U18 Genç Erkekler AA Türkiye Şampiyonası’nda İlk Gün Geride Kaldı

Bursa’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilmekte olan U18 Genç Erkekler AA Türkiye Şampiyonası’da ilk gün heyecanı geride kaldı.

22 – 27 Mayıs 2017 tarihleri arasında Bursa’da gerçekleştirilen U18 Genç Erkekler AA Türkiye Şampiyonası’nda ilk günün ardından oluşan tablo şu şekilde;

A GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 FENERBAHÇE 1 1 0 80 52 0 0 2
2 NİLÜFER BELEDİYE 1 1 0 86 83 0 0 2
3 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 1 0 1 83 86 0 0 1
4 İLKADIM 55 GENÇLİK 1 0 1 52 80 0 0 1
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
22 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
ETS289 A BURSA Tofaş Spor Salonu NİLÜFER BELEDİYE 86 83 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ
22 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
ETS288 A BURSA Tofaş Spor Salonu İLKADIM 55 GENÇLİK 52 80 FENERBAHÇE
23 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS299 A BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ İLKADIM 55 GENÇLİK
23 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS296 A BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu FENERBAHÇE NİLÜFER BELEDİYE
24 Mayıs 2017 Çarşamba
13:00
ETS302 A BURSA Tofaş Spor Salonu NİLÜFER BELEDİYE İLKADIM 55 GENÇLİK
24 Mayıs 2017 Çarşamba
15:00
ETS303 A BURSA Tofaş Spor Salonu ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ FENERBAHÇE

B GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 ANADOLU EFES 1 1 0 80 69 0 0 2
2 TED ANKARA KOLEJLİLER 1 1 0 86 79 0 0 2
3 İZMİR BŞB. 1 0 1 79 86 0 0 1
4 TOFAŞ 1 0 1 69 80 0 0 1
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
22 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
ETS286 B BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TOFAŞ 69 80 ANADOLU EFES
22 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
ETS284 B BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TED ANKARA KOLEJLİLER 86 79 İZMİR BŞB.
23 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS295 B BURSA Tofaş Spor Salonu ANADOLU EFES TED ANKARA KOLEJLİLER
23 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS294 B BURSA Tofaş Spor Salonu İZMİR BŞB. TOFAŞ
24 Mayıs 2017 Çarşamba
13:00
ETS307 B BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TOFAŞ TED ANKARA KOLEJLİLER
24 Mayıs 2017 Çarşamba
15:00
ETS306 B BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu ANADOLU EFES İZMİR BŞB.

C GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ 1 1 0 112 62 0 0 2
2 GENÇ KARŞIYAKALILAR 1 1 0 81 73 0 0 2
3 BEŞİKTAŞ 1 0 1 73 81 0 0 1
4 SAKARYA BLD. 1 0 1 62 112 0 0 1
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
22 Mayıs 2017 Pazartesi
15:00
ETS287 C BURSA Tofaş Spor Salonu BEŞİKTAŞ 73 81 GENÇ KARŞIYAKALILAR
22 Mayıs 2017 Pazartesi
17:00
ETS285 C BURSA Tofaş Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ 112 62 SAKARYA BLD.
23 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS297 C BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu GENÇ KARŞIYAKALILAR DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
23 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS300 C BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu SAKARYA BLD. BEŞİKTAŞ
24 Mayıs 2017 Çarşamba
09:00
ETS298 C BURSA Tofaş Spor Salonu BEŞİKTAŞ DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
24 Mayıs 2017 Çarşamba
11:00
ETS301 C BURSA Tofaş Spor Salonu GENÇ KARŞIYAKALILAR SAKARYA BLD.

D GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 BANDIRMA KIRMIZI 1 1 0 129 66 0 0 2
2 GELİŞİM KOLEJİ 1 1 0 75 73 0 0 2
3 TÜRK TELEKOM 1 0 1 73 75 0 0 1
4 TÜRK TELEKOM ANKARA 1 0 1 66 129 0 0 1
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
22 Mayıs 2017 Pazartesi
15:00
ETS290 D BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TÜRK TELEKOM ANKARA 66 129 BANDIRMA KIRMIZI
22 Mayıs 2017 Pazartesi
17:00
ETS293 D BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu GELİŞİM KOLEJİ 75 73 TÜRK TELEKOM
23 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS291 D BURSA Tofaş Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI GELİŞİM KOLEJİ
23 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS292 D BURSA Tofaş Spor Salonu TÜRK TELEKOM TÜRK TELEKOM ANKARA
24 Mayıs 2017 Çarşamba
09:00
ETS304 D BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TÜRK TELEKOM ANKARA GELİŞİM KOLEJİ
24 Mayıs 2017 Çarşamba
11:00
ETS305 D BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI TÜRK TELEKOM
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...