U18 Genç Erkekler AA Türkiye Şampiyonası’nda 3. Gün Geride Kaldı

Bursa’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilmekte olan U18 Genç Erkekler AA Türkiye Şampiyonası’da üçüncü gün heyecanı geride kaldı.

22 – 27 Mayıs 2017 tarihleri arasında Bursa’da gerçekleştirilen U18 Genç Erkekler AA Türkiye Şampiyonası’nda üçüncü günün ardından oluşan tablo şu şekilde;

A GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 FENERBAHÇE 3 3 0 271 187 0 0 6
2 NİLÜFER BELEDİYE 3 2 1 248 272 0 0 5
3 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 224 223 0 0 4
4 İLKADIM 55 GENÇLİK 3 0 3 187 248 0 0 3
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
22 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
ETS289 A BURSA Tofaş Spor Salonu NİLÜFER BELEDİYE 86 83 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ
22 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
ETS288 A BURSA Tofaş Spor Salonu İLKADIM 55 GENÇLİK 52 80 FENERBAHÇE
23 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS299 A BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 77 52 İLKADIM 55 GENÇLİK
23 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS296 A BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu FENERBAHÇE 106 71 NİLÜFER BELEDİYE
24 Mayıs 2017 Çarşamba
13:00
ETS302 A BURSA Tofaş Spor Salonu NİLÜFER BELEDİYE 91 83 İLKADIM 55 GENÇLİK
24 Mayıs 2017 Çarşamba
15:00
ETS303 A BURSA Tofaş Spor Salonu ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 64 85 FENERBAHÇE

B GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 ANADOLU EFES 3 3 0 273 201 0 0 6
2 TOFAŞ 3 2 1 224 220 0 0 5
3 TED ANKARA KOLEJLİLER 3 1 2 224 248 0 0 4
4 İZMİR BŞB. 3 0 3 213 265 0 0 3
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
22 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
ETS286 B BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TOFAŞ 69 80 ANADOLU EFES
22 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
ETS284 B BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TED ANKARA KOLEJLİLER 86 79 İZMİR BŞB.
23 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS295 B BURSA Tofaş Spor Salonu ANADOLU EFES 91 62 TED ANKARA KOLEJLİLER
23 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS294 B BURSA Tofaş Spor Salonu İZMİR BŞB. 64 77 TOFAŞ
24 Mayıs 2017 Çarşamba
13:00
ETS307 B BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TOFAŞ 78 76 TED ANKARA KOLEJLİLER
24 Mayıs 2017 Çarşamba
15:00
ETS306 B BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu ANADOLU EFES 102 70 İZMİR BŞB.

C GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ 3 3 0 294 211 0 0 6
2 GENÇ KARŞIYAKALILAR 3 2 1 263 243 0 0 5
3 BEŞİKTAŞ 3 1 2 231 239 0 0 4
4 SAKARYA BLD. 3 0 3 208 303 0 0 3
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
22 Mayıs 2017 Pazartesi
15:00
ETS287 C BURSA Tofaş Spor Salonu BEŞİKTAŞ 73 81 GENÇ KARŞIYAKALILAR
22 Mayıs 2017 Pazartesi
17:00
ETS285 C BURSA Tofaş Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ 112 62 SAKARYA BLD.
23 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS297 C BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu GENÇ KARŞIYAKALILAR 75 101 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
23 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS300 C BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu SAKARYA BLD. 77 84 BEŞİKTAŞ
24 Mayıs 2017 Çarşamba
09:00
ETS298 C BURSA Tofaş Spor Salonu BEŞİKTAŞ 74 81 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
24 Mayıs 2017 Çarşamba
11:00
ETS301 C BURSA Tofaş Spor Salonu GENÇ KARŞIYAKALILAR 107 69 SAKARYA BLD.

D GRUBU

 

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 BANDIRMA KIRMIZI 3 3 0 331 193 0 0 6
2 GELİŞİM KOLEJİ 3 2 1 218 239 0 0 5
3 TÜRK TELEKOM 3 1 2 231 278 0 0 4
4 TÜRK TELEKOM ANKARA 3 0 3 233 303 0 0 3
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
22 Mayıs 2017 Pazartesi
15:00
ETS290 D BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TÜRK TELEKOM ANKARA 66 129 BANDIRMA KIRMIZI
22 Mayıs 2017 Pazartesi
17:00
ETS293 D BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu GELİŞİM KOLEJİ 75 73 TÜRK TELEKOM
23 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS291 D BURSA Tofaş Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI 89 60 GELİŞİM KOLEJİ
23 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS292 D BURSA Tofaş Spor Salonu TÜRK TELEKOM 91 90 TÜRK TELEKOM ANKARA
24 Mayıs 2017 Çarşamba
09:00
ETS304 D BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TÜRK TELEKOM ANKARA 77 83 GELİŞİM KOLEJİ
24 Mayıs 2017 Çarşamba
11:00
ETS305 D BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI 113 67 TÜRK TELEKOM