U18 Genç Erkekler AA Türkiye Şampiyonası Başlıyor | İşte Gruplar

Bursa’da düzenlenecek olan U18 Genç Erkekler AA Türkiye Şampiyonası’nda gruplar belli olurken, heyecan 22 Mayıs Pazartesi günü başlıyor.

22 – 27 Mayıs 2017 tarihleri arasında Bursa’da gerçekleştirilecek olan U18 Genç Erkekler AA Türkiye Şampiyonası’nda mücadele edecek olan takımlar şu şekilde;

A GRUBU

Nilüfer Belediye
Acıbadem Üniversitesi
İlkadım 55 GSK
Fenerbahçe

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
22 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
ETS289 A BURSA Tofaş Spor Salonu NİLÜFER BELEDİYE ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ
22 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
ETS288 A BURSA Tofaş Spor Salonu İLKADIM 55 GENÇLİK FENERBAHÇE
23 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS299 A BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ İLKADIM 55 GENÇLİK
23 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS296 A BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu FENERBAHÇE NİLÜFER BELEDİYE
24 Mayıs 2017 Çarşamba
13:00
ETS302 A BURSA Tofaş Spor Salonu NİLÜFER BELEDİYE İLKADIM 55 GENÇLİK
24 Mayıs 2017 Çarşamba
15:00
ETS303 A BURSA Tofaş Spor Salonu ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ FENERBAHÇE

B GRUBU

Anadolu Efes
Tofaş
İzmir BŞB
TED Ankara Kolejliler

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
22 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
ETS286 B BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TOFAŞ ANADOLU EFES
22 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
ETS284 B BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TED ANKARA KOLEJİ İZMİR BŞB.
23 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS295 B BURSA Tofaş Spor Salonu ANADOLU EFES TED ANKARA KOLEJİ
23 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS294 B BURSA Tofaş Spor Salonu İZMİR BŞB. TOFAŞ
24 Mayıs 2017 Çarşamba
13:00
ETS307 B BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TOFAŞ TED ANKARA KOLEJİ
24 Mayıs 2017 Çarşamba
15:00
ETS306 B BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu ANADOLU EFES İZMİR BŞB.

C GRUBU

Beşiktaş
Genç Karşıyakalılar
Sakarya BŞB
Darüşşafaka Doğuş

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
22 Mayıs 2017 Pazartesi
15:00
ETS287 C BURSA Tofaş Spor Salonu BEŞİKTAŞ GENÇ KARŞIYAKALILAR
22 Mayıs 2017 Pazartesi
17:00
ETS285 C BURSA Tofaş Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ SAKARYA BLD.
23 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS297 C BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu GENÇ KARŞIYAKALILAR DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
23 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS300 C BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu SAKARYA BLD. BEŞİKTAŞ
24 Mayıs 2017 Çarşamba
09:00
ETS298 C BURSA Tofaş Spor Salonu BEŞİKTAŞ DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
24 Mayıs 2017 Çarşamba
11:00
ETS301 C BURSA Tofaş Spor Salonu GENÇ KARŞIYAKALILAR SAKARYA BLD.

D GRUBU

Türk Telekom Ankara
Türk Telekom
Bandırma Kırmızı
Gelişim Koleji

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
22 Mayıs 2017 Pazartesi
15:00
ETS290 D BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TÜRK TELEKOM ANKARA BANDIRMA KIRMIZI
22 Mayıs 2017 Pazartesi
17:00
ETS293 D BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu GELİŞİM KOLEJİ TÜRK TELEKOM
23 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS291 D BURSA Tofaş Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI GELİŞİM KOLEJİ
23 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS292 D BURSA Tofaş Spor Salonu TÜRK TELEKOM TÜRK TELEKOM ANKARA
24 Mayıs 2017 Çarşamba
09:00
ETS304 D BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TÜRK TELEKOM ANKARA GELİŞİM KOLEJİ
24 Mayıs 2017 Çarşamba
11:00
ETS305 D BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI TÜRK TELEKOM
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...