U16 Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası Yarı Finali Başlıyor

20-24 Nisan 2017 tarihleri arasında Hatay’da düzenlenecek olan U16 Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası Yarı Finali başlıyor.

1, 2, 3, 4, 5 ve 6. Bölgelerin Bölge Şampiyonalarını birinci ve ikinci sırada tamamlayan toplam 12 takım ile 7. ve 8. bölgelerden belirlenen kontenjanlara göre takımlar Yarı Finallere gitmeye hak kazandı. 20-24 Nisan tarihleri arasında Hatay/İskenderun’da düzenelencek olan U16 Kızlar Türkiye Şampiyonası Yarı Finali’nde altı (6) takımlı dört (4) grup (A,B,C,D) oluşturulur. 5 gün sürecek olan turnuvada, (en az) iki salonda tek devreli lig usulü grup maçları tamamlandıktan sonra, her grubu ilk iki sırada tamamlayan takımlar Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazanırlar.

A GRUBU

KKTC
İnanç Spor
Basketbolu Destekleyenler GSK
İstanbul Üniversitesi
Çankaya Üniversitesi
Polisgücü

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
20 Nisan 2017 Perşembe
10:00
KTS64 A HATAY İskenderun Spor Salonu KKTC İNANÇ SPOR
20 Nisan 2017 Perşembe
12:00
KTS63 A HATAY İskenderun Spor Salonu BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
20 Nisan 2017 Perşembe
14:00
KTS65 A HATAY İskenderun Spor Salonu POLİSGÜCÜ ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
21 Nisan 2017 Cuma
10:00
KTS74 A HATAY İskenderun Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KKTC
21 Nisan 2017 Cuma
12:00
KTS75 A HATAY İskenderun Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
21 Nisan 2017 Cuma
14:00
KTS76 A HATAY İskenderun Spor Salonu İNANÇ SPOR POLİSGÜCÜ
22 Nisan 2017 Cumartesi
10:00
KTS86 A HATAY İskenderun Spor Salonu KKTC ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
22 Nisan 2017 Cumartesi
12:00
KTS87 A HATAY İskenderun Spor Salonu BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ POLİSGÜCÜ
22 Nisan 2017 Cumartesi
14:00
KTS88 A HATAY İskenderun Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İNANÇ SPOR
23 Nisan 2017 Pazar
10:00
KTS98 A HATAY İskenderun Spor Salonu POLİSGÜCÜ KKTC
23 Nisan 2017 Pazar
12:00
KTS99 A HATAY İskenderun Spor Salonu İNANÇ SPOR BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
23 Nisan 2017 Pazar
14:00
KTS100 A HATAY İskenderun Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
24 Nisan 2017 Pazartesi
09:00
KTS111 A HATAY İskenderun Spor Salonu KKTC BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
24 Nisan 2017 Pazartesi
11:00
KTS110 A HATAY İskenderun Spor Salonu POLİSGÜCÜ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
24 Nisan 2017 Pazartesi
13:00
KTS112 A HATAY İskenderun Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ İNANÇ SPOR
B GRUBU

Fenerbahçe
Adana ASKİ
Kazan Belediyesi
İkem Koleji
Kocaeli Basket

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
20 Nisan 2017 Perşembe
16:00
KTS66 B HATAY İskenderun Spor Salonu FENERBAHÇE ADANA ASKİ
20 Nisan 2017 Perşembe
18:00
KTS67 B HATAY İskenderun Spor Salonu KAZAN BELEDİYESİ İKEM KOLEJ
21 Nisan 2017 Cuma
16:00
KTS77 B HATAY İskenderun Spor Salonu ADANA ASKİ KOCAELİ BASKET
21 Nisan 2017 Cuma
18:00
KTS78 B HATAY İskenderun Spor Salonu İKEM KOLEJ FENERBAHÇE
22 Nisan 2017 Cumartesi
16:00
KTS89 B HATAY İskenderun Spor Salonu KOCAELİ BASKET İKEM KOLEJ
22 Nisan 2017 Cumartesi
18:00
KTS90 B HATAY İskenderun Spor Salonu FENERBAHÇE KAZAN BELEDİYESİ
23 Nisan 2017 Pazar
16:00
KTS101 B HATAY İskenderun Spor Salonu KAZAN BELEDİYESİ KOCAELİ BASKET
23 Nisan 2017 Pazar
18:00
KTS103 B HATAY İskenderun Spor Salonu İKEM KOLEJ ADANA ASKİ
24 Nisan 2017 Pazartesi
15:00
KTS113 B HATAY İskenderun Spor Salonu KOCAELİ BASKET FENERBAHÇE
24 Nisan 2017 Pazartesi
17:00
KTS114 B HATAY İskenderun Spor Salonu KAZAN BELEDİYESİ ADANA ASKİ
C GRUBU

Van Edremit Belediye
Çerkezköy Belediye
Mersin Büyükşehir Belediye
Galatasaray
Beşiktaş
Bağlar Belediye

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
20 Nisan 2017 Perşembe
10:00
KTS68 C HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu VAN EDREMİT BELEDİYE ÇERKEZKÖY BELEDİYE
20 Nisan 2017 Perşembe
12:00
KTS69 C HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu GALATASARAY MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD.
20 Nisan 2017 Perşembe
14:00
KTS70 C HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu BAĞLAR BELEDİYE BEŞİKTAŞ
21 Nisan 2017 Cuma
10:00
KTS80 C HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. VAN EDREMİT BELEDİYE
21 Nisan 2017 Cuma
12:00
KTS81 C HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu BEŞİKTAŞ GALATASARAY
21 Nisan 2017 Cuma
14:00
KTS82 C HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAĞLAR BELEDİYE
22 Nisan 2017 Cumartesi
10:00
KTS92 C HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu VAN EDREMİT BELEDİYE BEŞİKTAŞ
22 Nisan 2017 Cumartesi
12:00
KTS93 C HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu GALATASARAY BAĞLAR BELEDİYE
22 Nisan 2017 Cumartesi
14:00
KTS94 C HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. ÇERKEZKÖY BELEDİYE
23 Nisan 2017 Pazar
10:00
KTS104 C HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu BAĞLAR BELEDİYE VAN EDREMİT BELEDİYE
23 Nisan 2017 Pazar
12:00
KTS105 C HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu ÇERKEZKÖY BELEDİYE GALATASARAY
23 Nisan 2017 Pazar
14:00
KTS106 C HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu BEŞİKTAŞ MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD.
24 Nisan 2017 Pazartesi
09:00
KTS116 C HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu VAN EDREMİT BELEDİYE GALATASARAY
24 Nisan 2017 Pazartesi
11:00
KTS117 C HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu BAĞLAR BELEDİYE MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD.
24 Nisan 2017 Pazartesi
13:00
KTS118 C HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu BEŞİKTAŞ ÇERKEZKÖY BELEDİYE
D GRUBU

Rize Belediye
Adana Gündoğdu Red Dolphins
Bayrampaşa Atletik
Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
Banvit Basketbol İzmir

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
20 Nisan 2017 Perşembe
16:00
KTS72 D HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu RİZE BELEDİYE GÜNDOĞDU RED DOLPHİNS
20 Nisan 2017 Perşembe
18:00
KTS73 D HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu BAYRAMPAŞA ATLETİK YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ
21 Nisan 2017 Cuma
16:00
KTS83 D HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu GÜNDOĞDU RED DOLPHİNS BANVİT BASKETBOL İZMİR
21 Nisan 2017 Cuma
18:00
KTS84 D HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ RİZE BELEDİYE
22 Nisan 2017 Cumartesi
16:00
KTS95 D HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu BANVİT BASKETBOL İZMİR YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ
22 Nisan 2017 Cumartesi
18:00
KTS96 D HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu RİZE BELEDİYE BAYRAMPAŞA ATLETİK
23 Nisan 2017 Pazar
16:00
KTS107 D HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu BAYRAMPAŞA ATLETİK BANVİT BASKETBOL İZMİR
23 Nisan 2017 Pazar
18:00
KTS109 D HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ GÜNDOĞDU RED DOLPHİNS
24 Nisan 2017 Pazartesi
15:00
KTS119 D HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu BANVİT BASKETBOL İZMİR RİZE BELEDİYE
24 Nisan 2017 Pazartesi
17:00
KTS120 D HATAY Hatay Sakarya Spor Salonu BAYRAMPAŞA ATLETİK GÜNDOĞDU RED DOLPHİNS
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...