U16 Erkekler A Türkiye Şampiyonası Yarı Finalleri’nde 2. Tur Geride Kaldı

Türkiye Basketbol Federasyonu Yurtiçi Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Altyapı Faaliyetleri 2017-2018 sezonu U16 Erkekler A Türkiye Şampiyonası Yarı Finalleri devam ediyor.

2017-2018 sezonu U16 Erkekler A Türkiye Şampiyonası Yarı Finali (7. ve 8. Bölgeler) Afyonkarahisar’da ve U16 Erkekler A Türkiye Şampiyonası Yarı Finali de (1. – 6. Bölgeler) Elazığ ilinde gerçekleştiriliyor.

U16 ERKEKLER A SEVİYESİ
TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARI FİNALİ
(1. – 6. Bölgeler) (ELAZIĞ)

A GRUBU

Kastamonu Basketbol
Tekirdağ Türk Telekom
Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Kayapınar Belediye

17 Nisan 2018 Salı

10:00 | Kastamonu Basketbol: 67 – Tekirdağ Türk Telekom: 81
12:00 | Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü: 62 – Kayapınar Belediye: 66

18 Nisan 2018 Çarşamba

10:00 | Kayapınar Belediye: 62 – Kastamonu Basketbol: 47
12:00 | Tekirdağ Türk Telekom: 65 – Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü: 56

19 Nisan 2018 Perşembe

14:00 | Kastamonu Basketbol: 65 – Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü: 59
16:00 | Kayapınar Belediye: 62 – Tekirdağ Türk Telekom: 56

B GRUBU

Konya Alınteri
Şanlıurfa İlgi Spor
Manisa Büyükşehir Belediye

17 Nisan 2018 Salı

12:00 | Konya Alınteri: 78 – Şanlıurfa İlgi Spor: 55

18 Nisan 2018 Çarşamba

14:00 | Şanlıurfa İlgi Spor: 61 – Manisa Büyükşehir Belediye: 59

19 Nisan 2018 Perşembe

14:00 | Manisa Büyükşehir Belediye: 58 – Konya Alınteri: 54

C GRUBU

Trabzonspor Basketbol
İstem Koleji
Güney Spor
Sivas Yol Spor

17 Nisan 2018 Salı

14:00 | Trabzonspor Basketbol: 57 – İstem Koleji: 72
16:00 | Güney Spor: 55 – Sivas Yol Spor: 67

18 Nisan 2018 Çarşamba

14:00 | Sivas Yol Spor: 61 – Trabzonspor Basketbol: 31
16:00 | İstem Koleji: 70 – Güney Spor: 65

19 Nisan 2018 Perşembe

10:00 | Trabzonspor Basketbol: 59 – Güney Spor: 30
12:00 | Sivas Yol Spor: 73 – İstem Koleji: 63

D GRUBU

Yeşilgiresun Belediye
BŞB Anakent
Gölcük Belediye
Çanakkale Kepez

17 Nisan 2018 Salı

14:00 | Yeşilgiresun Belediye: 67 – BŞB Anakent: 65
16:00 | Gölcük Belediye: 55 – Çanakkale Kepez: 30

18 Nisan 2018 Çarşamba

10:00 | Çanakkale Kepez: 59 – Yeşilgiresun Belediye: 78
12:00 | BŞB Anakent:: 59 – Gölcük Belediye: 67

19 Nisan 2018 Perşembe

10:00 | Yeşilgiresun Belediye: 52 – Gölcük Belediye: 80
12:00 | Çanakkale Kepez: 50 – BŞB Anakent: 64

2.TUR MAÇLARI

25 | Tekirdağ Türk Telekom: 60 – Şanlıurfa İlgi Spor: 77
26 | Manisa Büyükşehir Belediye: 65 – Kastamonu Basketbol: 58
27 | İstem Koleji: 70 – BŞB Anakent: 65
28 | Yeşilgiresun Belediye: 57 – Trabzonspor Basketbol: 54

TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILMA MAÇLARI

10:00 | Sivas Yol Spor  (C1)- Şanlıurfa İlgi Spor
12:00 | Gölcük Belediye (D1) – Manisa Büyükşehir Belediye
14:00 | Kayapınar Belediye (A1) – İstem Koleji
16:00 | Konya Alınteri (B1) – Yeşilgiresun Belediye

U16 ERKEKLER A SEVİYESİ
TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARI FİNALİ
(7. ve 8. Bölgeler) (AFYONKARAHİSAR)

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...