U16 A Seviye Türkiye Şampiyonası Yarı Finali (7. ve 8. Bölge) 2. Gün Geride Kaldı

U16 Erkekler A Seviye 7. ve 8. Bölgeler Türkiye Şampiyonası Yarı Finali heyecanı Bursa’da oynanan ikinci gün maçları ile devam etti.

Türkiye Basketbol Federasyonu’nun 2016-2017 sezonu Yurtiçi Faaliyetleri programı kapsamında organize ettiği U16 Erkekler A Seviye 7. ve 8. Bölgeler Türkiye Şampiyonası Yarı Finali 30 Mart – 1 Nisan 2017 tarihleri arasında Bursa’da düzenleniyor.

Bu sezon ilk defa uygulanacak A Seviye Türkiye Şampiyonası Yarı Finali’nde, İstanbul A Seviye Ligi’nden ilk 7 takım, Ankara A Seviye Ligi’nden ilk 3 takım, İzmir A Seviye Ligi’nden 3 takım, Bursa Ligi’nden 3. ve 4. takım ile Balıkesir Ligi’nden 2. takım yer alıyor.

Tek devreli lig usulü oynanacak maçlar sonrasında gruplarında ilk iki sırayı alacak toplam sekiz takım A Seviye Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanacaklar.

A GRUBU
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
30 Mart 2017 Perşembe
10:00
ETS26 A BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu YAŞAMKENT 72 81 KASIMPAŞA EROKSPOR
30 Mart 2017 Perşembe
12:00
ETS27 A BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu AKADEMİ İSTANBUL 48 50 BORNOVA SPORTİF SPOR
31 Mart 2017 Cuma
14:00
ETS40 A BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu KASIMPAŞA EROKSPOR 67 62 AKADEMİ İSTANBUL
31 Mart 2017 Cuma
16:00
ETS41 A BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA SPORTİF SPOR 70 65 YAŞAMKENT
01 Nisan 2017 Cumartesi
12:00
ETS42 A BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu AKADEMİ İSTANBUL YAŞAMKENT
01 Nisan 2017 Cumartesi
16:00
ETS43 A BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu KASIMPAŞA EROKSPOR BORNOVA SPORTİF SPOR
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 KASIMPAŞA EROKSPOR 2 2 0 148 134 0 0 4
2 BORNOVA SPORTİF SPOR 2 2 0 120 113 0 0 4
3 AKADEMİ İSTANBUL 2 0 2 110 117 0 0 2
4 YAŞAMKENT 2 0 2 137 151 0 0 2
B GRUBU
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
30 Mart 2017 Perşembe
10:00
ETS28 B BURSA Tofaş Spor Salonu POTANIN YILDIZLARI BASKETBOL 52 80 İST. BASKETBOL AKADEMİ
30 Mart 2017 Perşembe
12:00
ETS29 B BURSA Dikkaldırım Spor Salonu OSMANGAZİ BELEDİYE 69 68 BORUSAN OTOMOTİV
31 Mart 2017 Cuma
14:00
ETS38 B BURSA Dikkaldırım Spor Salonu BORUSAN OTOMOTİV 75 71 POTANIN YILDIZLARI BASKETBOL
31 Mart 2017 Cuma
16:00
ETS39 B BURSA Dikkaldırım Spor Salonu İST. BASKETBOL AKADEMİ 55 67 OSMANGAZİ BELEDİYE
01 Nisan 2017 Cumartesi
12:00
ETS44 B BURSA Tofaş Spor Salonu POTANIN YILDIZLARI BASKETBOL OSMANGAZİ BELEDİYE
01 Nisan 2017 Cumartesi
16:00
ETS45 B BURSA Tofaş Spor Salonu BORUSAN OTOMOTİV İST. BASKETBOL AKADEMİ
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 OSMANGAZİ BELEDİYE 2 2 0 136 123 0 0 4
2 İST. BASKETBOL AKADEMİ 2 1 1 135 119 0 0 3
3 BORUSAN OTOMOTİV 2 1 1 143 140 0 0 3
4 POTANIN YILDIZLARI BASKETBOL 2 0 2 123 155 0 0 2
C GRUBU
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
30 Mart 2017 Perşembe
14:00
ETS30 C BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu MEGABASKET 86 50 M V P
30 Mart 2017 Perşembe
16:00
ETS31 C BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu EGE ASİST SPOR KULÜBÜ 60 82 BANDIRMA KIRMIZI
31 Mart 2017 Cuma
10:00
ETS34 C BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI 55 69 MEGABASKET
31 Mart 2017 Cuma
12:00
ETS36 C BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu M V P 50 61 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ
01 Nisan 2017 Cumartesi
10:00
ETS46 C BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI M V P
01 Nisan 2017 Cumartesi
14:00
ETS47 C BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu MEGABASKET EGE ASİST SPOR KULÜBÜ
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 MEGABASKET 2 2 0 155 105 0 0 4
2 BANDIRMA KIRMIZI 2 1 1 137 129 2 0 3
3 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ 2 1 1 121 132 1 0 3
4 M V P 2 0 2 100 147 0 0 2
D GRUBU
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
30 Mart 2017 Perşembe
14:00
ETS32 D BURSA Dikkaldırım Spor Salonu BAŞKENT BASKETBOL SK 39 78 BORNOVA BELEDİYESİ
30 Mart 2017 Perşembe
16:00
ETS35 D BURSA Dikkaldırım Spor Salonu MARMARA SPOR 70 79 BURSA YILDIZLARI
31 Mart 2017 Cuma
10:00
ETS37 D BURSA Dikkaldırım Spor Salonu BURSA YILDIZLARI 87 39 BAŞKENT BASKETBOL SK
31 Mart 2017 Cuma
12:00
ETS33 D BURSA Dikkaldırım Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 67 49 MARMARA SPOR
01 Nisan 2017 Cumartesi
10:00
ETS48 D BURSA Tofaş Spor Salonu BAŞKENT BASKETBOL SK MARMARA SPOR
01 Nisan 2017 Cumartesi
14:00
ETS49 D BURSA Tofaş Spor Salonu BURSA YILDIZLARI BORNOVA BELEDİYESİ
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 BURSA YILDIZLARI 2 2 0 166 109 0 0 4
2 BORNOVA BELEDİYESİ 2 2 0 145 88 0 0 4
3 MARMARA SPOR 2 0 2 119 146 0 0 2
4 BAŞKENT BASKETBOL SK 2 0 2 78 165 0 0 2
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...