U15 Erkekler A Türkiye Şampiyonası Yarı Finalleri Başlıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu Yurtiçi Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Altyapı Faaliyetleri 2017-2018 sezonu U15 Erkekler A Türkiye Şampiyonası Yarı Finalleri başlıyor.

2017-2018 sezonu U15 Erkekler A Türkiye Şampiyonası Yarı Finali (7. ve 8. Bölgeler) Balıkesir’de ve U16 Erkekler A Türkiye Şampiyonası Yarı Finali de (1. – 6. Bölgeler) Eskişehir ilinde gerçekleştiriliyor.

U15 ERKEKLER A SEVİYESİ
TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARI FİNALİ
(1. – 6. Bölgeler) (Eskişehir)

A GRUBU

Güney Spor
Kayseri İstem Koleji
Isparta Belediyesi Spor Kulübü
Tarsus Amerikan Koleji

24 Nisan 2018 Salı

10:00 | Güney Spor – Kayseri İstem Koleji
12:00 | Isparta Belediyesi – Tarsus Amerikan Koleji

25 Nisan 2018 Çarşamba

10:00 | Tarsus Amerikan Koleji – Güney Spor
12:00 | Kayseri İstem Koleji – Isparta Belediyesi Spor Kulübü

26 Nisan 2018 Perşembe

14:00 | Güney Spor – Isparta Belediyesi Spor Kulübü
16:00 | Tarsus Amerikan Koleji – Kayseri İstem Koleji

B GRUBU

Zonguldak Belediye
Erzincan Gençlik Spor
Kocaeli Basket
Gaziantep Basketbol

24 Nisan 2018 Salı

10:00 | Zonguldak Belediye – Erzincan Gençlik Spor
12:00 | Kocaeli Basket – Gaziantep Basketbol

25 Nisan 2018 Çarşamba

14:00 | Gaziantep Basketbol – Zonguldak Belediye
16:00 | Erzincan Gençlik Spor -Kocaeli Basket

26 Nisan 2018 Perşembe

14:00 | Zonguldak Belediye – Kocaeli Basket
16:00 | Gaziantep Basketbol – Erzincan Gençlik Spor

C GRUBU

Rize Belediye
Eskişehir Basket
Muratpaşa Belediyesi
Şanlıurfa Gelişim

24 Nisan 2018 Salı

14:00 | Rize Belediye – Eskişehir Basket
16:00 | Muratpaşa Belediyesi – Şanlıurfa Gelişim

25 Nisan 2018 Çarşamba

14:00 | Şanlıurfa Gelişim – Rize Belediye
16:00 | Eskişehir Basket – Muratpaşa Belediyesi

26 Nisan 2018 Perşembe

10:00 | Rize Belediye – Muratpaşa Belediyesi
12:00 | Şanlıurfa Gelişim – Eskişehir Basket

D GRUBU

Karabük Sağlık Spor
Batman Özel İdare Gençlerbirliği
Diyarbakır Doğa Koleji
Tekirdağ Basketbol İhtisas

24 Nisan 2018 Salı

14:00 | Karabük Sağlık Spor – Batman Özel İdare Gençlerbirliği
16:00 | Diyarbakır Doğa Koleji – Tekirdağ Basketbol İhtisas

25 Nisan 2018 Çarşamba

10:00 | Tekirdağ Basketbol İhtisas – Karabük Sağlık Spor
12:00 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği – Diyarbakır Doğa Koleji

26 Nisan 2018 Perşembe

10:00 | Karabük Sağlık Spor – Diyarbakır Doğa Koleji
12:00 | Tekirdağ Basketbol İhtisas – Batman Özel İdare Gençlerbirliği

2.TUR MAÇLARI

25 | A grubu 2.si – B grubu 3.sü
26 | B grubu 2.si – A grubu 3.sü
27 | C grubu 2.si – D grubu 3.sü
28 | D grubu 2.si – C grubu 3.sü

TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILMA MAÇLARI

29 | C grubu 1.si – 25 Galibi
30 | D grubu 1.si – 26 Galibi
31  | A grubu 1.si – 27 Galibi
32 | B grubu 1.si – 28 Galibi

U16 ERKEKLER A SEVİYESİ
TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARI FİNALİ
(7. ve 8. Bölgeler) (BALIKESİR)

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...