U14 Erkekler Türkiye Şampiyonası’nda İlk Gün Geride Kaldı

Kocaeli’de düzenlenen U14 Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası grup maçlarında ilk gün heyecanı geride kaldı.

Toplam 32 takımın katılımıyla 14-21 Haziran 2017 tarihleri arasında Kocaeli’de gerçekleştirilen 2016-2017 sezonu U14 Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası ilk günün ardından oluşan tablo;

A GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 1903 SPOR 1 1 0 109 38 0 0 2
2 OSMANLI GENÇLİK VE SPOR 1 1 0 76 55 0 0 2
3 BURSA YILDIZLARI 1 0 1 55 76 0 0 1
4 YÜZME TRİATLON 1 0 1 38 109 0 0 1
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
14 Haziran 2017 Çarşamba
11:00
ETS453 A KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu 1903 SPOR 109 38 YÜZME TRİATLON
14 Haziran 2017 Çarşamba
13:00
ETS450 A KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu BURSA YILDIZLARI 55 76 OSMANLI GENÇLİK VE SPOR
15 Haziran 2017 Perşembe
15:00
ETS471 A KOCAELİ Derince Spor Salonu YÜZME TRİATLON BURSA YILDIZLARI
15 Haziran 2017 Perşembe
17:00
ETS473 A KOCAELİ Derince Spor Salonu OSMANLI GENÇLİK VE SPOR 1903 SPOR
16 Haziran 2017 Cuma
11:00
ETS481 A KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu 1903 SPOR BURSA YILDIZLARI
16 Haziran 2017 Cuma
13:00
ETS483 A KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu YÜZME TRİATLON OSMANLI GENÇLİK VE SPOR
B GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 1 1 0 95 42 0 0 2
2 İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 1 1 0 80 41 0 0 2
3 EDİRNE D.S.İ. 1 0 1 41 80 0 0 1
4 BURSA BŞB. 1 0 1 42 95 0 0 1
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
14 Haziran 2017 Çarşamba
15:00
ETS454 B KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 80 41 EDİRNE D.S.İ.
14 Haziran 2017 Çarşamba
17:00
ETS452 B KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 95 42 BURSA BŞB.
15 Haziran 2017 Perşembe
11:00
ETS469 B KOCAELİ Derince Spor Salonu EDİRNE D.S.İ. ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ
15 Haziran 2017 Perşembe
13:00
ETS472 B KOCAELİ Derince Spor Salonu BURSA BŞB. İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ
16 Haziran 2017 Cuma
15:00
ETS484 B KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ
16 Haziran 2017 Cuma
17:00
ETS485 B KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu EDİRNE D.S.İ. BURSA BŞB.
C GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ 1 1 0 94 43 0 0 2
2 FENERBAHÇE 1 1 0 79 38 0 0 2
3 TARSUS AMERİKAN KOLEJİ 1 0 1 38 79 0 0 1
4 ERYAMAN YILDIZLARI 1 0 1 43 94 0 0 1
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
14 Haziran 2017 Çarşamba
11:00
ETS455 C KOCAELİ Derince Spor Salonu FENERBAHÇE 79 38 TARSUS AMERİKAN KOLEJİ
14 Haziran 2017 Çarşamba
13:00
ETS451 C KOCAELİ Derince Spor Salonu ERYAMAN YILDIZLARI 43 94 ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ
15 Haziran 2017 Perşembe
15:00
ETS470 C KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu TARSUS AMERİKAN KOLEJİ ERYAMAN YILDIZLARI
15 Haziran 2017 Perşembe
17:00
ETS468 C KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ FENERBAHÇE
16 Haziran 2017 Cuma
11:00
ETS486 C KOCAELİ Derince Spor Salonu FENERBAHÇE ERYAMAN YILDIZLARI
16 Haziran 2017 Cuma
13:00
ETS488 C KOCAELİ Derince Spor Salonu TARSUS AMERİKAN KOLEJİ ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ
D GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 BANVİT BASKETBOL 1 1 0 55 26 0 0 2
2 TÜRK TELEKOM 1 1 0 65 59 0 0 2
3 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1 0 1 59 65 0 0 1
4 GAZİANTEP BELEDİYE 1 0 1 26 55 0 0 1
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
14 Haziran 2017 Çarşamba
15:00
ETS461 D KOCAELİ Derince Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 59 65 TÜRK TELEKOM
14 Haziran 2017 Çarşamba
17:00
ETS459 D KOCAELİ Derince Spor Salonu GAZİANTEP BELEDİYE 26 55 BANVİT BASKETBOL
15 Haziran 2017 Perşembe
11:00
ETS466 D KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu TÜRK TELEKOM GAZİANTEP BELEDİYE
15 Haziran 2017 Perşembe
13:00
ETS467 D KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu BANVİT BASKETBOL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
16 Haziran 2017 Cuma
15:00
ETS487 D KOCAELİ Derince Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GAZİANTEP BELEDİYE
16 Haziran 2017 Cuma
17:00
ETS491 D KOCAELİ Derince Spor Salonu TÜRK TELEKOM BANVİT BASKETBOL
E GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 BŞB. ANAKENT 1 1 0 64 45 0 0 2
2 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 1 1 0 73 66 0 0 2
3 DARÜŞŞAFAKA 1 0 1 66 73 0 0 1
4 İZMİR YÜKSELİŞ 1 0 1 45 64 0 0 1
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
14 Haziran 2017 Çarşamba
11:00
ETS457 E KOCAELİ BAŞİSKELE SPOR SALONU BŞB. ANAKENT 64 45 İZMİR YÜKSELİŞ
14 Haziran 2017 Çarşamba
13:00
ETS458 E KOCAELİ BAŞİSKELE SPOR SALONU DARÜŞŞAFAKA 66 73 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
15 Haziran 2017 Perşembe
15:00
ETS480 E KOCAELİ Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu İZMİR YÜKSELİŞ DARÜŞŞAFAKA
15 Haziran 2017 Perşembe
17:00
ETS482 E KOCAELİ Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ BŞB. ANAKENT
16 Haziran 2017 Cuma
11:00
ETS489 E KOCAELİ BAŞİSKELE SPOR SALONU BŞB. ANAKENT DARÜŞŞAFAKA
16 Haziran 2017 Cuma
13:00
ETS490 E KOCAELİ BAŞİSKELE SPOR SALONU İZMİR YÜKSELİŞ ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
F GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 PINAR KARŞIYAKA 1 1 0 104 46 0 0 2
2 HİTİT EKSTREM 1 1 0 54 41 0 0 2
3 ORMAN GENÇLİK 1 0 1 41 54 0 0 1
4 TAKEV SPOR 1 0 1 46 104 0 0 1
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
14 Haziran 2017 Çarşamba
17:00
ETS456 F KOCAELİ BAŞİSKELE SPOR SALONU PINAR KARŞIYAKA 104 46 TAKEV SPOR
14 Haziran 2017 Çarşamba
19:00
ETS460 F KOCAELİ BAŞİSKELE SPOR SALONU HİTİT EKSTREM 54 41 ORMAN GENÇLİK
15 Haziran 2017 Perşembe
13:00
ETS477 F KOCAELİ Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu ORMAN GENÇLİK PINAR KARŞIYAKA
15 Haziran 2017 Perşembe
19:00
ETS479 F KOCAELİ Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu TAKEV SPOR HİTİT EKSTREM
16 Haziran 2017 Cuma
15:00
ETS492 F KOCAELİ BAŞİSKELE SPOR SALONU HİTİT EKSTREM PINAR KARŞIYAKA
16 Haziran 2017 Cuma
17:00
ETS493 F KOCAELİ BAŞİSKELE SPOR SALONU ORMAN GENÇLİK TAKEV SPOR
G GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 TOFAŞ 1 1 0 89 52 0 0 2
2 GALATASARAY 1 1 0 63 46 0 0 2
3 MG SPOR 1 0 1 46 63 0 0 1
4 TREDAŞ SPOR 1 0 1 52 89 0 0 1
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
14 Haziran 2017 Çarşamba
11:00
ETS462 G KOCAELİ Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu MG SPOR 46 63 GALATASARAY
14 Haziran 2017 Çarşamba
13:00
ETS463 G KOCAELİ Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu TREDAŞ SPOR 52 89 TOFAŞ
15 Haziran 2017 Perşembe
15:00
ETS476 G KOCAELİ BAŞİSKELE SPOR SALONU GALATASARAY TREDAŞ SPOR
15 Haziran 2017 Perşembe
17:00
ETS474 G KOCAELİ BAŞİSKELE SPOR SALONU TOFAŞ MG SPOR
16 Haziran 2017 Cuma
11:00
ETS494 G KOCAELİ Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu MG SPOR TREDAŞ SPOR
16 Haziran 2017 Cuma
13:00
ETS495 G KOCAELİ Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu GALATASARAY TOFAŞ
H GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 ANADOLU EFES 1 1 0 63 56 0 0 2
2 SELÇUKLU BELEDİYESİ 1 1 0 57 50 0 0 2
3 BEŞİKTAŞ 1 0 1 56 63 0 0 1
4 MAVİŞEHİR GENÇLİK 1 0 1 50 57 0 0 1
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
14 Haziran 2017 Çarşamba
15:00
ETS464 H KOCAELİ Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu ANADOLU EFES 63 56 BEŞİKTAŞ
14 Haziran 2017 Çarşamba
17:00
ETS465 H KOCAELİ Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu SELÇUKLU BELEDİYESİ 57 50 MAVİŞEHİR GENÇLİK
15 Haziran 2017 Perşembe
11:00
ETS478 H KOCAELİ BAŞİSKELE SPOR SALONU BEŞİKTAŞ SELÇUKLU BELEDİYESİ
15 Haziran 2017 Perşembe
13:00
ETS475 H KOCAELİ BAŞİSKELE SPOR SALONU MAVİŞEHİR GENÇLİK ANADOLU EFES
16 Haziran 2017 Cuma
15:00
ETS496 H KOCAELİ Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu ANADOLU EFES SELÇUKLU BELEDİYESİ
16 Haziran 2017 Cuma
17:00
ETS497 H KOCAELİ Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu BEŞİKTAŞ MAVİŞEHİR GENÇLİK
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...