U14 Erkekler Türkiye Şampiyonası’nda Gruplar Belli Oldu

Kocaeli’de düzenlenecek olan U14 Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası önce yapılan kura çekimi ile gruplar belirlendi.

2016-2017 sezonu U14 Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası toplam 32 takımın katılımıyla 14-21 Haziran 2017 tarihleri arasında Kocaeli’de gerçekleştirilecek.

A GRUBU

Adana 1903
İzmir Yüzme Triatlon
Bursa Yıldızları
Antalya Osmanlı Gençlik

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
14 Haziran 2017 Çarşamba
11:00
ETS453 A KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu 1903 SPOR YÜZME TRİATLON
14 Haziran 2017 Çarşamba
13:00
ETS450 A KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu BURSA YILDIZLARI OSMANLI GENÇLİK VE SPOR
15 Haziran 2017 Perşembe
15:00
ETS471 A KOCAELİ Derince Spor Salonu YÜZME TRİATLON BURSA YILDIZLARI
15 Haziran 2017 Perşembe
17:00
ETS473 A KOCAELİ Derince Spor Salonu OSMANLI GENÇLİK VE SPOR 1903 SPOR
16 Haziran 2017 Cuma
11:00
ETS481 A KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu 1903 SPOR BURSA YILDIZLARI
16 Haziran 2017 Cuma
13:00
ETS483 A KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu YÜZME TRİATLON OSMANLI GENÇLİK VE SPOR
B GRUBU

İstanbulspor Beylikdüzü
Acıbadem Üniversitesi
Edirne DSİ
Acıbadem Üniversitesi

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
14 Haziran 2017 Çarşamba
15:00
ETS454 B KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ EDİRNE D.S.İ.
14 Haziran 2017 Çarşamba
17:00
ETS452 B KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ BURSA BŞB.
15 Haziran 2017 Perşembe
11:00
ETS469 B KOCAELİ Derince Spor Salonu EDİRNE D.S.İ. ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ
15 Haziran 2017 Perşembe
13:00
ETS472 B KOCAELİ Derince Spor Salonu BURSA BŞB. İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ
16 Haziran 2017 Cuma
15:00
ETS484 B KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ
16 Haziran 2017 Cuma
17:00
ETS485 B KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu EDİRNE D.S.İ. BURSA BŞB.
C GRUBU

Fenerbahçe
Tarsus Amerikan Koleji
Eryaman Yıldızları
Özel Gelişim Kolej

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
14 Haziran 2017 Çarşamba
11:00
ETS455 C KOCAELİ Derince Spor Salonu FENERBAHÇE TARSUS AMERİKAN KOLEJİ
14 Haziran 2017 Çarşamba
13:00
ETS451 C KOCAELİ Derince Spor Salonu ERYAMAN YILDIZLARI ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ
15 Haziran 2017 Perşembe
15:00
ETS470 C KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu TARSUS AMERİKAN KOLEJİ ERYAMAN YILDIZLARI
15 Haziran 2017 Perşembe
17:00
ETS468 C KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ FENERBAHÇE
16 Haziran 2017 Cuma
11:00
ETS486 C KOCAELİ Derince Spor Salonu FENERBAHÇE ERYAMAN YILDIZLARI
16 Haziran 2017 Cuma
13:00
ETS488 C KOCAELİ Derince Spor Salonu TARSUS AMERİKAN KOLEJİ ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ
D GRUBU

Eskişehir Anadolu Üniversitesi
Türk Telekom
Gaziantep Belediye
Banvit Basketbol

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
14 Haziran 2017 Çarşamba
15:00
ETS461 D KOCAELİ Derince Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TÜRK TELEKOM
14 Haziran 2017 Çarşamba
17:00
ETS459 D KOCAELİ Derince Spor Salonu GAZİANTEP BELEDİYE BANVİT BASKETBOL
15 Haziran 2017 Perşembe
11:00
ETS466 D KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu TÜRK TELEKOM GAZİANTEP BELEDİYE
15 Haziran 2017 Perşembe
13:00
ETS467 D KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu BANVİT BASKETBOL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
16 Haziran 2017 Cuma
15:00
ETS487 D KOCAELİ Derince Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GAZİANTEP BELEDİYE
16 Haziran 2017 Cuma
17:00
ETS491 D KOCAELİ Derince Spor Salonu TÜRK TELEKOM BANVİT BASKETBOL
E GRUBU

İzmir Yükseliş
Samsun BŞB Anakent
Darüşşafaka Doğuş
Çankaya Üniversitesi

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
14 Haziran 2017 Çarşamba
11:00
ETS457 E KOCAELİ BAŞİSKELE SPOR SALONU BŞB. ANAKENT İZMİR YÜKSELİŞ
14 Haziran 2017 Çarşamba
13:00
ETS458 E KOCAELİ BAŞİSKELE SPOR SALONU DARÜŞŞAFAKA ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
15 Haziran 2017 Perşembe
15:00
ETS480 E KOCAELİ Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu İZMİR YÜKSELİŞ DARÜŞŞAFAKA
15 Haziran 2017 Perşembe
17:00
ETS482 E KOCAELİ Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ BŞB. ANAKENT
16 Haziran 2017 Cuma
11:00
ETS489 E KOCAELİ BAŞİSKELE SPOR SALONU BŞB. ANAKENT DARÜŞŞAFAKA
16 Haziran 2017 Cuma
13:00
ETS490 E KOCAELİ BAŞİSKELE SPOR SALONU İZMİR YÜKSELİŞ ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
F GRUBU

Pınar Karşıyaka
Takev
Hitit Ekstrem
Orman Gençlik

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
14 Haziran 2017 Çarşamba
17:00
ETS456 F KOCAELİ BAŞİSKELE SPOR SALONU PINAR KARŞIYAKA TAKEV SPOR
14 Haziran 2017 Çarşamba
19:00
ETS460 F KOCAELİ BAŞİSKELE SPOR SALONU HİTİT EKSTREM ORMAN GENÇLİK
15 Haziran 2017 Perşembe
13:00
ETS477 F KOCAELİ Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu ORMAN GENÇLİK PINAR KARŞIYAKA
15 Haziran 2017 Perşembe
19:00
ETS479 F KOCAELİ Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu TAKEV SPOR HİTİT EKSTREM
16 Haziran 2017 Cuma
15:00
ETS492 F KOCAELİ BAŞİSKELE SPOR SALONU HİTİT EKSTREM PINAR KARŞIYAKA
16 Haziran 2017 Cuma
17:00
ETS493 F KOCAELİ BAŞİSKELE SPOR SALONU ORMAN GENÇLİK TAKEV SPOR
G GRUBU

MG Spor
Galatasaray
Tredaş Spor Kulübü
Tofaş

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
14 Haziran 2017 Çarşamba
11:00
ETS462 G KOCAELİ Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu MG SPOR GALATASARAY
14 Haziran 2017 Çarşamba
13:00
ETS463 G KOCAELİ Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu TREDAŞ SPOR TOFAŞ
15 Haziran 2017 Perşembe
15:00
ETS476 G KOCAELİ BAŞİSKELE SPOR SALONU GALATASARAY TREDAŞ SPOR
15 Haziran 2017 Perşembe
17:00
ETS474 G KOCAELİ BAŞİSKELE SPOR SALONU TOFAŞ MG SPOR
16 Haziran 2017 Cuma
11:00
ETS494 G KOCAELİ Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu MG SPOR TREDAŞ SPOR
16 Haziran 2017 Cuma
13:00
ETS495 G KOCAELİ Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu GALATASARAY TOFAŞ
H GRUBU

Anadolu Efes
Beşiktaş
Selçuklu Belediyesi
Mavişehir Gençlik

Tarih|Saat Salon A Takım Skor B Takım
14 Haziran 2017 Çarşamba

15:00

Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu ANADOLU EFES BEŞİKTAŞ
14 Haziran 2017 Çarşamba

17:00

Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu SELÇUKLU BELEDİYESİ MAVİŞEHİR GENÇLİK
15 Haziran 2017 Perşembe

11:00

BAŞİSKELE SPOR SALONU BEŞİKTAŞ SELÇUKLU BELEDİYESİ
15 Haziran 2017 Perşembe

13:00

BAŞİSKELE SPOR SALONU MAVİŞEHİR GENÇLİK ANADOLU EFES
16 Haziran 2017 Cuma

15:00

Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu ANADOLU EFES SELÇUKLU BELEDİYESİ
16 Haziran 2017 Cuma

17:00

Kartepe Hergeceli İbrahim Spor Salonu BEŞİKTAŞ MAVİŞEHİR GENÇLİK
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...