U13 Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda 2. Gün Geride Kaldı

Samsun’un ev sahipliğinde düzenlenen U13 Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda ikinci gün heyecanı geride kaldı.

28 Mayıs-4 Haziran 2017 tarihleri arasında 26 takımın katılımı ile düzenlenen organizasyonun 2. gününün ardından oluşan tablo şu şekilde;

A GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 FENERBAHÇE 2 2 0 116 70 0 0 4
2 HATAY BŞB. 2 2 0 101 70 0 0 4
3 İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ 2 0 2 88 101 0 0 2
4 ÜNYE BASKETBOL 2 0 2 52 116 0 0 2
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
11:00
KTS148 A SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu FENERBAHÇE 64 23 ÜNYE BASKETBOL
28 Mayıs 2017 Pazar
13:00
KTS150 A SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu HATAY BŞB. 49 41 İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ
29 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
KTS160 A SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu ÜNYE BASKETBOL 29 52 HATAY BŞB.
29 Mayıs 2017 Pazartesi
15:00
KTS161 A SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ 47 52 FENERBAHÇE
30 Mayıs 2017 Salı
11:00
KTS166 A SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu FENERBAHÇE HATAY BŞB.
30 Mayıs 2017 Salı
13:00
KTS167 A SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu ÜNYE BASKETBOL İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ
B GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 BOTAŞ 2 1 1 116 78 0 0 3
2 ANTALYA BŞB ASAT GENÇLİK 1 1 0 64 48 0 0 2
3 ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR 1 0 1 14 68 0 0 1
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
15:00
KTS146 B SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu ANTALYA BŞB ASAT GENÇLİK 64 48 BOTAŞ
29 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
KTS159 B SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu BOTAŞ 68 14 ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR
30 Mayıs 2017 Salı
15:00
KTS168 B SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu ANTALYA BŞB ASAT GENÇLİK ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR
C GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 URLA YILDIZLAR 2 2 0 141 48 0 0 4
2 BAYRAMPAŞA ATLETİK 1 1 0 85 28 2 0 2
3 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 2 0 2 52 156 1 0 2
4 DOĞA KOLEJİ 1 0 1 24 70 0 0 1
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
11:00
KTS147 C SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu BAYRAMPAŞA ATLETİK 85 28 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
28 Mayıs 2017 Pazar
13:00
KTS149 C SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu URLA YILDIZLAR 70 24 DOĞA KOLEJİ
29 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
KTS157 C SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 24 71 URLA YILDIZLAR
29 Mayıs 2017 Pazartesi
15:00
KTS158 C SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu DOĞA KOLEJİ 40 70 BAYRAMPAŞA ATLETİK
30 Mayıs 2017 Salı
11:00
KTS169 C SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu BAYRAMPAŞA ATLETİK URLA YILDIZLAR
30 Mayıs 2017 Salı
13:00
KTS170 C SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ DOĞA KOLEJİ
D GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 BEŞİKTAŞ 2 2 0 133 56 0 0 4
2 BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 1 0 1 33 52 0 0 1
3 TUNCELİ GENÇLİK VE SPOR 1 0 1 23 81 0 0 1
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
15:00
KTS151 D SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu TUNCELİ GENÇLİK VE SPOR 23 81 BEŞİKTAŞ
29 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
KTS156 D SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu BEŞİKTAŞ 52 33 BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
30 Mayıs 2017 Salı
15:00
KTS171 D SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu TUNCELİ GENÇLİK VE SPOR BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

E GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 TEMPO 80 2 2 0 97 71 0 0 4
2 PENDİK YEDİTEPE 1 0 1 43 47 0 0 1
3 BANDIRMA BASKETBOL 1 0 1 28 50 0 0 1
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
11:00
KTS152 E SAMSUN Bahattin Ekinci – Tekkeköy Bld. Spor Salonu BANDIRMA BASKETBOL 28 50 TEMPO 80
29 Mayıs 2017 Pazartesi
14:00
KTS165 E SAMSUN Anakent Spor Salonu TEMPO 80 47 43 PENDİK YEDİTEPE
30 Mayıs 2017 Salı
11:00
KTS172 E SAMSUN Bahattin Ekinci – Tekkeköy Bld. Spor Salonu BANDIRMA BASKETBOL PENDİK YEDİTEPE

F GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 SİNOP YILDIZLARI 2 1 1 138 107 0 0 3
2 KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR 1 1 0 62 60 0 0 2
3 D.S.İ. 1 0 1 45 78 0 0 1
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
13:00
KTS153 F SAMSUN Bahattin Ekinci – Tekkeköy Bld. Spor Salonu KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR 62 60 SİNOP YILDIZLARI
29 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
KTS164 F SAMSUN Anakent Spor Salonu SİNOP YILDIZLARI 78 45 D.S.İ.
30 Mayıs 2017 Salı
13:00
KTS173 F SAMSUN Bahattin Ekinci – Tekkeköy Bld. Spor Salonu KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR D.S.İ.

G GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 CANİK BELEDİYE 2 1 1 91 90 0 0 3
2 EKOMAD 1 1 0 58 49 0 0 2
3 GALATASARAY 1 0 1 32 42 0 0 1
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
11:00
KTS154 G SAMSUN Anakent Spor Salonu GALATASARAY 32 42 CANİK BELEDİYE
29 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
KTS163 G SAMSUN Bahattin Ekinci – Tekkeköy Bld. Spor Salonu CANİK BELEDİYE 49 58 EKOMAD
30 Mayıs 2017 Salı
11:00
KTS174 G SAMSUN Anakent Spor Salonu GALATASARAY EKOMAD
H GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 2 2 0 109 68 0 0 4
2 KAZAN BELEDİYESİ 1 0 1 41 44 0 0 1
3 DATÇA BELEDİYE 1 0 1 27 65 0 0 1
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
14:00
KTS155 H SAMSUN Anakent Spor Salonu DATÇA BELEDİYE 27 65 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
29 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
KTS162 H SAMSUN Bahattin Ekinci – Tekkeköy Bld. Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 44 41 KAZAN BELEDİYESİ
30 Mayıs 2017 Salı
14:00
KTS175 H SAMSUN Anakent Spor Salonu DATÇA BELEDİYE KAZAN BELEDİYESİ
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...