U13 Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası Başlıyor | İşte Gruplar ve Fikstür

28 Mayıs-4 Haziran 2017 tarihleri arasında Afyonkarahisar’ın ev sahipliğinde düzenlenecek U13 Erkekler Türkiye Şampiyonası’nın grupları belli oldu.

32 takımın katılımı ile yapılacak organizasyonda takımlar U13 Erkekler Kategorisinde Türkiye Şampiyonu olabilmek için mücadele edecekler.

STATÜ: Belirlenen fikstüre göre her takım tek devreli lig usulü 3 maç yaptıktan sonra, gruplarda ilk 2 sırada yer alan takımlar turnuvaya devam ederler. Grup birincileri çapraz grubun ikincisi ile eşleşir ve tek maç üzerinden eleme usulü kazanan takımların finalde ulaşacağı şekilde mücadele ederler. Çeyrek finaller ardından, kaybeden takımlar ilk sekiz (8) takımın sıralamasını belirlemek adına klasman maçları yapacaklardır.

TOP 16

A1-B2
C1-D2
E1-F2
G1-H2
B2-B1
C2-D1
E2-F1
G2-H1

A GRUBU

Tredaş Spor Kulübü
Tofaş
Anadolu Efes
Başkent Basketbol

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
11:00
ETS332 A AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A TREDAŞ SPOR TOFAŞ
28 Mayıs 2017 Pazar
13:00
ETS333 A AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A BAŞKENT BASKETBOL SK ANADOLU EFES
29 Mayıs 2017 Pazartesi
15:00
ETS349 A AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B TOFAŞ BAŞKENT BASKETBOL SK
29 Mayıs 2017 Pazartesi
17:00
ETS351 A AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B ANADOLU EFES TREDAŞ SPOR
30 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS360 A AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A TREDAŞ SPOR BAŞKENT BASKETBOL SK
30 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS361 A AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A TOFAŞ ANADOLU EFES

B GRUBU

MG Spor
Atakent Gençlik
Samsun BŞB Anakent
Borusan Otomotiv

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
15:00
ETS330 B AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A MG SPOR ATAKENT GENÇLİK
28 Mayıs 2017 Pazar
17:00
ETS328 B AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A BŞB. ANAKENT BORUSAN OTOMOTİV
29 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
ETS347 B AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B ATAKENT GENÇLİK BŞB. ANAKENT
29 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
ETS348 B AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B BORUSAN OTOMOTİV MG SPOR
30 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS362 B AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A MG SPOR BŞB. ANAKENT
30 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS363 B AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A ATAKENT GENÇLİK BORUSAN OTOMOTİV

C GRUBU

Karşıyaka Belediye
Eryaman Yıldızları
Galatasaray
Adana 1903 Spor

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
11:00
ETS331 C AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B KARŞIYAKA BELEDİYE ERYAMAN YILDIZLARI
28 Mayıs 2017 Pazar
13:00
ETS329 C AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B GALATASARAY 1903 SPOR
29 Mayıs 2017 Pazartesi
15:00
ETS350 C AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A ERYAMAN YILDIZLARI GALATASARAY
29 Mayıs 2017 Pazartesi
17:00
ETS346 C AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A 1903 SPOR KARŞIYAKA BELEDİYE
30 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS364 C AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B KARŞIYAKA BELEDİYE GALATASARAY
30 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS365 C AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B ERYAMAN YILDIZLARI 1903 SPOR

D GRUBU

Belde Spor Kulübü
Barbaros Ortaokulu
Beşiktaş
Baskets

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
15:00
ETS334 D AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B BELDE SPOR BARBAROS ORTAOKULU
28 Mayıs 2017 Pazar
17:00
ETS344 D AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B BEŞİKTAŞ BASKETS
29 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
ETS343 D AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A BARBAROS ORTAOKULU BEŞİKTAŞ
29 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
ETS345 D AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A BASKETS BELDE SPOR
30 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS367 D AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B BELDE SPOR BEŞİKTAŞ
30 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS366 D AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B BARBAROS ORTAOKULU BASKETS

E GRUBU

Mavişehir Gençlik
Açı Gençlik
Armada Gençlik
Gaziantep GSK

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
11:00
ETS335 E AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu MAVİŞEHİR GENÇLİK AÇI GENÇLİK
28 Mayıs 2017 Pazar
13:00
ETS337 E AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu ARMADA GENÇLİK GAZİANTEP GENÇLİK VE SPOR
29 Mayıs 2017 Pazartesi
15:00
ETS358 E AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu AÇI GENÇLİK ARMADA GENÇLİK
29 Mayıs 2017 Pazartesi
17:00
ETS359 E AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu GAZİANTEP GENÇLİK VE SPOR MAVİŞEHİR GENÇLİK
30 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS368 E AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu MAVİŞEHİR GENÇLİK ARMADA GENÇLİK
30 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS369 E AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu AÇI GENÇLİK GAZİANTEP GENÇLİK VE SPOR

F GRUBU

Acıbadem Üniversitesi
Sistem Koleji
Karşıyaka
Gelişim Gençlik

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
15:00
ETS336 F AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ SİSTEM KOLEJİ
28 Mayıs 2017 Pazar
17:00
ETS338 F AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu KARŞIYAKA GELİŞİM GENÇLİK
29 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
ETS355 F AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu SİSTEM KOLEJİ KARŞIYAKA
29 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
ETS357 F AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu GELİŞİM GENÇLİK ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ
30 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS370 F AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ KARŞIYAKA
30 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS371 F AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu SİSTEM KOLEJİ GELİŞİM GENÇLİK

G GRUBU

Darüşşafaka Doğuş
Bandırma Kırmızı
TED Ankara Kolejliler
İstanbul DSİ

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
00:00
ETS339 G AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ BANDIRMA KIRMIZI
28 Mayıs 2017 Pazar
13:00
ETS340 G AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu TED ANKARA KOLEJİ DSİ SPOR
29 Mayıs 2017 Pazartesi
15:00
ETS354 G AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI TED ANKARA KOLEJİ
29 Mayıs 2017 Pazartesi
17:00
ETS356 G AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu DSİ SPOR DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
30 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS372 G AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ TED ANKARA KOLEJİ
30 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS373 G AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI DSİ SPOR

H GRUBU

Örnek Kolej
Fenerbahçe
Ankara Basketbol İhtisas
Uğur Spor

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
15:00
ETS341 H AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu ÖRNEK KOLEJ FENERBAHÇE
28 Mayıs 2017 Pazar
17:00
ETS342 H AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu ANKARA BASKETBOL İHTİSAS UĞUR SPOR
29 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
ETS352 H AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu FENERBAHÇE ANKARA BASKETBOL İHTİSAS
29 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
ETS353 H AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu UĞUR SPOR ÖRNEK KOLEJ
30 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS374 H AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu ÖRNEK KOLEJ ANKARA BASKETBOL İHTİSAS
30 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS375 H AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu FENERBAHÇE UĞUR SPOR
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...