U-18 Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda Grup Aşaması Sona Erdi

Türkiye Basketbol Federasyonu Yurtiçi Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Altyapı Faaliyetleri 2017-2018 sezonu U18 Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda grup aşaması geride kaldı.

21 – 27 Mayıs 2018 tarihleri arasında Ordu’da düzenlenmekte olan U18 Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda heyecan sürüyor.

A GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 267 183 0 0 6
2 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 212 213 0 0 5
3 KOCAELİ BASKET 3 1 2 169 222 0 0 4
4 KAYAPINAR BELEDİYE 3 0 3 181 211 0 0 3

21 Mayıs Pazartesi
(Ordu Durugöl Spor Salonu)

12:00 | Çankaya Üniversitesi: 81 – İstanbul Üniversitesi: 93
14:00 | Kayapınar Belediye: 62 – Kocaeli Basket: 66

22 Mayıs Salı
(Ordu Atatürk Spor Salonu)

12:00 | Kocaeli Basket: 56  – Çankaya Üniversitesi: 65
14:00 | İstanbul Üniversitesi: 79 – Kayapınar Belediye: 55

23 Mayıs Çarşamba
(Ordu Durugöl Spor Salonu)

16:00 | Çankaya Üniversitesi: 66 – Kayapınar Belediye: 64
18:00 | Kocaeli Basket: 47 – İstanbul Üniversitesi: 95

B GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 GALATASARAY 3 3 0 232 145 0 0 6
2 ORDU İEF AÇI KOLEJİ 3 2 1 229 152 0 0 5
3 ADANA ASKİ 3 1 2 162 225 0 0 4
4 GÜNDOĞDU RED DOLPHİNS 3 0 3 152 253 0 0 3

21 Mayıs Pazartesi
(Ordu Atatürk Spor Salonu)

12:00 | Adana Aski: 52 – Ordu İEF Açı Koleji: 91
14:00 | Galatasaray: 98  – Gündoğdu RED Dolphins: 52

22 Mayıs Salı
(Ordu Durugöl Spor Salonu)

16:00 | Gündoğdu RED Dolphins: 58 – Adana Aski: 69
18:00 | Ordu İEF Açı Koleji: 52 – Galatasaray: 58

23 Mayıs Çarşamba
(Ordu Atatürk Spor Salonu)

16:00 | Adana Aski: 41 – Galatasaray: 76
18:00 | Gündoğdu RED Dolphins: 42 – Ordu İEF Açı Koleji: 86

C GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 235 137 0 0 6
2 DÜZCE BELEDİYE 3 2 1 207 180 0 0 5
3 BOTAŞ SK 3 1 2 134 181 0 0 4
4 POLİS SPOR GÜCÜ 3 0 3 140 218 0 0 3

21 Mayıs Pazartesi
(Ordu Durugöl Spor Salonu)

16:00 | Ankara Botaş: 55 – Polis Spor Gücü: 51
18:00 | Beşiktaş: 77 – Düzce Belediye: 72

22 Mayıs Salı
(Ordu Atatürk Spor Salonu)

16:00 | Düzce Belediye: 65 – Ankara Botaş: 51
18:00 | Polis Spor Gücü: 37  – Beşiktaş: 93

23 Mayıs Çarşamba
(Ordu Durugöl Spor Salonu)

12:00 | Ankara Botaş: 28 – Beşiktaş: 65
14:00 | Düzce Belediye: 70 – Polis Spor Gücü. 52

D GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 FENERBAHÇE 3 3 0 248 162 0 0 6
2 ATAŞEHİR KOLEJİ 3 2 1 209 189 0 0 5
3 NESİBE AYDIN 3 1 2 201 206 0 0 4
4 TOROSLAR BELEDİYE 3 0 3 151 252 0 0 3

21 Mayıs Pazartesi
(Ordu Atatürk Spor Salonu)

16:00 | Toroslar Belediye: 48 – Ataşehir Koleji: 83
18:00 | Nesibe Aydın: 59 – Fenerbahçe: 80

22 Mayıs Salı
(Ordu Durugöl Spor Salonu)

12:00 | Fenerbahçe: 88 – Toroslar Belediye: 49
14:00 | Ataşehir Koleji: 72 – Nesibe Aydın: 61

23 Mayıs Çarşamba
(Ordu Atatürk Spor Salonu)

12:00 | Toroslar Belediye: 54 – Nesibe Aydın: 81
14:00 | Fenerbahçe: 80 – Ataşehir Koleji: 54

STATÜ VE EŞLEŞMELER

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...