U-18 Erkekler A Türkiye Şampiyonası’nda İkinci Gün Geride Kaldı

Türkiye Basketbol Federasyonu Yurtiçi Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Altyapı Faaliyetleri 2017-2018 sezonu U18 Genç Erkekler A Türkiye Şampiyonası’nda ikinci gün geride kaldı.

21 – 27 Mayıs 2018 tarihleri arasında Sinop’da düzenlenmekte olan U18 Genç Erkekler A Türkiye Şampiyonası’nda heyecan sürüyor.

A GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 TEŞVİKİYE SPOR 2 2 0 120 117 0 0 4
2 İLKADIM BELEDİYESİ 2 1 1 117 114 2 5 3
3 AKADEMİ İSTANBUL 2 1 1 131 124 1 -5 3
4 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 2 0 2 124 137 0 0 2

21 Mayıs Pazartesi
Sinop 85.Yıl Kemalettin Sami Paşa S.S

12:00 | İlkadım Belediyesi: 48 – Teşvikiye Spor: 50
14:00 | Çukurova Üniversitesi: 55 – Akademi İstanbul: 67

22 Mayıs Salı
Sinop Üniversitesi 15 Temmuz Şehitleri S.S.

12:00 | Akademi İstanbul: 64 – İlkadım Belediyesi: 69
14:00 | Teşvikiye Spor: 70 – Çukurova Üniversitesi: 69

23 Mayıs Çarşamba
Sinop 85.Yıl Kemalettin Sami Paşa S.S

16:00 | İlkadım Belediyesi – Çukurova Üniversitesi
18:00 | Akademi İstanbul – Teşvikiye Spor

B GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 SELÇUKLU BELEDİYESİ 2 2 0 163 122 0 0 4
2 MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 2 1 1 158 148 2 24 3
3 İ.T.Ü 2 1 1 140 157 1 -24 3
4 YENİ MAMAK GENÇLİK 2 0 2 121 155 0 0 2

21 Mayıs Pazartesi
Sinop Üniversitesi 15 Temmuz Şehitleri S.S.

12:00 | Selçuklu Belediyesi: 88  – Muratpaşa Belediyesi: 74
14:00 | İTÜ: 80 – Yeni Mamak Gençlik: 73

22 Mayıs Salı
Sinop 85.Yıl Kemalettin Sami Paşa S.S

16:00 | Yeni Mamak Gençlik: 48 – Selçuklu Belediyesi: 75
18:00 | Muratpaşa Belediyesi: 84 – İTÜ: 60

23 Mayıs Çarşamba
Sinop Üniversitesi 15 Temmuz Şehitleri S.S.

16:00 | Selçuklu Belediyesi – İTÜ
18:00 | Yeni Mamak Gençlik – Muratpaşa Belediyesi

C GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 TARSUS AMERİKAN KOLEJİ 2 2 0 191 94 0 0 4
2 İZMİR BŞB. 2 2 0 177 109 0 0 4
3 ZONGULDAK BELEDİYE 2 0 2 99 154 0 0 2
4 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 2 0 2 104 214 0 0 2

21 Mayıs Pazartesi
Sinop 85.Yıl Kemalettin Sami Paşa S.S

16:00 | İzmir Büyükşehir Belediye: 114 – Edremit Belediye Gürespor: 53
18:00 | Tarsus Amerikan Koleji: 91 – Zonguldak Belediye: 43

22 Mayıs Salı
Sinop Üniversitesi 15 Temmuz Şehitleri S.S.

16:00 | Zonguldak Belediye: 56 – İzmir Büyükşehir Belediye: 63
18:00 | Edremit Belediye Gürespor: 51 – Tarsus Amerikan Koleji: 100

23 Mayıs Çarşamba
Sinop 85.Yıl Kemalettin Sami Paşa S.S

12:00 | İzmir Büyükşehir Belediye – Tarsus Amerikan Koleji
14:00 | Zonguldak Belediye -Edremit Belediye Gürespor

D GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 İSTANBUL D.S.İ. 2 2 0 179 151 0 0 4
2 FMV IŞIKSPOR 2 1 1 156 156 2 8 3
3 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR 2 1 1 144 151 1 -8 3
4 İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. 2 0 2 146 167 0 0 2

21 Mayıs Pazartesi
Sinop Üniversitesi 15 Temmuz Şehitleri S.S.

16:00 | Öbek Boğaziçi Okulları: 82 – İTO: 81
18:00 | İstanbul DSİ: 94 – FMV Işıkspor: 86

22 Mayıs Salı
Sinop 85.Yıl Kemalettin Sami Paşa S.S

12:00 | FMV Işıkspor: 70 – Öbek Boğaziçi Okulları: 62
14:00 | İTO: 65 – İstanbul DSİ: 85

23 Mayıs Çarşamba
Sinop Üniversitesi 15 Temmuz Şehitleri S.S.

12:00 | Öbek Boğaziçi Okulları – İstanbul DSİ
14:00 | FMV Işıkspor – İTO

STATÜ

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...