U-15 Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası Başlıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu Yurtiçi Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Altyapı Faaliyetleri 2017-2018 sezonu U15 Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası 4 Haziran 2018 Pazartesi günü başlayacak. 

4 – 10 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan U15 Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası’nın grupları, 3 Haziran 2018 Pazar günü Çanakkale’deki teknik toplantının ardından belli oldu.

A GRUBU

Samsun Canik Belediye
İstanbul Üniversitesi
KDZ Ereğli Belediye
Antalya BŞB Asat Gençlik

4 Haziran Pazartesi (Çanakkale Anafartalar Spor Salonu)

12:00 | Samsun Canik Belediye – İstanbul Üniversitesi
14:00 | KDZ Ereğli Belediye – Antalya BŞB Asat Gençlik

5 Haziran Salı (Çanakkale 18 Mart Spor Salonu)

12:00 | Antalya BŞB Asat Gençlik – Samsun Canik Belediye
14:00 | İstanbul Üniversitesi – KDZ Ereğli Belediye

6 Haziran Çarşamba (Çanakkale Anafartalar Spor Salonu)

16:00 | Samsun Canik Belediye – KDZ Ereğli Belediye
18:00 | Antalya BŞB Asat Gençlik – İstanbul Üniversitesi

B GRUBU

Urla Belediyesi
Kocatürk Koleji
Galatasaray
Allstars İstanbul

4 Haziran Pazartesi (Çanakkale 18 Mart Spor Salonu)

12:00 | Urla Belediyesi – Kocatürk Koleji
14:00 | Galatasaray – Allstars İstanbul

5 Haziran Salı  (Çanakkale Anafartalar Spor Salonu)

16:00 | Allstars İstanbul – Urla Belediyesi
18:00 | Kocatürk Koleji – Galatasaray

6 Haziran Çarşamba (Çanakkale 18 Mart Spor Salonu)

16:00 | Urla Belediyesi – Galatasaray
18:00 | Allstars İstanbul – Kocatürk Koleji

C GRUBU

İçdaş Spor Kulübü
Beşiktaş
Mersin BŞB.
TED Ankara Kolejliler

4 Haziran Pazartesi (Çanakkale Anafartalar Spor Salonu)

16:00 | İçdaş Spor Kulübü – Beşiktaş
18:00 | Mersin BŞB. – TED Ankara Kolejliler

5 Haziran Salı  (Çanakkale 18 Mart Spor Salonu)

16:00 | TED Ankara Kolejliler – İçdaş Spor Kulübü
18:00 | Beşiktaş – Mersin BŞB.

6 Haziran Çarşamba (Çanakkale Anafartalar Spor Salonu)

12:00 | İçdaş Spor Kulübü – Mersin BŞB.
14:00 | TED Ankara Kolejliler – Beşiktaş

D GRUBU

Çankaya Üniversitesi
KahramanKazan Belediye
35 Albatros Spor
Fenerbahçe

4 Haziran Pazartesi (Çanakkale 18 Mart Spor Salonu)

16:00 | Çankaya Üniversitesi – KahramanKazan Belediye
18:00 | 35 Albatros Spor – Fenerbahçe

5 Haziran Salı (Çanakkale Anafartalar Spor Salonu)

12:00 | Fenerbahçe – Çankaya Üniversitesi
14:00 | KahramanKazan Belediye – 35 Albatros Spor

6 Haziran Çarşamba (Çanakkale 18 Mart Spor Salonu)

12:00 | Çankaya Üniversitesi – 35 Albatros Spor
14:00 | Fenerbahçe –  KahramanKazan Belediye

STATÜ

A, B, C ve D gruplarında yer alan takımlar tek devreli lig usulü oynar.

2.TUR MAÇLARI

25 | A grubu 2.si – B grubu 3.sü
26 | B grubu 2.si – A grubu 3.sü
27 | C grubu 2.si – D grubu 3.sü
28 | D grubu 2.si – C grubu 3.sü

ÇEYREK FİNAL

29 | C grubu 1.si – 25 Galibi
30 | D grubu 1.si – 26 Galibi
31  | A grubu 1.si – 27 Galibi
32 | B grubu 1.si – 28 Galibi

YARI FİNAL / KLASMAN MAÇLARI

33 | 29 Mağlubu – 31 Mağlubu
34 | 30 Mağlubu – 32 Mağlubu
35 | 29 Galibi – 31 Galibi
36 | 30 Galibi – 32 Galibi

FİNAL / KLASMAN MAÇLARI

37 | 33 Mağlubu – 34 Mağlubu (7.’lik Maçı)
38 | 33 Galibi – 34 Galibi (5.’lik Maçı)
39 | 35 Mağlubu – 36 Mağlubu (3.’lük Maçı)
40 | 35 Galibi – 36 Galibi (Final)

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...