U-15 Yıldız Erkekler A Türkiye Şampiyonası Grup Aşaması Geride Kaldı

Türkiye Basketbol Federasyonu Yurtiçi Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Altyapı Faaliyetleri 2017-2018 sezonu U15 Yıldız Erkekler A Türkiye Şampiyonası’nda grup aşaması geride kaldı.

14 – 20 Mayıs 2018 tarihleri arasında Muğla’da düzenlenecek olan U15 Yıldız Erkekler A Türkiye Şampiyonası’nda grup aşaması geride kalırken, ikinci tur eşleşmeleri belli oldu.

A GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 MAVİŞEHİR SK 3 2 1 192 181 2 8 5
2 KOCAELİ BASKET 3 2 1 211 175 1 -8 5
3 TARSUS AMERİKAN KOLEJİ 3 1 2 181 187 2 19 4
4 İZMİR YÜKSELİŞ 3 1 2 162 203 1 -19 4

14 Mayıs Pazartesi (Muğla Menteşe Spor Salonu)

12:00 | Kocaeli Basket: 70 – Mavişehir Spor Kulübü: 78
14:00 | Tarsus Amerikan Koleji: 77 – İzmir Yükseliş: 58

15 Mayıs Salı (Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi MYO Spor Salonu)

12:00 | İzmir Yükseliş: 49 – Kocaeli Basket: 72
14:00 | Mavişehir Spor Kulübü: 60 – Tarsus Amerikan Koleji: 56

16 Mayıs Çarşamba (Muğla Menteşe Spor Salonu)

16:00 | Kocaeli Basket: 69 – Tarsus Amerikan Koleji: 48
18:00 | İzmir Yükseliş: 55 – Mavişehir Spor Kulübü: 54

B GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 TEŞVİKİYE SPOR 3 3 0 279 216 0 0 6
2 ADANA GÜNEY SPOR 3 2 1 235 172 0 0 5
3 ANKA BASKETBOL AKADEMİ 3 1 2 192 211 0 0 4
4 ŞANLIURFA GELİŞİM 3 0 3 147 254 0 0 3

14 Mayıs Pazartesi (Muğla Atatürk Spor Salonu)

12:00 | Anka Basketbol Akademi: 59 – Güney Spor: 70
14:00 | Urfa Gelişim: 69 – Teşvikiye Spor Kulübü: 103

15 Mayıs Salı (Muğla Menteşe Spor Salonu)

16:00 | Teşvikiye Spor Kulübü: 97 – Anka Basketbol Akademi: 74
18:00 | Güney Spor: 92 – Urfa Gelişim: 34

16 Mayıs Çarşamba (Muğla Atatürk Spor Salonu)

16:00 | Anka Basketbol Akademi: 59 – Urfa Gelişim: 44
18:00 | Teşvikiye Spor Kulübü: 79 – Güney Spor: 73

C GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 ESKİŞEHİR BASKET 3 3 0 235 178 0 0 6
2 MG SPOR 3 2 1 216 162 0 0 5
3 İSTEM KOLEJİ 3 1 2 190 201 0 0 4
4 İNEGÖL BELEDİYESPOR 3 0 3 129 229 0 0 3

14 Mayıs Pazartesi (Muğla Menteşe Spor Salonu)

16:00 | İstem Koleji: 72 – Eskişehir Basket: 91
18:00 | MG Spor: 84 –  İnegöl Belediyespor: 45

15 Mayıs Salı (Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi MYO Spor Salonu)

16:00 | İnegöl Belediyespor: 40 – İstem Koleji: 67
18:00 | Eskişehir Basket: 66 – MG Spor: 62

16 Mayıs Çarşamba (Muğla Menteşe Spor Salonu)

12:00 | İstem Koleji: 51 – MG Spor: 70
14:00 | İnegöl Belediyespor: 44 – Eskişehir Basket: 78

D GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 TED ANKARA KOLEJLİLER 3 3 0 237 214 0 0 6
2 MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 3 2 1 197 196 0 0 5
3 BALIKESİR BASKET 3 1 2 170 170 0 0 4
4 TEKİRDAĞ BASKETBOL İHTİSAS 3 0 3 168 192 0 0 3

14 Mayıs Pazartesi (Muğla Atatürk Spor Salonu)

16:00 | Balıkesir Basket: 64 – TED Ankara Kolejliler: 67
18:00 | Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü: 61 – Tekirdağ Basketbol İhtisas: 51

15 Mayıs Salı (Muğla Menteşe Spor Salonu)

12:00 | Tekirdağ Basketbol İhtisas: 44 – Balıkesir Basket: 50
14:00 | TED Ankara Kolejliler: 89 – Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü: 77

16 Mayıs Çarşamba (Muğla Atatürk Spor Salonu)

12:00 | Balıkesir Basket: 56 – Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü: 59
14:00 | Tekirdağ Basketbol İhtisas: 73 – TED Ankara Kolejliler:  81

STATÜ VE EŞLEŞMELER

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...