Sosyal Medya:

Haberler

U16 Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda Final Zamanı

TBF’nin Yurtiçi Faaliyetleri Programı kapsamında organize edilen U16 Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda 6.  gün geride kaldı.

27 Mayıs – 2 Haziran 2019 tarihleri arasında Samsun’da gerçekleştirilecek U16 Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda yarı final heyecanı sona erdi. Emlak Konut ve Galatasaray sezonu şampiyon olarak tamamlamak için finalde karşılaşacak.

2.TUR MÜSABAKALARI (30.05.2019)
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

25 | 12:00 | Çankaya Üniversitesi: 76 – Buca Gençlik: 56
26 | 14:00 | Canik Belediye: 74 – Kayseri Basketbol: 40
27 | 16:00 | İstanbul Üniversitesi: 59 – Ege Gelişim Sanat: 43
28 | 18:00 | Emlak Konut: 67 – Beşiktaş: 47

ÇEYREK FİNAL (31.05.2019)
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

29 | 12:00 | Galatasaray: 58 – Çankaya Üniversitesi: 55
30 | 14:00 | Fenerbahçe: 63 – Canik Belediye: 45
31 |  16:00 | Mersin BŞB: 61 – İstanbul Üniversitesi: 48
32 | 18:00 |  Botaş: 32 – Emlak Konut: 59

YARI FİNAL / KLASMAN (01.06.2019)
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

33 | 12:00 | Çankaya Üniversitesi: 72 – İstanbul Üniversitesi: 41 (5-8 KL)
34 | 14:00 | Canik Belediye: 42 – Botaş: 48 (5-8 KL)
35 | 16:00 | Galatasaray: 69 – Mersin BŞB: 50 (Yarı Final)
36 | 18:00 | Fenerbahçe: 47 – Emlak Konut: 49 (Yarı Final)

FİNAL / KLASMAN (02.06.2019)
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

37 | 10:00 | İstanbul Üniversitesi – Canik Belediye (7. – 8. lik müsabakası)
38 | 12:00 | Çankaya Üniversitesi – Botaş (5. – 6. lik müsabakası)
39 | 14:00 | Mersin BŞB. – Fenerbahçe (3. – 4. lük müsabakası)
40 | 16:00 | Galatasaray – Emlak Konut Spor Kulübü (Final müsabakası)

GRUP AŞAMASI

Grup aşaması: A, B, C ve D gruplarında yer alan takımlar tek devreli lig usulü oynar.

A GRUBU

27.05.2019 – Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

12:00 | Mersin BŞB: 65 – Kayseri Basketbol: 36
14:00 | Çankaya Üniversitesi: 76 – Ormanspor: 17

28.05.2019 – Canik Hasan Doğan Spor Kompleksi

12:00 | Ormanspor: 30 – Mersin BŞB: 66
14:00 | Kayseri Basketbol: 33 – Çankaya Üniversitesi: 77

29.05.2019 – Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

16:00 | Mersin BŞB: 58 – Çankaya Üniversitesi: 53
18:00 | Ormanspor: 59 – Kayseri Basketbol: 70

B GRUBU

27.05.2019 – Canik Hasan Doğan Spor Kompleksi

12:00 | Buca GSK: 63 – Hatay Belediye: 57
14:00 | Botaş: 47 – Samsun Canik Belediye: 40

28.05.2019 – Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

16:00 | Samsun Canik Belediye: 63 – Buca GSK: 42
18:00 | Hatay BŞB: 43 – Botaş: 62

29.05.2019 – Canik Hasan Doğan Spor Kompleksi

16:00 | Buca GSK: 57 – Botaş: 73
18:00 | Samsun Canik Belediye: 51 -Hatay BŞB: 41

C GRUBU

27.05.2019 – Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

16:00 | İstanbul Üniversitesi: 68 – Kahramankazan Belediye: 42
18:00 | Galatasaray: 76 – Beşiktaş: 63

28.05.2019 – Canik Hasan Doğan Spor Kompleksi

16:00 | Beşiktaş: 71 – İstanbul Üniversitesi: 63
18:00 | Kahramankazan Belediye: 45 – Galatasaray: 70

29.05.2019 – Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

12:00 | İstanbul Üniversitesi: 39 – Galatasaray: 52
14:00 | Beşiktaş: 56 – Kahramankazan Belediye: 59

D GRUBU

27.05.2019 – Canik Hasan Doğan Spor Kompleksi

16:00 | Ege Gelişim Sanat: 67 – Alanya Belediye: 59
18:00 | Fenerbahçe: 62 – Emlak Konut Spor Kulübü: 49

28.05.2019 – Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

12:00 | Emlak Konut Spor Kulübü: 60 – Ege Gelişim Sanat: 38
14:00 | Alanya Belediye: 36 – Fenerbahçe: 56

29.05.2019 – Canik Hasan Doğan Spor Kompleksi

12:00 | Ege Gelişim Sanat: 45 – Fenerbahçe: 64
14:00 | Emlak Konut Spor Kulübü: 69 – Alanya Belediye: 47

ALTYAPIBASKET.COM ÜYESİ KULÜPLER

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler