Sosyal Medya:

Haberler

U14 Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda 2. Gün Geride Kaldı

TBF’nin Yurtiçi Faaliyetleri Programı kapsamında organize edilen U14 Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda heyecan devam ediyor.

22-28 Nisan 2019 tarihleri arasında Kocaeli’de düzenlenecek U14 Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda heyecanı tüm hızıyla sürüyor.

A GRUBU

22.04.2019 – Derince Spor Salonu

12:00 | Düzce Belediye: 80 – Fenerbahçe: 54

14:00 | Çukurova Doğuş: 76 – Beşiktaş: 75

23.04.2019 – Başiskele Spor Salonu

12:00 | Beşiktaş: 68 – Düzce Belediye: 63
14:00 | Fenerbahçe: 77 – Çukurova Doğuş: 63

24.04.2019 – Derince Spor Salonu

16:00 | Düzce Belediye – Çukurova Doğuş
18:00 | Beşiktaş – Fenerbahçe

B GRUBU

12:00 | İstanbul Üniversitesi: 60 – Çankaya Üniversitesi: 7122.04.2019 – Başiskele Spor Salonu

14:00 | Nesibe Aydın: 62 – Toroslar Belediye: 52

23.04.2019 – Derince Spor Salonu

16:00 | Toroslar Belediye: 63 – İstanbul Üniversitesi: 61
18:00 | Çankaya Üniversitesi: 82 – Nesibe Aydın: 56

24.04.2019 – Başiskele Spor Salonu

16:00 | İstanbul Üniversitesi – Nesibe Aydın
18:00 | Toroslar Belediye – Çankaya Üniversitesi

C GRUBU

16:00 | Kahramankazan Belediye: 52 – Emlak Konut: 6222.04.2019 – Derince Spor Salonu

18:00 | Galatasaray: 77 – Samsun Canik Belediye: 43

23.04.2019 – Başiskele Spor Salonu

16:00 | Samsun Canik Belediye: 42 – Kahramankazan Belediye: 50
18:00 | Emlak Konut: 61 – Galatasaray: 54

24.04.2019 – Derince Spor Salonu

12:00 | Kahramankazan Belediye – Galatasaray
14:00 | Samsun Canik Belediye – Emlak Konut

D GRUBU

16:00 | Mersin İnanç Spor: 58 – Rönesans Spor: 5022.04.2019 – Başiskele Spor Salonu

18:00 | Karşıyaka Albatros: 36 – Kütahya Ülkü Spor: 59

23.04.2019 – Derince Spor Salonu

12:00 | Kütahya Ülkü Spor: 38 – Mersin İnanç Spor: 54
14:00 | Rönesans Spor: 48 – Karşıyaka Albatros: 39

24.04.2019 – Başiskele Spor Salonu

12:00 | Mersin İnanç Spor – Karşıyaka Albatros
14:00 | Kütahya Ülkü Spor – Rönesans Spor

TURNUVA STATÜSÜ

Grup aşaması: A, B, C ve D gruplarında yer alan takımlar tek devreli lig usulü oynar.

2.TUR MÜSABAKALARI

25 | A grubu 2.si – B grubu 3.sü
26 | B grubu 2.si – A grubu 3.si
27 |  C grubu 2.si – D grubu 3.sü
28 | D grubu 2.si – C grubu 3.sü

ÇEYREK FİNAL MÜSABAKALARI

29 | C grubu 1.si – 25. Maç Galibi
30 | D grubu 1.si – 26. Maç Galibi
31 | A grubu 1.si – 27. Maç Galibi
32 | B grubu 1.si – 28. Maç Galibi

YARI FİNAL MÜSABAKALARI / KLASMAN MÜSABAKALARI

33 | 29. Maç Mağlubu – 31. Maç Mağlubu
34 | 30. Maç Mağlubu – 32. Maç Mağlubu
35 |29. Maç Galibi – 31. Maç Galibi
36 |30. Maç Galibi – 32. Maç Galibi

FİNAL MÜSABAKALARI / KLASMAN MÜSABAKALARI

37 | 33. Maç Mağlubu – 34. Maç Mağlubu (7. – 8. lik müsabakası)
38 | 33. Maç Galibi – 34. Maç Galibi (5. – 6. lik müsabakası)
39 | 35. Maç Mağlubu – 36. Maç Mağlubu (3. – 4. lük müsabakası)
40 | 35. Maç Galibi – 36. Maç Galibi (Final müsabakası)

ALTYAPIBASKET.COM ÜYESİ KULÜPLER

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler