U14 Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası’nda 2. Gün Sona Erdi

TBF’nin Yurtiçi Faaliyetleri Programı kapsamında organize edilen U14 Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası’nda ikinci gün geride kaldı.

22-28 Nisan 2019 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek U14 Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası’nda heyecan kaldığı yerden sürüyor.

A GRUBU

22.04.2019 – Antalya Spor Salonu
12:00 | Fenerbahçe: 78 – Çözüm Ankara Koleji GSK: 67

14:00 | Anadolu Efes: 55 – Antalya Gelişim Gençlik: 35

23.04.2019 – Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu

12:00 | Antalya Gelişim Gençlik: 51 – Fenerbahçe: 61
14:00 | Çözüm Ankara Koleji GSK: 51 – Anadolu Efes: 78

24.04.2019 – Antalya Spor Salonu

16:00 | Fenerbahçe – Anadolu Efes
18:00 | Antalya Gelişim Gençlik — Çözüm Ankara Koleji GSK

B GRUBU

22.04.2019 – Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu
12:00 | Genç Karşıyakalılar: 65 – Darüşşafaka: 72

14:00 | Çukurova Üniversitesi: 87– Zafer Koleji: 76

23.04.2019 – Antalya Spor Salonu

16:00 | Zafer Koleji: 41 – Genç Karşıyakalılar: 62
18:00 | Darüşşafaka: 62 – Çukurova Üniversitesi: 52

24.04.2019 – Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu

16:00 | Genç Karşıyakalılar – Çukurova Üniversitesi
18:00 | Zafer Koleji – Darüşşafaka

C GRUBU

16:00 | Adana Gündoğdu Red Dolphins: 53 – Galatasaray: 89
18:00 | Beşiktaş: 83 – Eskişehir Gelişim: 81

23.04.2019 – Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu

16:00 | Eskişehir Gelişim: 85 – Adana Gündoğdu Red Dolphins: 53
18:00 | Galatasaray: 73 – Beşiktaş: 55

24.04.2019 – Antalya Spor Salonu

12:00 | Adana Gündoğdu Red Dolphins – Beşiktaş
14:00 | Eskişehir Gelişim – Galatasaray

D GRUBU


22.04.2019 – Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu

16:00 | Bandırma Kırmızı: 82 – Çayyolu Basketbol: 58
18:00 | MG Spor (B): 39 – Tofaş: 59

23.04.2019 – Antalya Spor Salonu

12:00 | Tofaş: 72 – Bandırma Kırmızı: 63
14:00 | Çayyolu Basketbol: 47 – MG Spor (B): 68

24.04.2019 – Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu

12:00 | Bandırma Kırmızı – MG Spor (B)
14:00 | Tofaş – Çayyolu Basketbol

TURNUVA STATÜSÜ

Grup aşaması: A, B, C ve D gruplarında yer alan takımlar tek devreli lig usulü oynar.

2.TUR MÜSABAKALARI

25 | A grubu 2.si – B grubu 3.sü
26 | B grubu 2.si – A grubu 3.si
27 |  C grubu 2.si – D grubu 3.sü
28 | D grubu 2.si – C grubu 3.sü

ÇEYREK FİNAL MÜSABAKALARI

29 | C grubu 1.si – 25. Maç Galibi
30 | D grubu 1.si – 26. Maç Galibi
31 | A grubu 1.si – 27. Maç Galibi
32 | B grubu 1.si – 28. Maç Galibi

YARI FİNAL MÜSABAKALARI / KLASMAN MÜSABAKALARI

33 | 29. Maç Mağlubu – 31. Maç Mağlubu
34 | 30. Maç Mağlubu – 32. Maç Mağlubu
35 |29. Maç Galibi – 31. Maç Galibi
36 |30. Maç Galibi – 32. Maç Galibi

FİNAL MÜSABAKALARI / KLASMAN MÜSABAKALARI

37 | 33. Maç Mağlubu – 34. Maç Mağlubu (7. – 8. lik müsabakası)
38 | 33. Maç Galibi – 34. Maç Galibi (5. – 6. lik müsabakası)
39 | 35. Maç Mağlubu – 36. Maç Mağlubu (3. – 4. lük müsabakası)
40 | 35. Maç Galibi – 36. Maç Galibi (Final müsabakası)