Selçuk Ernak, Ümit Milli Takım Aday Kadrosunu Açıkladı

2017 Ümit Erkekler Avrupa Şampiyonasına hazırlanan U20 Ümit Erkek Milli takımımız, 26 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul’da kampa girecek.

15-23 Temmuz 2017 tarihleri arasında Yunanistan’da yapılacak 2017 Ümit Erkekler Avrupa Şampiyonasına hazırlanan U20 Ümit Erkek Milli takımımız, 26 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul’da kampa girecek ve 29 Mayıs 2017 tarihinde Bolu’da Kondisyon kampı ile çalışmalarına devam edecek.

İşte TBF tarafından yapılan açıklama;

İstanbul Hazırlık Kampına katılacak olan aday sporcular arasından Teknik kadromuzun uygun gördüğü sporcularımız, kamp sonrasında tebliğ edilerek Bolu Kondisyon kampına dahil olacaklardır. Play Off maçları devam eden ve aday kadromuzda bulunan Sporcularımız Play Off maçları bitiminde kampa dahil olacaklardır.

İDARİ VE TEKNİK KADRO

Fikret Doğan (Koordinatör)
Mehmet Döğüşen (İdareci)
Selçuk Ernak (Antrenör – Astra Group Sakarya BŞB)
Rüçhan Tamsöz (Yardımcı Antrenör – Banvit)
Servet Özsüner (Yardımcı Antrenör – Beşiktaş Sompo Japan)
Cüneyt Erden (Yardımcı Antrenör – FMV Işıkspor)
Murat Hüseyin Yılmaz (Yardımcı Antrenör – Tofaş)
Ertan Bedi (Kondisyoner – Banvit)
Barış Erdağı (Masör – Fenerbahçe)
Serdar Soydaş (Masör – Antspor)

İSTANBUL HAZIRLIK KAMPI KADROSU

Umut Geçen (Acıbadem Üniversitesi)
Koray Erdoğan, Mehmet Umut Özden, Oğuzhan Yarol (Antalyaspor)
Bora Can Işık (Bandırma Kırmızı)
Mert Ulutaş (Bornova Belediyesi)
Emir Can Koç (Darüşşafaka Doğuş Gelişim)
Berkay Kansu, Alihan Deniz Genç (Gelişim Koleji)
Kaan Sarıaslan (Mamak Belediye Ankara DSİ)
Ercan Bayrak (Samsun BŞB Anakent)
Yesukan Onar (TED Ankara Kolejliler)
Arca Tüllüoğlu (Tolkar Genç Karşıyakalılar)
Onurhan Korkmaz (Uğur Spor)
Kerem Aydan Özel (Cuesta College)
Erten Gazi (De Paul)
Cavit Ege Havsa, Sinan Sağlam (Fordham University)
Barış Ülker (Gillette College)
Onuralp Demirer (University of Texas Rio Grande Valley)

BOLU KONDİSYON KAMPI KADROSU

Rıdvan Öncel (Bandırma Kırmızı)
Furkan Korkmaz, Erkan Yılmaz (Banvit)
Bekir Sabri Karlı (Beşiktaş Sompo Japan)
Egehan Arna (Fenerbahçe)
Lazgin Emre Özkanlı (Gaziantep Basketbol)
Alp Karahan, Görkem Doğan (Pınar Karşıyaka)
Berkan Durmaz (Tofaş)
Enes Berkay Taşkıran, Ömer Utku Al, Efe Beşok (Yeşilgiresun Belediye)
Ömer Faruk Yurtseven (North Carolina State)
Mümin Tunç (Trinity İnternational High School)

Kaynak: tbf.org.tr

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...