İstanbul Kağıthane Gençlik Spor Kulübü Seçme Düzenliyor

İstanbul Kağıthane Gençlik Spor Kulübü gelecek sezonun çalışmaları kapsamında oyuncu havuzunu geliştirmek için seçme düzenliyor. 

İşte kulüp tarafından yapılan açıklama;

İstanbul basketbol altyapı liglerinde mücadele etmekte olan İstanbul Kağıthane Gençlik Spor Kulübümüz gelecek sezonun çalışmaları kapsamında seçme düzenliyor.

Kurulduktan kısa bir süre sonra büyük ilerleme kaydeden kulübümüz gelecek yılların güçlü kadrolarını kurmak adına çalışmalarına devam ediyor. Rekabetçi takımlar kurarak hem sportif başarı, hem de oyuncularının gelişimini hedefleyen kulübümüz tüm yaş gruplarında oyun seçmeleri gerçekleştirecek.

ANTRENMANLARA KATIL YETENEKLERİNİ GÖSTER

İstanbul Kağıthane Gençlik Spor Kulübü olarak Seri AA ve Seri A Ligleri’nin yanı sıra özel liglerde de mücadele eden takımlarımızda yer almak için deneme antrenmanlarına katılabilirsiniz.  1999 – 2011 yılları arasında doğmuş kız ve erkek sporcular antrenmanlarımıza katılarak, yeteneklerini gösterebilir. Mail ya da telefon yoluyla bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Not: A Takım için 1999 üzeri doğumlu kız ve erkek sporcular da iletişime geçebilir!

DETAYLI BİLGİ ve İLETİŞİM İÇİN

Telefon: 0 546 946 43 58
Mail: bilgi@ikgsk.com

 

ULAŞIM

YER : KAĞITHANE İTO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

ADRES : Mehmet Akif Ersoy Mahallesi , Darülaceze Caddesi , Şark Kahvesi Durağı Okmeydanı – Kağıthane / İSTANBUL (CEMAL KAMACI SPOR KOMPLEKSİ YANI ve OKMEYDANI METROBÜS DURAĞI YANI)

Kaynak: ikgsk.com

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...