Ümit Erkekler Avrupa Şampiyonası Sona Eriyor

14-22 Temmuz 2018 tarihleri arasında Almanya’da düzenlenmekte 2018 Ümit Erkekler Avrupa Şampiyonası’nda finalin adı belli oldu.

Yaş grubunun Avrupa’daki en iyi 16 takımının yer aldığı organizasyonda yarı final maçları tamamlanırken, finalin  adı belli oldu. İsrail ve Hırvatistan şampiyonluk için mücadele edecek.

Not: Karşılaşmaların saati Türkiye saatine uygun şekilde yazılmıştır.

SON 16 TURU (18 TEMMUZ ÇARŞAMBA)

25 | 14.30 | Litvanya (A1): 70 – İspanya (B4): 75
26 | 19.00 | Türkiye (A2): 104 – Ukrayna (B3): 46
27 | 19.00 | Fransa (B2): 70 – Karadağ (A3): 37
28 | 14.30 | Hırvatistan (B1): 93 – Büyük Britanya (A4): 62
29 | 21.15  | Almanya (C1): 77 – İzlanda (D4): 63
30 | 16.45 | İsrail (C2): 72 – İsveç (D3): 63
31 | 16.45  | İtalya (D2): 76 – Yunanistan (C3): 70
32 | 21.15  | Sırbistan (D1): 105 – Romanya (C4): 58

ÇEYREK FİNAL – KLASMAN (19 TEMMUZ PERŞEMBE)

33 | 14.30 | Litvanya: 90 – İsveç: 85 (9-16 Klasman)
34 | 21.15  | Ukrayna: 94 – İzlanda: 72 (9-16 Klasman)
35 | 19.00 | Karadağ: 98 – Romanya: 61 (9-16 Klasman)
36 | 16.45 | Büyük Britanya: 77 – Yunanistan: 64 (9-16 Klasman)
37 | 14.30 | İspanya: 75 – İsrail: 98 (Çeyrek Final)
38 | 21.15 | Türkiye: 61 – Almanya: 78 (Çeyrek Final)
39 | 19.00 | Fransa: 60 – Sırbistan: 59 (Çeyrek Final)
40 | 16.45 | Hırvatistan: 79 – İtalya: 68 (Çeyrek Final)

YARI FİNAL – KLASMAN (21 TEMMUZ CUMARTESİ)

41 | 14.30 | İsveç: 80 – Romanya: 72 (13 – 16 Klasman)
42 | 16.45 | İzlanda: 86 – Yunanistan: 104 (13 – 16 Klasman)
43 | 14.30 | Litvanya: 76 – Karadağ: 58 (9-12 Klasman)
44 | 16.45 | Ukrayna: 66 – Büyük Britanya: 82 (9-12 Klasman)
45 | 21.15 | İspanya: 70 – Sırbistan: 89 (5-8 Klasman)
46 | 19.00 | Türkiye: 91– İtalya: 80 (5-8 Klasman)
47 | 19.00 | İsrail: 83 – Fransa: 57 (Yarı Final)
48 | 21.15 | Almanya: 61 – Hırvatistan: 69 (Yarı Final)

FİNAL (22 TEMMUZ 2018 PAZAR)

49 | 11.00 | Romanya – İzlanda (15-16)
50 | 15.30 | İsveç – Yunanistan (13-14)
51 | 13.15  | Karadağ – Ukrayna (11-12)
52 | 13.15 | Litvanya – Büyük Britanya (9-10)
53 | 15.30 | İspanya – İtalya (7-8)
54 | 17.45 | Sırbistan – Türkiye (5-6)
55 | 17.45 | Fransa – Almanya (3-4)
56 | 20.00 | İsrail – Hırvatistan (FİNAL)

GRUP AŞAMASI

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...