Sosyal Medya:

Haberler

U18 Kızlar Anadolu Şampiyonası’nda İlk Gün Geride Kaldı

TBF Yurtiçi Faaliyetleri Programı kapsamında organize edilen U18 Genç Kızlar Anadolu Şampiyonaları’nda heyecan başladı.

2018-2019 sezonu U18 Kızlar Anadolu Şampiyonaları Karaman ve Hatay illerinde düzenleniyor. 29 Nisan Pazartesi günü illerde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinde düzenlenen teknik toplantılarla gruplar ve fikstür belirlendi.

KIRMIZI GRUP (30 Nisan-3 Mayıs 2019 | Karaman)

A GRUBU

30.04.2019 (Kazım Karabekir Spor Salonu)

10:00 | Siirt İktisas Spor: 73 – Kayseri Basketbol: 87

01.05.2019 (Kazım Karabekir Spor Salonu)

10:00 | Kayseri Basketbol – İstanbul Yıldızları Körfez

02.05.2019 (Kazım Karabekir Spor Salonu)

10:00 | İstanbul Yıldızları Körfez – Siirt İktisas Spor

B GRUBU

30.04.2019 (Kazım Karabekir Spor Salonu)

12:00 | Emlak Konut: 79 – Van Büyükşehir Belediye: 65

01.05.2019 (Kazım Karabekir Spor Salonu)

12:00 | Van Büyükşehir Belediye – Mersin BŞB.

02.05.2019 (Kazım Karabekir Spor Salonu)

12:00 | Mersin BŞB. – Emlak Konut

C GRUBU

30.04.2019 (Kazım Karabekir Spor Salonu)

14:00 | Çerkezköy Belediye: 51 – Kahramankazan Belediye: 40

01.05.2019 (Kazım Karabekir Spor Salonu)

14:00 | Kahramankazan Belediye – Batman Özel İdare Gençlerbirliği

02.05.2019 (Kazım Karabekir Spor Salonu)

14:00 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği – Çerkezköy Belediye

D GRUBU

30.04.2019 (Kazım Karabekir Spor Salonu)

16:00 | Kocaeli Basket: 71 – Hatay BŞB: 47

01.05.2019 (Kazım Karabekir Spor Salonu)

16:00 | Hatay BŞB. – İkem Kolej

02.05.2019 (Kazım Karabekir Spor Salonu)

16:00 | İkem Kolej – Kocaeli Basket

BEYAZ GRUP (30 Nisan-3 Mayıs 2019 | Hatay)

A GRUBU

30.04.2019 (Antakya Spor Salonu)

10:00 | Ünye Gelişim Basketbol: 45 – Samsun Canik Belediye: 68

01.05.2019 (Antakya Spor Salonu)

10:00 | Samsun Canik Belediye – Çağdaş Batı İhtisas

02.05.2019 (Antakya Spor Salonu)

10:00 | Çağdaş Batı İhtisas – Ünye Gelişim Basketbol

B GRUBU

30.04.2019 (Antakya Spor Salonu)

12:00 | Antalya Polis Spor Gücü: 89 – Kastamonu Gençliği: 51

01.05.2019 (Antakya Spor Salonu)

12:00 | Kastamonu Gençliği – Alanya Belediye

02.05.2019 (Antakya Spor Salonu)

12:00 | Alanya Belediye – Antalya Polis Spor Gücü

C GRUBU

30.04.2019 (Antakya Spor Salonu)

14:00 | Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi: 32 – Kepez Belediye: 56

01.05.2019 (Antakya Spor Salonu)

14:00 | Kepez Belediye – Ege Gelişim Sanat

02.05.2019 (Antakya Spor Salonu)

14:00 | Ege Gelişim Sanat – Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi

D GRUBU

30.04.2019 (Antakya Spor Salonu)

16:00 | Buca GSK: 106 – Kastamonu Basketbol: 28

01.05.2019 (Antakya Spor Salonu)

16:00 | Kastamonu Basketbol – Iğdır GSK

02.05.2019 (Antakya Spor Salonu)

16:00 | Iğdır GSK – Buca GSK

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler