U18 Erkekler Anadolu Şampiyonası Başladı

TBF Yurtiçi Faaliyetleri Programı kapsamında organize edilen U18 Genç Erkekler Anadolu Şampiyonaları’nda heyecan başladı. 

2018-2019 sezonu U18 Erkekler Anadolu Şampiyonaları Trabzon ve Malatya illerinde düzenleniyor. 29 Nisan Pazartesi günü illerde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinde düzenlenen teknik toplantılarla gruplar ve fikstür belirlendi.

Kırmızı Grup (30 Nisan-4 Mayıs 2019 | Trabzon)

A GRUBU

30.04.2019 (Hayri Gür Spor Salonu)

10:00 | Tarsus Amerikan Koleji: 61 – Antalya Genç Gelişim: 70
12:00 | Çorlu Gücü: 71 – Adana 1903: 88

01.05.2019 (Yomra Jimnastik Spor Salonu)

10:00 | Adana 1903 – Tarsus Amerikan Koleji
12:00 | Antalya Genç Gelişim – Çorlu Gücü

02.05.2019 (Hayri Gür Spor Salonu)

14:00 | Tarsus Amerikan Koleji – Çorlu Gücü
16:00 | Adana 1903 – Antalya Genç Gelişim

B GRUBU

30.04.2019 (Yomra Jimnastik Spor Salonu)

10:00 | Diyarbakır Güneydoğu Basketbol: 55 – Beylikdüzü Basketbol İhtisas: 80
12:00 | Malatya BŞB: 49 – Şehitkamil Belediye: 86

01.05.2019 (Hayri Gür Spor Salonu)

14:00 | Şehitkamil Belediye – Diyarbakır Güneydoğu Basketbol
16:00 | Beylikdüzü Basketbol İhtisas – Malatya BŞB

02.05.2019 (Yomra Jimnastik Spor Salonu)

14:00 | Diyarbakır Güneydoğu Basketbol – Malatya BŞB
16:00 | Şehitkamil Belediye – Beylikdüzü Basketbol İhtisas

C GRUBU

30.04.2019 (Hayri Gür Spor Salonu)

14:00 | Galatasaray: 88 – Melikgazi Belediye: 42
16:00 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği: 62 – Afyon Belediyesi: 65

01.05.2019 (Yomra Jimnastik Spor Salonu)

14:00 | Afyon Belediyesi – Galatasaray
16:00 | Melikgazi Belediye – Batman Özel İdare Gençlerbirliği

02.05.2019 (Hayri Gür Spor Salonu)

10:00 | Galatasaray – Batman Özel İdare Gençlerbirliği
12:00 | Afyon Belediyesi – Melikgazi Belediye

D GRUBU

30.04.2019 (Yomra Jimnastik Spor Salonu)

14:00 | Kocaeli BŞB Kağıtspor: 66 – Tofaş: 71
16:00 | Büyükçekmece Basketbol: 80 – Edirne DSİ: 54

01.05.2019 (Hayri Gür Spor Salonu)

10:00 | Edirne DSİ – Kocaeli BŞB Kağıtspor
12:00 | Tofaş – Büyükçekmece Basketbol

02.05.2019 (Yomra Jimnastik Spor Salonu)

10:00 | Kocaeli BŞB Kağıtspor – Büyükçekmece Basketbol
12:00 | Edirne DSİ – Tofaş

Beyaz Grup (30 Nisan-4 Mayıs 2019 | Erzurum)

A GRUBU

A Grubu

30.04.2019 (Erzurum Kapalı Spor Salonu)

10:00 | Yeni Mamak Gençlik: 64 – Selçuklu Basketbol: 76
12:00 | Manisa Büyükşehir Belediye: 62 – Öbek Boğaziçi Okulları: 55

01.05.2019 (Atatürk Üniversitesi Spor Salonu)

10:00 | Öbek Boğaziçi Okulları – Yeni Mamak Gençlik
12:00 | Selçuklu Basketbol – Manisa Büyükşehir Belediye

02.05.2019 (Erzurum Kapalı Spor Salonu)

14:00 | Yeni Mamak Gençlik – Manisa Büyükşehir Belediye
16:00 | Öbek Boğaziçi Okulları – Selçuklu Basketbol

B GRUBU

30.04.2019 (Atatürk Üniversitesi Spor Salonu)

10:00 | Yeşilgiresun Belediye: 68 – Gaziantep Basketbol: 81
12:00 | Antalya Osmanlı GSK: 57 – Sakarya BŞB Basketbol: 104

01.05.2019 (Erzurum Kapalı Spor Salonu)

14:00 | Sakarya BŞB Basketbol – Yeşilgiresun Belediye
16:00 | Gaziantep Basketbol – Antalya Osmanlı GSK

02.05.2019 (Atatürk Üniversitesi Spor Salonu)

14:00 | Yeşilgiresun Belediye – Antalya Osmanlı GSK
16:00 | Sakarya BŞB Basketbol – Gaziantep Basketbol

C GRUBU

30.04.2019 (Erzurum Kapalı Spor Salonu)

14:00 | Bahçeşehir Koleji: 87 – Türk Telekom: 81
16:00 | Samsun Bahçeşehir Okulları: 73 – Erzurum Gençlik: 52

01.05.2019 (Atatürk Üniversitesi Spor Salonu)

14:00 | Erzurum Gençlik – Bahçeşehir Koleji
16:00 | Türk Telekom – Samsun Bahçeşehir Okulları

02.05.2019 (Erzurum Kapalı Spor Salonu)

10:00 | Bahçeşehir Koleji – Samsun Bahçeşehir Okulları
12:00 | Erzurum Gençlik – Türk Telekom

D GRUBU

30.04.2019 (Atatürk Üniversitesi Spor Salonu)

14:00 | Isparta Belediyesi: 56 – Sivas Yol Spor: 66
16:00 | Trabzonspor: 78 – Sinop Bizim Basketbol: 37

01.05.2019 (Erzurum Kapalı Spor Salonu)

10:00 | Sinop Bizim Basketbol – Isparta Belediyesi
12:00 | Sivas Yol Spor – Trabzonspor

02.05.2019 (Atatürk Üniversitesi Spor Salonu)

10:00 | Isparta Belediyesi – Trabzonspor
12:00 | Sinop Bizim Basketbol – Sivas Yol Spor