U16 Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonası Sona Eriyor

10 Ağustos – 18 Ağustos 2018 tarihleri arasında Sırbistan’da düzenlenmekte olan U16 Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonası’nda heyecan sona eriyor.

Büyük bir heyecana sahne olan turnuvada yarı final maçları geride kalırken, finalin adı belli oldu. Yarı finalde Türkiye’yi mağlup eden İspanya ile Fransa engelini aşan Hırvatistan şampiyonluk için mücadele edecek.

Not: Karşılaşmalar TSİ göre yazılmıştır.

SON 16 TURU (14 AĞUSTOS 2018)

Saat Skor
25 | 17.00 | Litvanya (A1) | 84-53 | Hollanda (B4)
26 | 14.45 | İsrail (A2) | 81-85 | Letonya (B3)
27 | 21.30 | Sırbistan (B2) | 88-63 | Slovenya (A3)
28 | 21.30 | İspanya (B1) | 102-49 | Karadağ (A4)
29 | 17.00 | Türkiye (C1) | 97-72 | Gürcistan (D4)
30 | 14.45 | Hırvatistan (C2) | 85-58 | İtalya (D3)
31 | 19.15 | Estonya (D2) | 66-83 | Yunanistan (C3)
32 | 19.15 | Fransa (D1) | 83-56 | Almanya (C4)

ÇEYREK FİNAL – KLASMAN (15 AĞUSTOS 2018)

Saat Skor
33 | 14.45 | Hollanda | 45-80 | İtalya (9-16 Klasman)
34 | 17.00 | İsrail | 72-63 | Gürcistan (9-16 Klasman)
35 | 21.30 | Slovenya | 82-84 | Almanya (9-16 Klasman)
36 | 19.15 | Karadağ | 65-78 | Estonya (9-16 Klasman)
37 | 14.45 | Litvanya | 78-80 | Karadağ (Çeyrek Final)
38 | 17.00 | Letonya | 63-92 | Türkiye (Çeyrek Final)
39 | 21.30 | Sırbistan | 71-78 | Fransa (Çeyrek Final)
40 | 19.15 | İspanya | 61-41 | Yunanistan (Çeyrek Final)

YARI FİNAL – KLASMAN (17 AĞUSTOS 2018)

Saat Skor
41 | 14.45 | Hollanda | 62-77 | Slovenya (13-16 Klasman)
42 | 17.00 | Gürcistan | 81-83 | Karadağ (13-16 Klasman)
43 | 19.15 | İtalya | 80-93 | Almanya (9-12 Klasman)
44 | 21.30 | İsrail | 72-71 | Estonya (9-12 Klasman)
45 | 17.00 | Litvanya | 66-73 | Sırbistan (5-8 Klasman)
46 | 14.45 | Letonya | 64-73 | Yunanistan (5-8 Klasman)
47 | 19.15 | Hırvatistan | 65-58 | Fransa (Yarı Final)
48 | 21.30 | Türkiye | 57-67 | İspanya (Yarı Final)

FİNAL

Saat Skor
49 | 12.30 | Hollanda | | Gürcistan (15-16 Klasman)
50 | 17.00 | Slovenya | | Karadağ (13-14 Klasman)
51 | 14.45 | İtalya | | Estonya (11-12 Klasman)
52 | 14.45 | Almanya | | İsrail (9-10 Klasman)
53 | 17.00 | Litvanya | | Letonya (7-8 Klasman)
54 | 19.15 | Sırbistan | | Yunanistan (5-6 Klasman)
55 | 19.15 | Fransa | | Türkiye (Üçüncülük)
56 | 21.30 | Hırvatistan | | İspanya (Final)

GRUP AŞAMASI

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...