Sosyal Medya:

Haberler

FIBA U20 Avrupa Basketbol Şampiyonası’nda Heyecan Başlıyor

13 Temmuz – 21 Temmuz tarihleri arasında Tel Aviv’de düzenlenecek olan FIBA U20 Avrupa Basketbol Şampiyonası’nda heyecan yaklaşıyor.

4 grup ve 16 takımın bulunacağı turnuvada Milli Takımımız A Grubu’nda mücadele edecek. İşte gruplar ve turnuvanın programı:

A GRUBU

# Takım O G M Attığı Yediği AVR P
1 Türkiye 0 0 0 0 0 0 0
2 Fransa 0 0 0 0 0 0 0
3 Karadağ 0 0 0 0 0 0 0
4 Büyük Britanya 0 0 0 0 0 0 0

13 Temmuz Cumartesi
16.30 | Türkiye – Büyük Britanya
18.45 | Fransa – Karadağ

14 Temmuz Pazar
13.45 | Karadağ – Türkiye
18.15 | Büyük Britanya – Fransa

15 Temmuz Pazartesi
13.15 | Karadağ – Büyük Britanya
20.30 |Türkiye – Fransa

B GRUBU

# Takım O G M Attığı Yediği AVR P
1 Sırbistan 0 0 0 0 0 0 0
2 İtalya 0 0 0 0 0 0 0
3 Ukrayna 0 0 0 0 0 0 0
4 İsrail 0 0 0 0 0 0 0

13 Temmuz Cumartesi
21.00 | Sırbistan – İsrail
21.00 | İtalya – Ukrayna

14 Temmuz Pazar
16.00 | Ukrayna – Sırbistan
20.30 | İsrail – İtalya

15 Temmuz Pazartesi
18.15 | Sırbistan – İtalya
20.30 | Ukrayna – İsrail

C GRUBU

# Takım O G M Attığı Yediği AVR P
1 İspanya 0 0 0 0 0 0 0
2 Almanya 0 0 0 0 0 0 0
3 Letonya 0 0 0 0 0 0 0
4 Hırvatistan 0 0 0 0 0 0 0

13 Temmuz Cumartesi
14.15 | Almanya – Letonya
16.30 | İspanya – Hırvatistan

14 Temmuz Pazar
16.00 | Hırvatistan – Almanya
18.15 | Letonya – İspanya

15 Temmuz Pazartesi
13.45 | Letonya – Hırvatistan
18.15 | İspanya – Almanya

D GRUBU

# Takım O G M Attığı Yediği AVR P
1 Litvanya 0 0 0 0 0 0 0
2 Yunanistan 0 0 0 0 0 0 0
3 Slovenya 0 0 0 0 0 0 0
4 Polonya 0 0 0 0 0 0 0

13 Temmuz Cumartesi
14.15 | Yunanistan – Slovenya
18.45 | Litvanya – Polonya

14 Temmuz Pazar
13.45 | Slovenya – Litvanya
20.30 | Polonya – Yunanistan

15 Temmuz Pazartesi
16.00 | Litvanya – Yunanistan
16.00 | Slovenya – Polonya

MAÇ PROGRAMI VE STATÜ

Grup maçları tek devreli lig usulüne göre oynanır.

SON 16 TURU

25 | A (1) – B (4)
26 | A (2) – B (3)
27 | A (3) – B (2)
28 | A (4) – B (1)
29 | C (1) – D (4)
30 | C (2) – D (3)
31 | C (3) – D (2)
32 | C (4) – D (1)

ÇEYREK FİNAL / 9-16 KLASMAN

33 | 25. Maçın Mağlubu – 30. Maçın Mağlubu (9-16 Klasman)
34 | 26. Maçın Mağlubu – 29. Maçın Mağlubu (9-16 Klasman)
35 | 27. Maçın Mağlubu – 32. Maçın Mağlubu (9-16 Klasman)
36 |28. Maçın Mağlubu – 31. Maçın Mağlubu (9-16 Klasman)
37 | 25. Maçın Galibi – 30. Maçın Galibi (Çeyrek Final)
38 | 26. Maçın Galibi – 29. Maçın Galibi (Çeyrek Final)
39 | 27. Maçın Galibi – 32. Maçın Galibi (Çeyrek Final)
40 | 28. Maçın Galibi – 31. Maçın Galibi (Çeyrek Final)

YARI FİNAL / KLASMAN MAÇLARI

41 | 33.  Maçın Mağlubu – 35. Maçın Mağlubu (13 – 16 Klasman)
42 | 34. Maçın Mağlubu – 36. Maçın Mağlubu (13 – 16 Klasman)
43 | 33.  Maçın Galibi – 35. Maçın Galibi (9-12 Klasman)
44 | 34. Maçın Galibi – 36. Maçın Galibi (9-12 Klasman)
45 | 37. Maçın Mağlubu – 39. Maçın Mağlubu (5-8 Klasman)
46 | 38. Maçın Mağlubu – 40. Maçın Mağlubu (5-8 Klasman)
47 | 37. Maçın Galibi – 39. Maçın Galibi (Yarı Final)
48 | 38. Maçın Galibi – 40. Maçın Galibi (Yarı Final)

FİNAL / KLASMAN MAÇLARI

49 | 41. Maçın Mağlubu – 42. Maçın Mağlubu (15 – 16)
50 | 41. Maçın Galibi – 42. Maçın Galibi (13 – 14)
51 | 43. Maçın Mağlubu – 44. Maçın Mağlubu (11-12)
52 | 43. Maçın Galibi – 44. Maçın Galibi (9-10)
53 | 45. Maçın Mağlubu – 46. Maçın Mağlubu (7-8)
54 | 45. Maçın Galibi – 46. Maçın Galibi (5-6)
55 | 47. Maçın Mağlubu – 48. Maçın Mağlubu (Üçüncülük)
56 | 47. Maçın Galibi – 48. Maçın Galibi (Final)

Görüşlerinizi Paylaşın

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler