Marmara Basketbol Ligi’nde 11. Haftanın Programı Belli Oldu

Marmara Basketbol Ligi’nde 2018 – 2019 sezonu 11. hafta 10 Ocak 2019 Perşembe günü gerçekleştirilen toplantının ardından belli oldu.

Marmara Basketbol Ligi’nde 11. hafta heyecanı 12 Ocak 2019 Cumartesi günü oynanacak karşılaşmalarla birlikte başlayacak.

İŞTE HAFTANIN PROGRAMI

6.MARMARA BASKETBOL LİGİ 11.HAFTA MAÇ PROGRAMI (12- 18 OCAK 2019) SALON SAAT TARİH
U9
POTANIN KARTALLARI PARLAYAN YILDIZLAR İSTEK ULUĞBEY OKULLARI 16:30 1/13/2019
İSTANBUL MARMARA POTANIN KARTALLARI ASFA KOLEJİ 11:00 1/12/2019
PENDİKGÜCÜ KÜÇÜKYALI GELİŞİM HACI HATİCE BAYRAKTAR ANADOLU LİSESİ 12:30 1/13/2019
TURUNCU İSTANBUL KARŞIYAKA GS ÇEKMEKÖY SPOR KOMLEPKSİ 20:00 1/17/2019
U10
PARLAYAN YILDIZLAR ATAŞEHİR KARŞIYAKA İSTEK SEMİHA ŞAKİR OKULLARI 18:00 1/12/2019
ASYA KARTALLARI SUADİYE BASKETBOL YAKACIK MESLEK LİSESİ 19:00 1/14/2019
TURUNCU İSTANBUL KARŞIYAKA GS ÇEKMEKÖY SPOR KOMLEPKSİ 19:00 1/17/2019
U11 DOĞU
KÜÇÜKYALI HİDO BASKETBOL KARTAL ANADOLU KADİR HAS ANADOLU LİSESİ 13:00 1/13/2019
U11 BATI
İSTANBUL MARMARA İSTANBUL ANADOLU YILDIZ HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ 16:00 1/13/2019
U12 DOĞU
KARTAL MARMARA KÜÇÜKYALI GELİŞİM BURAK BORA ANADOLU LİSESİ 10:00 1/13/2019
PENDİKGÜCÜ İSTANBUL KARŞIYAKA HACI HATİCE BAYRAKTAR ANADOLU LİSESİ 14:30 1/12/2019
ASYA KARTALLARI İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK YAKACIK MESLEK LİSESİ 17:45 1/13/2019
U13 SÜPER LİG
SUADİYE BASKETBOL (A) İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK MEHMET SALİH BAL TİCARET MESLEK LİSESİ 16:00 1/13/2019
ASYA KARTALLARI SUADİYE BASKETBOL (B) YAKACIK MESLEK LİSESİ 20:00 1/14/2019
U13
İSTANBUL MARMARA BEYLERBEYİ (B) HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ 18:00 1/13/2019
KÜÇÜKYALI GELİŞİM PENDİKGÜCÜ BARBAROS HAYRETTİN PAŞA ORTAOKULU 19:30 1/17/2019
KARTAL KARŞIYAKA ASFA KOLEJİ YUNUS EMRE TİCARET MESLEK LİSESİ 11:00 1/13/2019
U14 SÜPER LİG
İSTANBUL MARMARA BEYLERBEYİ HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ 19:00 1/13/2019
ÜSKÜDAR MARMARA İSTANBUL KARŞIYAKA İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ 17:00 1/12/2019
U14
ADRES İSTANBUL GO PLAY RASATHANE ORTAOKULU 18:30 1/12/2019
GELECEĞİN YILDIZLARI (B) POTANIN KARTALLARI ATATÜRK FEN LİSESİ 19:30 1/15/2019
U16 DOĞU
SUADİYE BASKETBOL ASYA KARTALLARI MEHMET SALİH BAL TİCARET MESLEK LİSESİ 19:00 1/17/2019
POTANIN KARTALLARI İSTANBUL MARMARA BORDO İSTEK ULUĞBEY ÖZEL OKULU 17:45 1/13/2019
KARTAL KARŞIYAKA (A) KARTAL GENÇLİK YUNUS EMRE TİCARET MESLEK LİSESİ 16:00 1/13/2019
U16 BATI
KARTAL KARŞIYAKA (B) PENDİKGÜCÜ YUNUS EMRE TİCARET MESLEK LİSESİ 15:00 1/13/2019
U18
SUADİYE BASKETBOL ASYA KARTALLARI MEHMET SALİH BAL TİCARET MESLEK LİSESİ 15.00 1/13/2019
KIZLAR LİGİ
KARTAL MARMARA HEYBELİADA BURAK BORA ANADOLU LİSESİ 16:00 1/13/2019
İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK İSTANBUL MARMARA MALTEPE FEN LİSESİ 13:40 1/13/2019
BE
ACARLAR BARONUN ADAMLARI ÇAVUŞBAŞI ÇOK PROGRAMLI LİSE 20:30 1/15/2019