Sosyal Medya:

Haberler

Marmara Basketbol Ligi 26. Hafta Panoraması

Marmara Basketbol Ligi’nde 2018 – 2019 sezonu 26. hafta heyecanı geride kalırken izleyenler yine birbirinden önemli bireysel performanslara tanık oldu.

Sezonun 26. haftasında (11 – 17 Mayıs 2019) 10 farklı yaş grubunda toplam 36 karşılaşma oynanırken çekişmeli maçlarla yine izleyenler salonlardan keyifli ayrıldı.

U9 KATEGORİSİ

Parlayan Yıldızlar: 22 – Pendikgücü: 25
Potanın Kartalları: 26 – Küçükyalı Gelişim: 20
İstanbul Karşıyaka: 15 – İstanbul Marmara: 12

Haftanın Takımı: Potanın Kartalları
Haftanın Oyuncusu: Can Bayer (Parlayan Yıldızlar)
Haftanın Antrenörü: Koray Ölmez (Potanın Kartalları)

Haftanın En İyi Beşi

Can Bayer (Parlayan Yıldızlar)
Kerem Sevilmiş (Potanın Kartalları)
Kerem Midi (Pendikgücü)
Mustafa Özdemir (İstanbul Karşıyaka)
Rüzgar Erdal (Küçükyalı Gelişim)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

İlke Öztürk (Parlayan Yıldızlar)
Çınar Günay (İstanbul Marmara)
Osman Can Arda (Küçükyalı Gelişim)
Hakdan Okçu (Pendikgücü)
Sarp Karahasanoğlu (Potanın Kartalları)

U10 KATEGORİSİ

Parlayan Yıldızlar: 53 – İstanbul Karşıyaka: 22
Adres İstanbul: 20 – Küçükyalı Gelişim: 28
İstanbul Karşıyaka: 28 – Üsküdar Marmara: 13
Ataşehir Karşıyaka: 15 – Suadiye Basketbol: 54
Parlayan Yıldızlar: 49 – Turuncu Spor: 28

Haftanın Takımı: Parlayan Yıldızlar
Haftanın Oyuncusu: Ahmet Başaran (Parlayan Yıldızlar)
Haftanın Antrenörü: Burak Ceranoğlu (Parlayan Yıldızlar)

Haftanın En İyi Beşi

Ahmet Başaran (Parlayan Yıldızlar)
Hakkı Asil Özçelik (Parlayan Yıldızlar)
Can Gökay Toker (Küçükyalı Gelişim)
Poyraz Dağdeviren (İstanbul Karşıyaka)
Mehmet Efe Günay (Suadiye Basketbol)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Ata Özselanik (İstanbul Karşıyaka)
Erdem Eymen Çetinkaya (Adres İstanbul)
Ahmet Berat Güney (Üsküdar Marmara)
Yiğit Tezkoşar (Ataşehir Karşıyaka)
Ziya Bayrak (Turuncu Spor)

U11 KATEGORİSİ

Asya Kartalları (A): 22 – İstanbulls: 34
Asya Kartalları Kırmızı: 19 – Turuncu Spor: 24
Maltepe Doğuş: 34 – Asya Kartalları (B): 19
Geleceğin Yıldızları: 62 – İstanbul Anadolu GSK: 20
Kartal Marmara: 33 – Kadıköy Halk Eğitim: 30
İstanbul Marmara: 43 – Pendikgücü: 14
Üsküdar Marmara: 31 – Küçükyalı Hido: 38

Haftanın Takımı: İstanbul Marmara
Haftanın Oyuncusu: Alp Özgür (Geleceğin Yıldızları)
Haftanın Antrenörü: Ahmet Mert Savaş (İstanbul Marmara)

Haftanın En İyi Beşi

Alp Özgür (Geleceğin Yıldızları)
Ali Batu Taşar (İstanbulls)
Mehmet Mert Kur (Maltepe Doğuş)
Kuzey Ali Erdem (Küçükyalı Hido Basketbol)
Emir Uzunal (Geleceğin Yıldızları)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Özer Topaloğlu (Kartal Marmara)
Deniz Ofluoğlu (İstanbul Marmara)
Hasan Can Kuruoğlu (İstanbul Anadolu GSK)
Alp Şafak Saraçoğlu (Üsküdar Marmara)
Yaren Aydemir (Asya Kartalları – B)

U12 KATEGORİSİ

Pendikgücü: 48 – Küçükyalı Gelişim: 28
İstanbul Karşıyaka: 50 – İstanbul Marmara: 21
Kartal Marmara: 20 – Pendikgücü: 42
Asya Kartalları: 47 – İstanbul Anadolu GSK: 29

Haftanın Takımı: İstanbul Karşıyaka
Haftanın Oyuncusu: Güven Ali Özyol (Pendikgücü)
Haftanın Antrenörü: Serkan Ömer Gürsoy (İstanbul Karşıyaka)

Haftanın En İyi Beşi

Güven Ali Özyol (Pendikgücü)
Doğukan Durna (İstanbul Karşıyaka)
Batuhan Mert Dereli (Asya Kartalları)
Ahmet Mert Arda (Küçükyalı Gelişim)
Mert Taşdemir (Pendikgücü)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Ertaç Kaytan (İstanbul Karşıyaka)
Rüzgar Boran Samsun (İstanbul Marmara)
Harun Yahya Saylan (Kartal Marmara)
Ömer Arslan (İstanbul Anadolu GSK)
Selami Arda Köseoğlu (Asya Kartalları)

U13 GRUBU

Pendikgücü: 43 – Kartal Karşıyaka: 47
İstanbul Marmara: 20 – Suadiye Spor: 30
Ataşehir Karşıyaka: 35 – Beylerbeyi (B): 42
Küçükyalı Gelişim: 21 – Asfa GSK: 22

Haftanın Takımı: Beylerbeyi (B)
Haftanın Oyuncusu: Bilal Şadi (Pendikgücü)
Haftanın Antrenörü: Atilla Oruç (Beylerbeyi – B)

Haftanın En İyi Beşi

Bilal Şadi (Pendikgücü)
Ufuk Gürcan (Kartal Karşıyaka)
Onur Akdayı (Beylerbeyi – B)
Selahattin Şimşek (Asfa GSK)
Ege Temizel (Kartal Karşıyaka)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Murat Yılmaz (Küçükyalı Gelişim)
Yiğit Doğdu (Beylerbeyi – B)
Naim Selim Erçin (Ataşehir Karşıyaka)
Osman Uluç (Pendikgücü)
Ege Günay (Suadiye Spor)

U14 GRUBU

Kartal Karşıyaka: 40 – Adres İstanbul: 19
Geleceğin Yıldızları: 36  – Kartal Gençlik: 55 

Haftanın Takımı: Kartal Karşıyaka
Haftanın Oyuncusu: Cenk Güzelaydın (Kartal Gençlik)
Haftanın Antrenörü: İsmail Yüceboy (Kartal Karşıyaka)

Haftanın En İyi Beşi

Ömer Karakaş (Kartal Karşıyaka)
Cenk Güzelaydın (Kartal Gençlik)
Yiğit Keskin (Adres İstanbul)
Arda Toker (Geleceğin Yıldızları – B)
Önder Çelik (Kartal Gençlik)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Naz Muratoğlu (Kartal Karşıyaka)
Nurol Etiöz (Adres İstanbul)
Tarık Benli (Geleceğin Yıldızları – B)
Ahmet Arda Kaymak (Kartal Gençlik)
Alp Kayıran (Kartal Karşıyaka)

U13 SÜPER LİG

Geleceğin Yıldızları: 52 – Beylerbeyi (A): 53
Suadiye Basketbol (B): 32 – İstanbul Anadolu GSK: 37
İstanbul Anadolu GSK: 53 – Üsküdar Marmara: 34

Haftanın Takımı: İstanbul Anadolu GSK
Haftanın Oyuncusu: Sergencan Şar (İstanbul Anadolu GSK)
Haftanın Antrenörü: Emre Gökbayrak (İstanbul Anadolu GSK)

Haftanın En İyi Beşi

Sergencan Şar (İstanbul Anadolu GSK)
Bartu Şengün (İstanbul Anadolu GSK)
Bekir Ata Soydemir (Üsküdar Marmara)
Doğukan Acar (Beylerbeyi – A)
Arda Toker (Geleceğin Yıldızları)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Uğurcan Kilimci (Beylerbeyi – A)
Batu Kalaycı (Geleceğin Yıldızları)
Kerem Güven (Suadiye Basketbol)
Timur Cahyir (İstanbul Anadolu GSK)
Mehmet Murat Keleş (Üsküdar Marmara)

U14 SÜPER LİG

Geleceğin Yıldızları (A): 36 – Üsküdar Marmara: 51

Haftanın Takımı: Üsküdar Marmara
Haftanın Oyuncusu: Aydın Yiğit Albayrak (Üsküdar Marmara)
Haftanın Antrenörü: Kaan Akıncı (Üsküdar Marmara)

Haftanın En İyi Beşi

Aydın Yiğit Albayrak (Üsküdar Marmara)
Emir Safa Akyürek (Üsküdar Marmara)
Volkan Kavala (Geleceğin Yıldızları – A)
Ozan Şahin (Geleceğin Yıldızları – A)
Enis Can (Üsküdar Marmara)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Arda Toker (Geleceğin Yıldızları – A)
Boran Türk (Üsküdar Marmara)
Semi Tuna Savaş (Üsküdar Marmara)
Yusuf Mithat Bahadır (Üsküdar Marmara)
Alp Zengin (Geleceğin Yıldızları – A)

U16 KATEGORİSİ

Turuncu Spor: 31 – Elit Akademi: 47
İstanbul Marmara Bordo: 29 – Beylerbeyi (A): 47
Acarlar: 77 – İstanbul Marmara Beyaz: 59

Haftanın Takımı: Acarlar
Haftanın Oyuncusu: Demir Kurtuluş (Turuncu Spor)
Haftanın Antrenörü: Gürkan Zeroğlu (Acarlar)

Haftanın En İyi Beşi

Demir Kurtuluş (Turuncu Spor)
Süleyman Fatih Gönüllü (Elit Akademi)
Muratcan Yeşil (İstanbul Marmara Bordo)
Aslan Akbulut (Acarlar)
Barkın Avşar (Acarlar)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Batu Aydınç (Acarlar)
Ahmet Acar (Beylerbeyi – A)
Timur Saçan (İstanbul Marmara Beyaz)
Muharrem Aksoy (Elit Akademi)
Batuhan Barut (Beylerbeyi – A)

U18 KATEGORİSİ

Pendikgücü: 32 – Ataşehir Karşıyaka: 51

Haftanın Takımı: Ataşehir Karşıyaka
Haftanın Oyuncusu: Eren Yağız Çağlayan (Pendikgücü)
Haftanın Antrenörü: Evran İyihuylu (Ataşehir Karşıyaka)

Haftanın En İyi Beşi

Eren Yağız Çağlayan (Pendikgücü)
Enes Çakır (Ataşehir Karşıyaka)
İrfan Doğa Yaltırık (Ataşehir Karşıyaka)
Kemal Tekin (Ataşehir Karşıyaka)
Furkan Soysal (Ataşehir Karşıyaka)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Semi Ensar Öztürk (Ataşehir Karşıyaka)
Hamit Köse (Ataşehir Karşıyaka)
Ali Çelik (Pendikgücü)
Metehan Bütün (Pendikgücü)
Anes Hanefi (Ataşehir Karşıyaka)

KIZLAR LİGİ

Kartal Marmara: 14 – İstanbul Anadolu GSK: 34

Haftanın Takımı: İstanbul Anadolu GSK
Haftanın Oyuncusu: Ezgi Kibar (İstanbul Anadolu GSK)
Haftanın Antrenörü: Baha Turgut (İstanbul Anadolu GSK)

Haftanın En İyi Beşi

Ezgi Kibar (İstanbul Anadolu GSK)
Eylül Kürekçi (İstanbul Anadolu GSK)
Yağmur Yıldız (Kartal Marmara)
İremsu Öztürk (Kartal Marmara)
Tuana Naz Uçar (İstanbul Anadolu GSK)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Beren Pedük (İstanbul Anadolu GSK)
Rana Ilgın Kurt (Kartal Marmara)
Emine Irmak Çetinsu (İstanbul Anadolu GSK)
Azra Kollukçu (Kartal Marmara)
Derin Bilge Olgun (İstanbul Anadolu GSK)

BÜYÜK ERKEKLER

Küçükyalı Gelişim: 43 – İstanbul Marmara: 39
İstanbul Anadolu GSK: 71 – Kartal Karşıyaka: 63

Haftanın Takımı: İstanbul Anadolu GSK
Haftanın Oyuncusu: Görkem Zorbey Ersayan (Kartal Karşıyaka)
Haftanın Antrenörü: Ege Akbulut (İstanbul Anadolu GSK)

Haftanın En İyi Beşi

Alparaslan Tartıcı (Küçükyalı Gelişim)
Alparslan Tartıcı (Küçükyalı Gelişim)
Baturay Anekli (İstanbul Anadolu GSK)
Yunus Erkin (İstanbul Anadolu GSK)
Görkem Zorbey Ersayan (Kartal Karşıyaka)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Kaan Akıncı (İstanbul Marmara)
Erman Kocaoğlu (Küçükyalı Gelişim)
Fatih Soylu (İstanbul Anadolu GSK)
Oğuzhan Nalbant (İstanbul Anadolu GSK)
Taygun Erdöl (İstanbul Marmara)

ALTYAPIBASKET.COM ÜYESİ KULÜPLER

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler