Sosyal Medya:

Haberler

Marmara Basketbol Ligi 24. Hafta Panoraması

Marmara Basketbol Ligi’nde 2018 – 2019 sezonu 24. hafta heyecanı geride kalırken izleyenler yine birbirinden önemli bireysel performanslara tanık oldu.

Sezonun 24. haftasında 8 farklı yaş grubunda toplam 20 karşılaşma oynanırken çekişmeli maçlarla yine izleyenler salonlardan keyifli ayrıldı.

U9 KATEGORİSİ

Parlayan Yıldızlar: 14 – Kartal Marmara: 6
Potanın Kartalları: 44 – Üsküdar Marmara: 9
İstanbul Marmara: 11 – Turuncu Spor: 17

Haftanın Takımı: Potanın Kartalları
Haftanın Oyuncusu: Güven Kibar (Potanın Kartalları)
Haftanın Antrenörü: Koray Ölmez (Potanın Kartalları)

Haftanın En İyi Beşi

Güven Kibar (Potanın Kartalları)
Oğuz Elibüyük (Parlayan Yıldızları)
Erel Özhan (Turuncu Spor)
Atahan İğdeli (Potanın Kartalları)
Kıvanç Erol (Potanın Kartalları)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Doruk Gökdeniz (Turuncu Spor)
Fırat Karaağaç (Kartal Marmara)
Deniz Çatay (Parlayan Yıldızlar)
Kerem Aydın (Üsküdar Marmara)
Yağız Efe Yayar (İstanbul Marmara)

U10 KATEGORİSİ

Suadiye Basketbol: 44 – Turuncu Spor: 18
Parlayan Yıldızlar: 32 – Kartal Marmara: 14
Küçükyalı Gelişim: 23 – İstanbul Karşıyaka: 38

Haftanın Takımı: Suadiye Basketbol
Haftanın Oyuncusu: Murat Sarıoğlu (Suadiye Basketbol)
Haftanın Antrenörü: Gökhan As (Suadiye Basketbol)

Haftanın En İyi Beşi

Murat Sarıoğlu (Suadiye Basketbol)
Berke Efe Önal (İstanbul Karşıyaka)
Doruk Yüksel (Parlayan Yıldızlar)
Alp Ağtepe (Turuncu Spor)
Osman Can Arda (Küçükyalı Gelişim)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Mertcan Durgu (Kartal Marmara)
Burak Orhanoğlu (Suadiye Basketbol)
Derin Öz (Parlayan Yıldızlar)
Ege Yay (İstanbul Karşıyaka)
Poyraz Dağdeviren (İstanbul Karşıyaka)

U11 KATEGORİSİ

Geleceğin Yıldızları: 46 – İstanbul Marmara: 43
İstanbul Marmara: 29 – İstanbulls: 23

Haftanın Takımı: Geleceğin Yıldızları
Haftanın Oyuncusu: Ata Rani Ciner (Geleceğin Yıldızları)
Haftanın Antrenörü: Eray Aydın (Geleceğin Yıldızları)

Haftanın En İyi Beşi

Ata Rani Ciner (Geleceğin Yıldızları)
Ege Kalaycılar (Geleceğin Yıldızları)
Onuralp Tırmık (İstanbul Marmara)
Batu Taşar (İstanbulls)
Deniz Ofluoğlu (İstanbul Marmara)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Mert Hacısalihoğlu (İstanbul Marmara)
Doruk Özmen (Geleceğin Yıldızları)
Can Çokkeser (Geleceğin Yıldızları)
Deniz Bilgi (İstanbulls)
Arif Demir Güler (İstanbul Marmara)

U12 KATEGORİSİ

Kartal Marmara: 26 – Kartal Karşıyaka: 58
Pendikgücü: 42 – Asya Kartalları: 48

Haftanın Takımı: Kartal Karşıyaka
Haftanın Oyuncusu: Batın Külahlı (Asya Kartalları)
Haftanın Antrenörü: Uğurcan Murat Hoşver (Kartal Karşıyaka)

Haftanın En İyi Beşi

Batın Külahlı (Asya Kartalları)
Saadettin Emir Uzun(Kartal Karşıyaka)
Arda Şimşek (Pendikgücü)
Arda Nuri Kaya (Kartal Karşıyaka)
Bilal Zorbozan (Kartal Marmara)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Berat Dişiaçık (Kartal Karşıyaka)
Yusuf Çelikçi (Pendikgücü)
Selami Arda Köseoğlu (Asya Kartalları)
Kaan Saran (Asya Kartalları)
Sabri Poyraz Taşkesen (Kartal Marmara)

U13 GRUBU

Ataşehir Karşıyaka: 33 – Küçükyalı Gelişim: 31
İstanbul Marmara: 46 – Pendikgücü: 16

Haftanın Takımı: İstanbul Marmara
Haftanın Oyuncusu: Erk Ada Gencer (Ataşehir Karşıyaka)
Haftanın Antrenörü: Ahmet Mert Savaş (İstanbul Marmara)

Haftanın En İyi Beşi

Erk Ada Gencer (Ataşehir Karşıyaka)
Can Sivrioğlu (İstanbul Marmara)
Uygar Sevenler (İstanbul Marmara)
Ahmet Mert Arda (Küçükyalı Gelişim)
Ali Selim Erhal (Ataşehir Karşıyaka)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Ayberk Furkan Kaya (Ataşehir Karşıyaka)
Kaan Hızlan (İstanbul Marmara)
Umut Gözütok (Küçükyalı Gelişim)
Mahmut Efe Bolat (Pendikgücü)
Melih Kahraman (İstanbul Marmara)

U13 SÜPER LİG

İstanbul Anadolu GSK: 57 – Suadiye Basketbol (B): 42

Haftanın Takımı: İstanbul Anadolu GSK
Haftanın Oyuncusu: Emir Ali Temel (İstanbul Anadolu GSK)
Haftanın Antrenörü: Emre Gökbayrak (İstanbul Anadolu GSK)

Haftanın En İyi Beşi

Sergencan Şar (İstanbul Anadolu GSK)
Emir Ali Temel (İstanbul Anadolu GSK)
Emir Çağan Yazıcı (Suadiye Basketbol – B)
Kerem Güven (Suadiye Basketbol – B)
Yusuf Emir Kayan (İstanbul Anadolu GSK)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Erdem Elgümüş (İstanbul Anadolu GSK)
Çınar Göç (Suadiye Basketbol – B)
Mert Kuru (Suadiye Basketbol – B)
Arda Ürer (İstanbul Anadolu GSK)
Kaan Gürsü (Suadiye Basketbol – B)

U14 SÜPER LİG

Beylerbeyi: 13 – Üsküdar Marmara: 21
İstanbul Marmara: 34 – İstanbul Karşıyaka: 22

Haftanın Takımı: Üsküdar Marmara
Haftanın Oyuncusu: Koray Oduncu (İstanbul Marmara)
Haftanın Antrenörü: Kaan Akıncı (Üsküdar Marmara)

Haftanın En İyi Beşi

Koray Oduncu (İstanbul Marmara)
Mert Marangoz (İstanbul Marmara)
Boran Türk (Üsküdar Marmara)
Yiğit Kazancı (Beylerbeyi)
Mustafa Kalender (İstanbul Karşıyaka)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Tuğra Altıntaş (Beylerbeyi)
İlke Şahin (Üsküdar Marmara)
Emir Safa Akyürek (Üsküdar Marmara)
Recep Koyuncuoğlu (İstanbul Karşıyaka)
Yasin Sanun (İstanbul Marmara)

U16 KATEGORİSİ

Acarlar: 27 – Küçükyalı Gelişim: 51
Ataşehir Karşıyaka: 35 – Üsküdar Marmara: 28
Kartal Gençlik: 21 – Suadiye Basketbol: 63
Kartal Marmara: 51 – Potanın Kartalları: 49

Haftanın Takımı: Suadiye Basketbol
Haftanın Oyuncusu: Ege Çetinkaya (Kartal Marmara)
Haftanın Antrenörü: Taygun Erdöl (Kartal Marmara)

Haftanın En İyi Beşi

Ege Çetinkaya (Kartal Marmara)
Ege Elevit (Suadiye Basketbol)
İrfan Doğa Yaltırık (Ataşehir Karşıyaka)
Barkın Meriç (Küçükyalı Gelişim)
Ayberk Özbek (Potanın Kartalları)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Oytun Boluluoğlu (Küçükyalı Gelişim)
Can Kuru (Potanın Kartalları)
Efe Cavit Akgül (Kartal Marmara)
Kerem Yılmaz (Kartal Gençlik)
Sarp Analı (Suadiye Basketbol)

büyük erkekler

Acarlar: 68 – Kartal Karşıyaka: 56

Haftanın Takımı: Acarlar
Haftanın Oyuncusu: Can Nayman (Acarlar)
Haftanın Antrenörü: Gökhan Zeroğlu (Acarlar)

Haftanın En İyi Beşi

Can Nayman (Acarlar)
Cem Erten (Acarlar)
İbrahim Baran Öncel (Kartal Karşıyaka)
Oğuzhan Oğultürk (Kartal Karşıyaka)
Ömert Türkgeldi (Acarlar)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Görkem Zorbey Ersayan (Kartal Karşıyaka)
İsmail Yüceboy (Kartal Karşıyaka)
Kerem Yavuz (Acarlar)
Sarper Rişvanoğlu (Acarlar)
Emirhan Yazıcı (Kartal Karşıyaka)

ALTYAPIBASKET.COM ÜYESİ KULÜPLER

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler