Marmara Basketbol Ligi’nden Görkemli Kapanış Töreni

Bu sezon 4. kez düzenlenen Marmara Basketbol Ligi’nde 2016-2017 sezonu 3 Haziran 2017 Cumartesi günü  gerçekleştirilen muhteşem bir kapanış töreni ile sona erdi.

21 farklı spor kulübünden 95 farklı takımın katıldığı Marmara Basketbol Ligi’nde 2016-2017 sezonu sonra erdi. 1500’den fazla sporcunun mücadele ettiği 2016-2017 sezonu gösterişli bir kapanış töreni ile son buldu.

3 Haziran Cumartesi günü saat 18:00’de Kartal Hasan Doğan Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen kapanış organizasyon geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine oldukça renkli anlara sahne oldu.. Survivor 2014 yarışmalarından Mert Palavaroğlu’nun sunumuyla gerçekleştirilen kapanış töreninde tüm takımlar madalya ve sertifikalarını aldı. Ayrıca dereceye giren takımlar gösterdikleri başarılı performansın karşılığı olan kupalarına ve yaş kategorilerinde sayı kralı olmayı başaran sporcular ödüllerine kavuştu.

#marmarabasketbolligi #2016-2017 ödül törenimizden kareler🏀🏆🎖️

MBL Marmara Basketbol Ligi paylaştı: 3 Haziran 2017 Cumartesi

Aynı zamanda kapanış töreni boyunca  düzenlenen ödüllü yarışmalar ve çeşitli etkinlikler eğlenceli anlar yaşanmasına neden olurken, organizasyon katılımcılardan tam not aldı.. Kapanış törenimizde aramızda olan tüm katılımcı kulüplerimize, sporculara, antrenörlere ve velilere teşekkür ederiz. Gelecek sezon görüşmek dileğiyle…

Marmara Basketbol Ligi 2016-2017 sezonunda dereceye giren takımlar şu şekilde;

U9 KATEGORİSİ

1- Dev Ataşehir
2- Kartal Marmara
3- İstanbul Marmara

U10 KATEGORİSİ

1- Kartal Akademi
2- Asya Kartalları
3- Dinamo

U11 KATEGORİSİ

1- Üsküdar Marmara
2- Asya Kartalları Beyaz
3- Kartal Akademi

U12 KATEGORİSİ

1- Kartal Akademi
2- Allstars İstanbul
3- Üsküdar Marmara

U13 KATEGORİSİ

1- İstanbul Marmara
2- Üsküdar Marmara
3- Kartal Akademi

U14 KATEGORİSİ

1- Asya Kartalları
2- İstanbul Marmara
3- İstanbul Anadolu GSK

U16 KATEGORİSİ

1- Asya Kartalları
2- Pınar Karşıyaka İstanbul
3- Kartal Akademi

U18 KATEGORİSİ

1- İstanbul Marmara
2- Pınar Karşıyaka İstanbul
3- Anadolu Ay Yıldız 2013

U18-W KATEGORİSİ

1- Allstars İstanbul
2- Dinamo
3- Heybeliada Cesaret Derneği

Kaynak: marmaralig.com

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...