Marmara Basketbol Ligi’nde Heyecan 8. Hafta İle Devam Edecek

Marmara Basketbol Ligi’nde 2016-2017 sezonu sekizinci hafta programı 12 Ocak Perşembe günü gerçekleştirilen toplantının ardından belli oldu.

Heyecanın giderek arttığı Marmara Basketbol Lig’inde 8. hafta maçları 15-19 Ocak günlerinde oynanacak.

İŞTE SEKİZİNCİ HAFTANIN PROGRAMI
MARMARA BASKETBOL LİGİ 8. HAFTA (12-18 OCAK 2017) SALON SAAT TARİH
U9
İSTANBUL MARMARA ÖZÜ SPOR OKULLARI HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ 15:00 15.01.2017
ALLSTARS İSTANBUL DEV ATAŞEHİR VALİ EROL ÇAKIR Ç.P LİSESİ 10:30 15.01.2017
U10 DOĞU
KARTAL MARMARA ASYA KARTALLARI BURAK BORA ANADOLU LİSESİ 10:00 15.01.2017
KARŞIYAKA KARTAL AKADEMİ MEDİHA ENGİZAR 09:00 15.01.2017
KÜÇÜKYALI GELİŞİM ALLSTARS İSTANBUL LACİVERT BARBAROS HAYRETTİN PAŞA ORTAOKULU 17:00 15.01.2017
U10 BATI
ÜSKÜDAR MARMARA İSTANBUL MARMARA İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ 11:00 15.01.2017
U11 DOĞU
KARTAL MARMARA İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK BURAK BORA ANADOLU LİSESİ 09:00 15.01.2017
KARŞIYAKA KARTAL AKADEMİ MEDİHA ENGİZAR 10:00 15.01.2017
U11 BATI
İSTANBUL MARMARA BEYAZ İSTANBUL MARMARA HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ 17:00 15.01.2017
ELİT AKADEMİ ODEABANK HENZA AKIN ÇOLAKOĞLU LİSESİ 13:30 15.01.2017
U12 DOĞU
KARTAL MARMARA ASYA KARTALLARI BURAK BORA ANADOLU LİSESİ 11:00 15.01.2017
U12 BATI
İSTANBUL MARMARA KADIKÖY HALK EĞİTİM HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ 16:00 15.01.2017
ELİT AKADEMİ İSTANBUL MARMARA BEYAZ HENZA AKIN ÇOLAKOĞLU LİSESİ 14:30 15.01.2017
U13
KADIKÖY HALK EĞİTİM İSTANBUL MARMARA KADIKÖY HALK EĞİTİM 09:00 15.01.2017
U14 BATI
İSTANBUL MARMARA ÜSKÜDAR MARMARA HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ 19:00 15.01.2017
ELİT AKADEMİ DEV ATAŞEHİR HENZA AKIN ÇOLAKOĞLU LİSESİ 15:30 15.01.2017
U14 DOĞU
KARTAL MARMARA ASYA KARTALLARI BURAK BORA ANADOLU LİSESİ 17:00 15.01.2017
U16 DOĞU
ÜSKÜDAR MARMARA KARTAL AKADEMİ HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ 20:00 15.01.2017
KARTAL MARMARA ASYA KARTALLARI BURAK BORA ANADOLU LİSESİ 18:00 15.01.2017
U16 BATI
ACARLAR İSTANBUL MARMARA ÇAVUŞBAŞI ÇOK PROGRAMLI LİSE 11:00 15.01.2017
ELİT AKADEMİ GENÇ İSTANBULGÜCÜ HENZA AKIN ÇOLAKOĞLU LİSESİ 17:30 15.01.2017
U18
ACARLAR İSTANBUL MARMARA ÇAVUŞBAŞI ÇOK PROGRAMLI LİSE 12:00 15.01.2017
WU18
İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK ALLSTARS İSTANBUL MALTEPE ANADOLU LİSESİ 15:00 15.01.2017
BE
ELİT AKADEMİ İSTANBUL GENÇLİKGÜCÜ HENZA AKIN ÇOLAKOĞLU LİSESİ 21:00 19.01.2017
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...