Marmara Basketbol Ligi’nde 7. Haftanın Panoraması

Marmara Basketbol Lig’nde 7. hafta heyecanı geride kalırken izleyenler yine birbirinden önemli bireysel performanslara tanık oldu. 

Tam 20 maçın olduğu yoğun bir hafta 22 Aralık Cuma günü oynanan Kartal Karşıyaka – Boğaziçi Kartalları maçıyla sona erdi. Bireysel anlamda genç sporcular önemli bir performanslar sergilerken, heyecan biraz daha arttı.

U9 KATEGORİSİ

Dev Ataşehir: 38 – Asya Kartalları: 11

Haftanın Takımı: Dev Ataşehir
Haftanın Oyuncusu: Poyraz Öner (Dev Ataşehir)
Haftanın Antrenörü: Murat Eşkar (Dev Ataşehir)

Haftanın Beşi

Poyraz Öner (Dev Ataşehir)
Salih Ertan (Dev Ataşehir)
Gediz Özçelik (Dev Ataşehir)
Erin Güneş Sönmez (Asya Kartalları)
M. Alp Kızıltan (Dev Ataşehir)

Haftanın İkinci Beşi

Cem Yurtseven (Asya Kartalları)
Cihat Ata Pilav (Dev Ataşehir)
Rüzgar Gürbüz (Dev Ataşehir)
Demir Bayrak (Dev Ataşehir)
Emir Uzuner (Asya Kartalları)

U10 KATEGORİSİ

Üsküdar Marmara: 19 – Dev Ataşehir: 16
Kadıköy Halk Eğitim: 35 – Asya Kartalları Siyah: 15

Haftanın Takımı: Kadıköy Halk Eğitim
Haftanın Oyuncusu: Ege Kentkuran (Kadıköy Halk Eğitim)
Haftanın Antrenörü: Arif Yaşar Terzi (Kadıköy Halk Eğitim)

Haftanın Beşi

Ege Kentkuran (Kadıköy Halk Eğitim)
Ünal Deniz Kahyaoğlu (Üsküdar Marmara)
Ayşe Deniz Çolak (Kadıköy Halk Eğitim)
Asya Seyfi (Asya Kartalları Siyah)
Şahin Emir Baysal (Dev Ataşehir)

Haftanın İkinci Beşi

Ali Karabıyık (Üsküdar Marmara)
Azra Kaymaz (Üsküdar Marmara)
Furkan Berkin Altunkaynak (Kadıköy Halk Eğitim)
Kaan İmre (Dev Ataşehir)
Yağız Subaşı (Kadıköy Halk Eğitim)

U11 KATEGORİSİ

İstanbul Anadolu GSK: 27 – Asya Kartalları Siyah: 23
Üsküdar Marmara: 44 – Dev Ataşehir: 31
Asya Kartalları Beyaz: 44 – Kartal Marmara: 24
Kartal Karşıyaka: 23 – Pendikgücü: 32

Haftanın Takımı: Asya Kartalları Beyaz
Haftanın Oyuncusu: Bekir Ata Soydemir (Üsküdar Marmara)
Haftanın Antrenörü: Muamer Kantaş (Asya Kartalları Beyaz)

Haftanın Beşi

Bekir Ata Soydemir (Üsküdar Marmara)
Efe Gönültaş (Asya Kartalları Beyaz)
Arda Kotan (İstanbul Anadolu GSK)
Arda Şimşek (Pendikgücü)
Arda Nuri Kaya (Kartal Karşıyaka)

Haftanın İkinci Beşi

Arda Kandemir (Asya Kartalları Beyaz)
Kaan Balcı (Asya Kartalları Siyah)
Deniz Ali Öztural (Üsküdar Marmara)
Ömer Turan Tuncer (Dev Ataşehir)
Ümit Kerem Güner (İstanbul Amnadolu GSK)

U12 KATEGORİSİ

İstanbul Marmara Bordo: 47 – İstanbul Anadolu GSK Siyah: 30
Üsküdar Marmara: 42 – CSKA Acıbadem: 24
Asya Kartalları Beyaz: 46 – Özü Spor Okulları: 33
Kartal Karşıyaka: 28 – Pendikgücü: 34

Haftanın Takımı: İstanbul Marmara Bordo
Haftanın Oyuncusu: Bilal Şadi (Pendikgücü)
Haftanın Antrenörü: Alp Torun (İstanbul Marmara Bordo)

Haftanın Beşi

Bilal Şadi (Pendikgücü)
Arda Nuri Kaya (Kartal Karşıyaka)
Arda Çiftçi (Özü Spor Okulları)
Ata Tuna Özlem (Asya Kartalları Beyaz)
Mehmet Bingöl (İstanbul Anadolu Gençlik Siyah)

Haftanın İkinci Beşi

Batu Ertuğ (Üsküdar Marmara)
Ahmet Topal (İstanbul Marmara Bordo)
Arda Bozoba (Üsküdar Marmara)
Kaan Erdim (CSKA Acıbadem)
Uygar Sevenler (İstanbul Marmara Bordo)

U13 KATEGORİSİ

Kadıköy Halk Eğitim: 26 – Üsküdar Marmara: 39
İstanbul Karşıyaka: 30 – 2014 Maltepe: 47

Haftanın Takımı: 2014 Maltepe
Haftanın Oyuncusu: Berat Kılıç (2014 Maltepe)
Haftanın Antrenörü: Gökhan Onur (2014 Maltepe)

Haftanın Beşi

Berat Kılıç (2014 Maltepe)
İlkan Çataltepe (2014 Maltepe)
Aydın Yiğit Albayrak (Üsküdar Marmara)
Zeki Bursalıoğlu (İstanbul Karşıyaka)
Yüksel Mert Erben (Kadıköy Halk Eğitim)

Haftanın İkinci Beşi

Tunahan Özkan (Üsküdar Marmara)
Burak Şen (İstanbul Karşıyaka)
Cemal Şerif (Kadıköy Halk Eğitim)
Batu Ertuğ (Üsküdar Marmara)
Oğuz Furkan Yazıcı (2014 Maltepe)

U14 KATEGORİSİ

Kartal Karşıyaka: 36 – Boğaziçi Kartalları: 28

Haftanın Takımı: Kartal Karşıyaka
Haftanın Oyuncusu: Ömer Uzun (Kartal Karşıyaka)
Haftanın Antrenörü: Uğurcan Hoşver (Kartal Karşıyaka)

Haftanın Beşi

Ömer Uzun (Kartal Karşıyaka)
Arda Yücel (Kartal Karşıyaka)
Emir Çiftçi (Boğaziçi Kartalları)
Kadir Emre Işık (Boğaziçi Kartalları)
Selami Öztürk (Kartal Karşıyaka)

Haftanın İkinci Beşi

Behram Kutay Kurşun (Kartal Karşıyaka)
Yusuf Türker Öztürk (Kartal Karşıyaka)
Onur Alp Topçu (Kartal Karşıyaka)
Enes Çiftçi (Boğaziçi Kartalları)
Cem Özülkü (Boğaziçi Kartalları)

U14-w KATEGORİSİ

İstanbul Anadolu GSK: 37 – İstanbul Marmara: 24
Küçükyalı Gelişim: 38 – Dinamo: 48

Haftanın Takımı: İstanbul Anadolu GSK
Haftanın Oyuncusu: Zeynep Demir (Dinamo)
Haftanın Antrenörü: Hakan Meşe (İstanbul Anadolu GSK)

Haftanın Beşi

Zeynep Demir (Dinamo)
Kader Bilgiç (Küçükyalı Gelişim)
Beren Pedük (İstanbul Anadolu GSK)
Zeynep Kuzgun (İstanbul Marmara)
İlayda Özkaya (Dinamo)

Haftanın İkinci Beşi

İnci Coşkuner (Küçükyalı Gelişim)
Sude Naz Kılıç (İstanbul Anadolu GSK)
Sıla Kunduz (Dinamo)
Ezgi Kibar (İstanbul Anadolu GSK)
Naz Mira Şenol (İstanbul Marmara)

U15 KATEGORİSİ

Elit Akademi: 31 – İstanbul Marmara Beyaz: 46

Haftanın Takımı: İstanbul Marmara Beyaz
Haftanın Oyuncusu: Ahmet Ege Koçdoğan (İstanbul Marmara Beyaz)
Haftanın Antrenörü: Ahmet Mert Savaş (İstanbul Marmara Beyaz)

Haftanın Beşi

 Ahmet Ege Koçdoğan (İstanbul Marmara Beyaz)
Ege Yenidoğan (İstanbul Marmara Beyaz)
Ege Bora Berber (İstanbul Marmara Beyaz)
Emre Özakpınar (Elit Akademi)
Furkan Tecer (Elit Akademi)

Haftanın İkinci Beşi

Yiğit Alp Tırmık (İstanbul Marmara Beyaz)
Turaç Kaynarcalı (İstanbul Marmara Beyaz)
Enes Kuşbenler (Elit Akademi)
Onur Güzelkaya (İstanbul Marmara Beyaz)
Arda Akgün (Elit Akademi)

U16 KATEGORİSİ

Acarlar: 41 – Kartal Karşıyaka: 46

Haftanın Takımı: Kartal Karşıyaka
Haftanın Oyuncusu: İbrahim Baran Öncel (Kartal Karşıyaka)
Haftanın Antrenörü: Uğurcan Hoşver (Kartal Karşıyaka)

Haftanın Beşi

İbrahim Baran Öncel (Kartal Karşıyaka)
Muhammet Aslanboğa (Kartal Karşıyaka)
Arda Alper (Acarlar)
Ozan Var (Kartal Karşıyaka)
Seymen Özkan (Acarlar)

Haftanın İkinci Beşi

Cenk Büyükmıhcı (Acarlar)
Doğan Suat Kıral (Kartal Karşıyaka)
Bilal Yolver (Kartal Karşıyaka)
Emre Akkoyun (Acarlar)
Taha Berk Önem (Kartal Karşıyaka)

U18 KATEGORİSİ

Acarlar: 48 – Kartal Karşıyaka: 37
İstanbulgücü: 59 – Genç İstanbulgücü: 52

Haftanın Takımı: Acarlar
Haftanın Oyuncusu: Burak Bayraker (İstanbulgücü)
Haftanın Antrenörü: Gürkan Zeroğlu (Acarlar)

Haftanın Beşi

Burak Bayraker (İstanbulgücü)
Sarper Rişvanoğlu (Acarlar)
Mehmet Ali Mehmetzade (Acarlar)
Arda Sezer (İstanbulgücü)
Özgür Köse (Genç İstanbulgücü)

Haftanın İkinci Beşi

İbrahim Baran Öncel (Kartal Karşıyaka)
Yiğit Berdan Çelik (Genç İstanbulgücü)
Tan Aran (Acarlar)
Sezer Deniz Soysal (İstanbulgücü)
Fatih Baş (Kartal Karşıyaka)

Etiketler:
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...