Marmara Basketbol Ligi’nde 3. Hafta Heyecanı Yaşanacak

Marmara Basketbol Ligi’nde 2016-2017 sezonu üçüncü hafta programı 24 Kasım Perşembe günü gerçekleştirilen toplantının ardından belli oldu.

Çekişmeli karşılaşmaların oynandığı Marmara Basketbol Lig’inde 3. hafta maçları 26 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında oynanacak.

İŞTE ÜÇÜNCÜ HAFTANIN PROGRAMI
MARMARA BASKETBOL LİGİ 3. HAFTA (24-30 KASIM 2016) SALON SAAT TARİH
U9 
23 KARTAL MARMARA ALLSTARS İSTANBUL BURAK BORA ANADOLU LİSESİ 11:00 27.11.2016
U10 DOĞU
24 KARŞIYAKA ASYA KARTALLARI MEDİHA ENGİZER MESLEKİ A.L 18:00 27.11.2016
U10 BATI
25 ÖZÜ SPOR OKULLARI DİNAMO ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ 14:00 27.11.2016
26 ÜSKÜDAR MARMARA ALLSTARS İSTANBUL BEYAZ İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ 09:45 27.11.2016
U11 DOĞU
27 KARŞIYAKA ASYA KARTALLARI BEYAZ MEDİHA ENGİZER MESLEKİ A.L 10:15 26.11.2016
28 ÖZÜ SPOR OKULLARI DEV ATAŞEHİR ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ 15:00 27.11.2016
29 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK KARTAL AKADEMİ MALTEPE ANADOLU LİSESİ 13:45 27.11.2016
U11 BATI
30 DİNAMO ELİT AKADEMİ KADIKÖY ANADOLU LİSESİ 18:00 02.12.2016
U12 DOĞU
31 KARŞIYAKA ASYA KARTALLARI MEDİHA ENGİZER MESLEKİ A.L 19:30 27.11.2016
32 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK KARTAL AKADEMİ MALTEPE ANADOLU LİSESİ 16:15 27.11.2016
U12 BATI
33 DİNAMO ELİT AKADEMİ KADIKÖY ANADOLU LİSESİ 19:00 02.12.2016
34 KADIKÖY HALK EĞİTİM İSTANBUL MARMARA BEYAZ KADIKÖY HALK EĞİTİM 10:00 27.11.2016
U13
35 KARŞIYAKA BOĞAZİÇİ KARTALLARI MEDİHA ENGİZER MESLEKİ A.L 19:30 29.11.2016
36 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK KARTAL AKADEMİ MALTEPE ANADOLU LİSESİ 17:30 27.11.2016
U14 BATI
37 İSTANBUL MARMARA ELİT AKADEMİ HÜSEYİN AVNİ SÖZEN A.L 18:00 29.11.2016
U16 BATI
38 İSTANBUL MARMARA ELİT AKADEMİ HÜSEYİN AVNİ SÖZEN A.L 19:00 29.11.2016
39 GELECEĞİN YILDIZLARI GENÇ İSTANBULGÜCÜ ATATÜRK FEN LİSESİ 18:30 02.12.2016
U16 DOĞU
40 KARŞIYAKA ANADOLU AY YILDIZ 2013 SK MEDİHA ENGİZER MESLEKİ A.L 15:15 27.11.2016
WU18
41 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK HEYBELİADA CESARET DERNEĞİ MALTEPE ANADOLU LİSESİ 15:00 27.11.2016
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...