Marmara Basketbol Ligi’nde 18. Hafta Programı Belli Oldu

Marmara Basketbol Ligi’nde 2016-2017 sezonu 18. hafta programı 6 Nisan Perşembe günü gerçekleştirilen toplantının ardından belli oldu.

Normal sezonda son haftalara girdiğimiz Marmara Basketbol Lig’inde 18. hafta maçları 9-14 Nisan 2017 tarihleri arasında oynanacak.

İŞTE 18. HAFTANIN PROGRAMI
MARMARA BASKETBOL LİGİ 18. HAFTA SALON SAAT TARİH  
U9
DEV ATAŞEHİR İSTANBUL MARMARA EMLAK KONUT ORTAOKULU 9:00 09.04.2017 Yarı Final
KARTAL MARMARA ALLSTARS İSTANBUL BURAK BORA ANADOLU LİSESİ 10:30 09.04.2017 Yarı Final
ÜSKÜDAR MARMARA KARŞIYAKA İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ 12:00 09.04.2017 5-6 Sıralama
U10
KARŞIYAKA İSTANBUL MARMARA MEDİHA ENGİZER MESLEKİ A.L 9:00 09.04.2017 9-12 Sıralama
DİNAMO KARTAL MARMARA KADIKÖY ANADOLU LİSESİ 15:00 09.04.2017 Çeyrek Final
KARTAL AKADEMİ KADIKÖY HALK EĞİTİM KARTAL ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 10:30 09.04.2017 Çeyrek Final
ALLSTARS İSTANBUL LACİVERT ALLSTARS İSTANBUL BEYAZ VALİ EROL ÇAKIR Ç.P LİSESİ 16:30 09.04.2017 9-12 Sıralama
U11
ASYA KARTALLARI BEYAZ İSTANBUL MARMARA ŞÜKRÜ BAYRAKÇI ORTAOKULU 11:45 09.04.2017 Çeyrek Final
KARTAL MARMARA GELECEĞİN YILDIZLARI BURAK BORA ANADOLU LİSESİ 11:45 09.04.2017 Çeyrek Final
ÜSKÜDAR MARMARA ÖZÜ SPOR OKULLARI İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ 10:30 09.04.2017 Çeyrek Final
ASYA KARTALLARI SİYAH KARŞIYAKA ŞÜKRÜ BAYRAKÇI ORTAOKULU 19:15 12.04.2017 9-12 Sıralama
U12
İSTANBUL MARMARA KARTAL MARMARA HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ 17:00 09.04.2017 Çeyrek Final
KARTAL AKADEMİ DİNAMO KARTAL ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 12:45 09.04.2017 Çeyrek Final
ÜSKÜDAR MARMARA İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ 13:30 09.04.2017 Çeyrek Final
KARŞIYAKA KADIKÖY HALK EĞİTİM MEDİHA ENGİZER MESLEKİ A.L 20:00 14.04.2017 9-12 Sıralama
U13
İSTANBUL MARMARA KARTAL AKADEMİ HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ 18:00 09.04.2017 Yarı Final
İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK İSTANBUL MARMARA BEYAZ MALTEPE ANADOLU LİSESİ 14:00 09.04.2017 5-8 Sıralama
DİNAMO BOĞAZİÇİ KARTALLARI KADIKÖY ANADOLU LİSESİ 18:30 08.04.2017 Erteleme
U14 DOĞU
ASYA KARTALLARI KARŞIYAKA ŞÜKRÜ BAYRAKÇI ORTAOKULU 19:15 09.04.2017 GRUP MAÇI
U16
İSTANBUL MARMARA KARTAL AKADEMİ HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ 19:00 09.04.2017 Çeyrek Final
GELECEĞİN YILDIZLARI KARTAL MARMARA ATATÜRK FEN LİSESİ 18:30 14.04.2017 Çeyrek Final
ASYA KARTALLARI ELİT AKADEMİ ŞÜKRÜ BAYRAKÇI ORTAOKULU 19:15 11.04.2017 Çeyrek Final
WU18
ALLSTARS İSTANBUL İSTANBUL MARMARA BORDO VALİ EROL ÇAKIR Ç.P LİSESİ 11:30 09.04.2017 Yarı Final
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...