Marmara Basketbol Ligi’nde 11. Hafta Programı Belli Oldu

Marmara Basketbol Ligi’nde 2016-2017 sezonu 11. hafta programı 16 Şubat Perşembe günü gerçekleştirilen toplantının ardından belli oldu.

Büyük bir heyecana sahne olan Marmara Basketbol Lig’inde 11. hafta maçları 19 – 23 Şubat 2017 tarihleri arasında oynanacak.

Toplantıda alınan kararlar ;
1- 23 Nisan Pazar günü maçlar oynanmaya devam edecektir.
2-16 Nisan Pazar günü referandum nedeniyle Marmara Lig’e bir hafta ara verilecektir.
3-Uygunluk durumu olan takımların maçlarını Cumartesi günlerine de almaya çalışmaları rica olun
İŞTE 11. HAFTANIN PROGRAMI
MARMARA BASKETBOL LİGİ 11. HAFTA (17-23 ŞUBAT 2017) SALON SAAT TARİH
U9
158 ÜSKÜDAR MARMARA KARŞIYAKA İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ 16:00 2/19/2017
159 İSTANBUL MARMARA ALLSTARS İSTANBUL HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ 15:00 2/19/2017
U10 BATI
160 ALLSTARS İSTANBUL BEYAZ DİNAMO VALİ EROL ÇAKIR 11:30 2/19/2017
161 ÖZÜ SPOR OKULLARI İSTANBUL MARMARA ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ 9:00 2/19/2017
U11 DOĞU
162 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK DEV ATAŞEHİR MALTEPE ANADOLU LİSESİ 15:45 2/19/2017
163 KARTAL MARMARA ÖZÜ SPOR OKULLARI BURAK BORA ANADOLU LİSESİ 11:00 2/19/2017
U11 BATI
164 GELECEĞİN YILDIZLARI İSTANBUL MARMARA BEYAZ ATATÜRK FEN LİSESİ 12:00 12/19/2017
165 ELİT AKADEMİ ASYA KARTALLARI SİYAH HENZA AKIN ÇOLAKOĞLU İ.H.L 18:00 2/22/2017
U12 DOĞU
166 KARTAL AKADEMİ ASYA KARTALLARI KARTAL ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 12:30 12/19/2017
U12 BATI
167 İSTANBUL MARMARA İSTANBUL MARMARA BEYAZ HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ 16:00 2/19/2017
168 ALLSTARS İSTANBUL ÜSKÜDAR MARMARA VALİ EROL ÇAKIR 10:30 2/19/2017
U13
169 ÜSKÜDAR MARMARA KARŞIYAKA İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ 18:00 2/19/2017
170 KARTAL AKADEMİ DİNAMO KARTAL ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 13:30 2/19/2017
171 KADIKÖY HALK EĞİTİM İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK KADIKÖY HALK EĞİTİM 10:00 2/19/2017
U14 BATI
172 GENÇ İSTANBULGÜCÜ ÜSKÜDAR MARMARA HAYDARPAŞA LİSESİ 9:00 2/19/2017
173 DEV ATAŞEHİR İSTANBUL MARMARA BATI ATAŞEHİR EMLAK KONUT KIZ İ.H.L 19:40 2/23/2017
U16 DOĞU
174 ÜSKÜDAR MARMARA KARTAL MARMARA HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ 20:00 2/19/2017
U18
175 ÜSKÜDAR MARMARA KARŞIYAKA İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ 17:00 2/19/2017
176 İSTANBUL MARMARA KARTAL MARMARA HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ 21:00 2/19/2017
WU18
177 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK DİNAMO MALTEPE ANADOLU LİSESİ 14:45 2/19/2017
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...