Marmara Basketbol Ligi’nde 1. Haftanın Panoraması

Marmara Basketbol Ligi’nde 2017 – 2018 sezonunda ilk hafta maçları geride kalırken, öne çıkan bireysel performanslar da belli oldu.

18 karşılaşmalık ilk hafta fikstüründe ilk hafta heyecanı 8 Kasım Çarşamba günü U12 Kategorisinde oynanan CSKA Acıbadem – Asya Kartalları Siyah mücadelesiyle sona erdi. Önemli bireysel performansların sergilendiği haftada şu ana kadar ortaya çıkan panorama ise şu şekilde oluştu.

U9 KATEGORİSİ

Kartal Marmara: 20 – Üsküdar Marmara: 5
Küçükyalı Gelişim: 9 – Pendikgücü: 13

Haftanın Takımı: Pendikgücü
Haftanın Oyuncusu: Mertcan Durgu (Kartal Marmara)
Haftanın Antrenörü: Adem Hayrioğlu (Pendikgücü)

Haftanın Beşi

 Mertcan Durgu (Kartal Marmara)
Muzaffer Yiğit Demircioğlu (Üsküdar Marmara)
Kuzey Ahmet Çiçek (Pendikgücü)
Kerem Seven (Pendikgücü)
Mehmet Efe Günay (Kartal Marmara)

Haftanın İkinci Beşi

Emre Kabaoğlu (Küçükyalı Gelişim)
Ata Demirdirek (Küçükyalı Gelişim)
Harun Aral (Üsküdar Marmara)
Görkem Akyüz (Kartal Marmara)
Ece Ressamoğlu (Pendikgücü)

U10 KATEGORİSİ

Kartal Marmara: 32 – İstanbul Marmara Beyaz: 12

Haftanın Takımı: Kartal Marmara
Haftanın Oyuncusu: Enes Saylan (Kartal Marmara)
Haftanın Antrenörü: Taygun Erdöl (Kartal Marmara)

Haftanın Beşi

Enes Saylan (Kartal Marmara)
Mehmet Efe Günay (Kartal Marmara)
Ilgaz Demiryüce (Kartal Marmara)
Ege Aksoy (İstanbul Marmara Beyaz)
Özer Topaloplu (Kartal Marmara)

Haftanın İkinci Beşi

Kerem Çalışkan (İstanbul Marmara Beyaz)
Ece Tavlı (İstanbul Marmara Beyaz)
Kuzey Torlak (Kartal Marmara)
Ada Özarslan (Kartal Marmara)
Batuhan Hekimoğlu (Kartal Marmara)

U11 KATEGORİSİ

İstanbul Marmara: 9 – Dev Ataşehir: 42
Pendikgücü: 22 – Kartal Marmara: 16

Haftanın Takımı: Dev Ataşehir
Haftanın Oyuncusu: Ömer Turan Tuncer (Dev Ataşehir)
Haftanın Antrenörü: Doruk Güneş (Dev Ataşehir)

Haftanın Beşi

Ömer Turan Tuncer (Dev Ataşehir)
Efe Acar (Dev Ataşehir)
Muhammet Efe Bolat (Pendikgücü)
Güven Ali Özyol (Pendikgücü)
Kerem Mekdache (Kartal Marmara)

Haftanın İkinci Beşi

Cihat Ata Pilav (Dev Ataşehir)
Ali Mert Kemal (Dev Ataşehir)
Arda Şimşek (Pendikgücü)
Fırat Şahin (İstanbul Marmara)
Berk Ayçiçek (Kartal Marmara)

U12 KATEGORİSİ

Küçükyalı Gelişim: 22 – Pendikgücü: 44
Kartal Marmara: 33 – İstanbul Marmara Beyaz: 15
Üsküdar Marmara: 24 – Geleceğin Yıldızları: 36
CSKA Acıbadem: 28 – Asya Kartalları Siyah: 44

Haftanın Takımı: Pendikgücü
Haftanın Oyuncusu: Kubilay Taha Bükülmez (Asya Kartalları Siyah)
Haftanın Antrenörü: Adem Hayrioğlu (Pendikgücü)

Haftanın Beşi

Kubilay Taha Bükülmez (Asya Kartalları Siyah)
Bilal Şadi (Pendikgücü)
Sarp Takel (Geleceğin Yıldızları)
Gökay Uzbilek (Kartal Marmara)
Egemen Yamak (Pendikgücü)

Haftanın İkinci Beşi

Eren Emre Onay (Küçükyalı Gelişim)
Hüseyin Ege Günay (Kartal Marmara)
Baran Yörükoğlu (İstanbul Marmara Beyaz)
Batu Ertuğ (Üsküdar Marmara)
Mustafa Ada Solmaz (Asya Kartalları Siyah)

U13 KATEGORİSİ

Küçükyalı Gelişim: 32 – Geleceğin Yıldızları: 49
Kartal Marmara: 27 – İstanbul Marmara Beyaz: 31
CSKA Acıbadem: 31 – Kadıköy Halk Eğitim Merkezi: 25

Haftanın Takımı: Geleceğin Yıldızları
Haftanın Oyuncusu: Ozan Özbuğan (CSKA Acıbadem)
Haftanın Antrenörü: Yunus Yılmaz (Geleceğin Yıldızları)

Haftanın Beşi

Ozan Özbuğan (CSKA Acıbadem)
Eren Değirmenci (Geleceğin Yıldızları)
Tuna Sorucu (Küçükyalı Gelişim)
Eren Keser (Kartal Marmara)
Oğuz Yusuf Yaşa (İstanbul Marmara Beyaz)

Haftanın İkinci Beşi

Eren Özbaş (Geleceğin Yıldızları)
Emre Özkan (Kadıköy Halk Eğitim Merkezi)
Ömer Poyraz Tokatlı (CSKA Acıbadem)
Yağız Toker (İstanbul Marmara Beyaz)
Kerem Karaman (Geleceğin Yıldızları)

U14-W KATEGORİSİ

Kartal Marmara: 8 – Heybeliada Cesaret Derneği: 46
Küçükyalı Gelişim: 38 
– Pendikgücü: 26

Haftanın Takımı: Heybeliada Cesaret Derneği
Haftanın Oyuncusu: Kader Bilgiç (Küçükyalı Gelişim)
Haftanın Antrenörü: Ali Apak (Heybeliada Cesaret Derneği)

Haftanın Beşi

Kader Bilgiç (Küçükyalı Gelişim)
Tülin Bayram (Heybeliada Cesaret Derneği)
Deniz Küçük (Heybeliada Cesaret Derneği)
İnci Coşkuner (Küçükyalı Gelişim)
İrem Köysürenbars (Pendikgücü)

Haftanın İkinci Beşi

Yağmur Yıldız (Kartal Marmara)
Roza Kaplan (Heybeliada Cesaret Derneği)
Beyza Şaru (Pendikgücü)
Melike Sevim (Küçükyalı Gelişim)
Helin Aydın (Heybeliada Cesaret Derneği)

U15 KATEGORİSİ

Asya Kartalları: 45 – Pendikgücü: 31

Haftanın Takımı: Asya Kartalları
Haftanın Oyuncusu: Başar Orhun Çağlayan (Asya Kartalları)
Haftanın Antrenörü: Muammer Kantaş (Asya Kartalları)

Haftanın Beşi

Başar Orhun Çağlayan (Asya Kartalları)
Ata Ege Küçük (Asya Kartalları)
Bora Şimşek (Pendikgücü)
Hamza Şadi (Pendikgücü)
İlyas Özkan (Asya Kartalları)

Haftanın İkinci Beşi

Hüseyin Deniz Demirkır (Asya Kartalları)
Burak İlter (Asya Kartalları)
Ayberk Şendoğan (Pendikgücü)
Can Utku Karaçay (Pendikgücü)
Mert Okçu (Asya Kartalları)

U16 KATEGORİSİ

Kartal Marmara: 36 – Üsküdar Marmara: 41

Haftanın Takımı: Üsküdar Marmara
Haftanın Oyuncusu: Mert Ardal (Üsküdar Marmara)
Haftanın Antrenörü: Burak Balyemez (Üsküdar Marmara)

Haftanın Beşi

Mert Ardal (Üsküdar Marmara)
Batıkan Korkmaz (Üsküdar Marmara)
Alperen Poyrazoğlu (Kartal Marmara)
Batuhan Kadıoğlu (Kartal Marmara)
Ahmet Hayri Erkan (Üsküdar Marmara)

Haftanın İkinci Beşi

Alkın Gediz (Kartal Marmara)
Azad Tekin (Kartal Marmara)
Utku Celal Türkmen (Kartal Marmara)
Tarık Sofi (Üsküdar Marmara)
Berkay Gül (Üsküdar Marmara)

U18 KATEGORİSİ

Asya Kartalları: 44 – Allstars İstanbul: 41
Kartal Marmara: 34 – İstanbul Marmara: 43

Haftanın Takımı: Asya Kartalları
Haftanın Oyuncusu: Onur Kakilli (İstanbul Marmara)
Haftanın Antrenörü: Vural Bayram Vural (Asya Kartalları)

Haftanın Beşi

Ali Üçok (Asya Kartalları)
Kerem Berkay Hotlu (Asya Kartalları)
Emir Kaan Bilir (Allstars İstanbul)
Onur Kakilli (İstanbul Marmara)
Berk Yıldız (Kartal Marmara)

Haftanın İkinci Beşi

Lokman Karpuz (Allstars İstanbul)
Emir Aykan Bilim (Asya Kartalları)
Efe Kadaifçioğlu (İstanbul Marmara)
Ege Kaan Özpek (Kartal Marmara)
Serdar Cesur (Asya Kartalları)

Kaynak: marmaralig.com

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...