Marmara Basketbol Ligi 9. Hafta Panoraması

Marmara Basketbol Ligi’nde 7 karşılaşmanın oynandığı 9. hafta maçları geride kalırken haftanın panoraması da ortaya çıktı.

10. Hafta maçlarının heyecanı için geri sayım sürerken, 9. haftada önemli maçlar oynandı. 10 Şubat Cuma günü oynanan üç karşılaşma ile geride kalan haftanın öne çıkan performansları şu şekilde oluştu.

U10 KATEGORİSİ

Pınar Karşıyaka İstanbul: 19 – Küçükyalı Gelişim: 21

Haftanın Takımı: Küçükyalı Gelişim
Haftanın Oyuncusu: Ahmet Mert Arda (Küçükyalı Gelişim)
Haftanın Antrenörü: Murat Çanga (Küçükyalı Gelişim)

Haftanın Beşi

Ahmet Mert Arda (Küçükyalı Gelişim)
İsmail Molla (Pınar Karşıyaka İstanbul)
Arda Bulut (Pınar Karşıyaka İstanbul)
Umut Ateş (Küçükyalı Gelişim)
Gökalp Tekin (Pınar Karşıyaka İstanbul)

U11 KATEGORİSİ

Üsküdar Marmara: 39 – İstanbul Marmara: 22

Haftanın Takımı: Üsküdar Marmara
Haftanın Oyuncusu: Betül Narin (Üsküdar Marmara)
Haftanın Antrenörü: Doğukan Demirsoy (Üsküdar Marmara)

Haftanın Beşi

Betül Narin (Üsküdar Marmara)
Batu Ertuğ (Üsküdar Marmara)
Yiğit Çeliker (İstanbul Marmara)
Yağız Ali Gülenç (İstanbul Marmara)
Anıl Baş (Üsküdar Marmara)

U12 KATEGORİSİ

Pınar Karşıyaka İstanbul: 15 – Küçükyalı Gelişim: 12

Haftanın Takımı: Pınar Karşıyaka İstanbul
Haftanın Oyuncusu: Göktuğ Uyguç (Pınar Karşıyaka İstanbul)
Haftanın Antrenörü: Tuncay Akgöz (Pınar Karşıyaka İstanbul)

Haftanın Beşi

Göktuğ Uyguç (Pınar Karşıyaka İstanbul)
Alpaslan Yıldırım (Pınar Karşıyaka İstanbul)
Yavuz Selim Yıldız (Küçükyalı Gelişim)
Emre Sönmez (Küçükyalı Gelişim)
Arda Eğilmez (Pınar Karşıyaka İstanbul

U13 KATEGORİSİ

Kartal Akademi: 20 – Pınar Karşıyaka İstanbul: 29
İstanbul Marmara: 21 – Üsküdar Marmara: 31

Haftanın Takımı: Üsküdar Marmara
Haftanın Oyuncusu: Arda Ünlü (Pınar Karşıyaka İstanbul)
Haftanın Antrenörü: Burak Balyemez (Üsküdar Marmara)

Haftanın Beşi

Arda Ünlü (Pınar Karşıyaka İstanbul)
Mustafa Emre Aktaş (Üsküdar Marmara)
Metin Eren Kızılay (İstanbul Marmara Beyaz)
Berke Mehmet Çavaş (Kartal Akademi)
Dinçer Bayraktar (Üsküdar Marmara)

U14 KATEGORİSİ

Pınar Karşıyaka İstanbul: 26 – Küçükyalı Gelişim: 15

Haftanın Takımı: Pınar Karşıyaka İstanbul
Haftanın Oyuncusu: Barkın Meriç (Küçükyalı Gelişim)
Haftanın Antrenörü: Uğur Kavak (Pınar Karşıyaka)

Haftanın Beşi

Barkın Meriç (Küçükyalı Gelişim)
Bedirhan Yılmaz (Pınar Karşıyaka İstanbul)
Arda Ünlü (Pınar Karşıyaka İstanbul)
Batuhan Sarıgül (Pınar Karşıyaka İstanbul)
Tuna Sorucu (Küçükyalı Gelişim)

U18-W KATEGORİSİ

Allstars İstanbul: 46 – Heybeliada Cesaret Derneği: 16

Haftanın Takımı: Allstars İstanbul
Haftanın Oyuncusu: Berfin Gökkaya (Allstars İstanbul)
Haftanın Antrenörü: Ertun Yaylalı (Allstars İstanbul)

Haftanın Beşi

Berfin Gökkaya (Allstars İstanbul)
Zeynep Duru Gökgöz (Allstars İstanbul)
Lara Kaya (Allstars İstanbul)
İrem Çamlıbel (Heybeliada Cesaret Derneği)
Tülin Bayram (Heybeliada Cesaret Derneği)

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...