Marmara Basketbol Ligi 11. Hafta Panoraması

Marmara Basketbol Ligi’nde 19 karşılaşmanın oynandığı 11. hafta maçları geride kalırken haftanın panoraması da ortaya çıktı.

Büyük bir çekişmeye sahne olan haftada sporcular yine ellerinden gelen en iyi performansı ortaya koymaya çalıştı. 19-23 Şubat tarihlerinde oynanan müsabakaların ardından ortaya çıkan tablo şu şekilde oluştu.

U9 KATEGORİSİ

Üsküdar Marmara: 22 – Pınar Karşıyaka İstanbul: 13
İstanbul Marmara: 10 – Allstars İstanbul: 20

Haftanın Takımı: Üsküdar Marmara
Haftanın Oyuncusu: Ömer Mert Mencur (Allstars İstanbul)
Haftanın Antrenörü: Burak Balyemez (Üsküdar Marmara)

Haftanın Beşi

Ömer Mert Mencur (Allstars İstanbul)
Ünal Deniz Kahyaoğlu (Üsküdar Marmara)
Musa Emeksiz (Pınar Karşıyaka İstanbul)
Alperen Coşkun (Üsküdar Marmara)
Arif Demir Güler (İstanbul Marmara)

U10 KATEGORİSİ

Özü Spor Okulları: 15 – İstanbul Marmara: 14
Allstars İstanbul Beyaz: 18 – Dinamo: 20

Haftanın Takımı: Dinamo
Haftanın Oyuncusu: Arda Dağhan Baygın (Dinamo)
Haftanın Antrenörü: Mete İpek (Dinamo)

Haftanın Beşi

Arda Dağhan Baygın (Dinamo)
M. Ziya Hacıalioğlu (Özü Spor Okulları)
Barış Coşkun (Dinamo)
Onuralp Çakır (Allstars İstanbul Beyaz)
Arif Demir Güler (İstanbul Marmara)

U11 KATEGORİSİ

Kartal Marmara: 33 – Özü Spor Okulları: 30
İstanbul Anadolu Gençlik: 20 – Dev Ataşehir: 10
Geleceğin Yıldızları: 21 – İstanbul Marmara Beyaz: 19

Haftanın Takımı: Kartal Marmara
Haftanın Oyuncusu: Gökay Uzbilek (Kartal Marmara)
Haftanın Antrenörü: Taygun Erdöl (Kartal Marmara)

Haftanın Beşi

Gökay Uzbilek (Kartal Marmara)
Arda Çiftçi (Özü Spor Okulları)
Ege Yörükalp (Özü Spor Okulları)
Vahit Kemal Tavlı (Geleceğin Yıldızları)
Mehmet Yağız Yılmaz (İstanbul Marmara Beyaz)

Haftanın İkinci Beşi

Efe Poyraz Karakayan (İstanbul Anadolu Gençlik)
Deniz Beyazıt Gül (Kartal Marmara)
Selim Yaşaroğulları (Geleceğin Yıldızları)
Hasan Ege Günay (Kartal Marmara)
Özgür Bora Doğan (Dev Ataşehir)

U12 KATEGORİSİ

Kartal Akademi: 28 – Asya Kartalları: 16
İstanbul Marmara: 28
– İstanbul Marmara Beyaz: 12
Allstars İstanbul: 41 – Üsküdar Marmara: 42

Haftanın Takımı: Kartal Akademi
Haftanın Oyuncusu: Eren Gültekin (Allstars İstanbul)
Haftanın Antrenörü: Korur Ölmez (Kartal Akademi)

Haftanın Beşi

Eren Gültekin (Allstars İstanbul)
Batu Ertuğ (Üsküdar Marmara)
Efe Durmaz (Kartal Akademi)
Bahadır Erman (Allstars İstanbul)
Berk Ödemiş (İstanbul Marmara)

Haftanın İkinci Beşi

Ata Tuna Özlem (Asya Kartalları)
Tunahan Özkan (Üsküdar Marmara)
Mustafa İpal (Kartal Akademi)
Efe Kan (İstanbul Marmara)
Muhammed Kerem İpal (Kartal Akademi)

U13 KATEGORİSİ

Üsküdar Marmara: 38 – Pınar Karşıyaka İstanbul: 31
Kartal Akademi: 23
– Dinamo: 9
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi: 14 – İstanbul Anadolu GSK: 30

Haftanın Takımı: İstanbul Anadolu GSK
Haftanın Oyuncusu: Yusuf Çelikkol (Pınar Karşıyaka İstanbul)
Haftanın Antrenörü: Emre Gökbayrak (İstanbul Anadolu GSK)

Haftanın Beşi

Yusuf Çelikkol (Pınar Karşıyaka İstanbul)
Baran Boztepe (Üsküdar Marmara)
Efe Onur Durukan (Kartal Akademi)
Kerem Kızılkaya (İstanbul Anadolu GSK)
Mustafa Emre Aktaş (Üsküdar Marmara)

U14 KATEGORİSİ

Genç İstanbulgücü: 14 – Üsküdar Marmara: 44
Dev Ataşehir: 29 – İstanbul Marmara: 44

Haftanın Takımı: Üsküdar Marmara
Haftanın Oyuncusu: Ahmet Muhammet Kalmuk (Genç İstanbulgücü)
Haftanın Antrenörü: Murat Tozlu (Üsküdar Marmara)

Haftanın Beşi

Ahmet Muhammet Kalmuk (Genç İstanbulgücü)
Mert Ardal (Üsküdar Marmara)
Eren Akbulut (Üsküdar Marmara)
Efe Kaan Arslan (İstanbul Marmara)
Ulaş Aşır (Dev Ataşehir)

Haftanın İkinci Beşi 

Ege Koçdoğan (İstanbul Marmara)
Cenk Kasap (İstanbul Marmara)
Ahmet Hayri Erkan (Üsküdar Marmara)
Furkan Özdemir (İstanbul Marmara)
Deniz Karacagil (Dev Ataşehir)

U16 KATEGORİSİ

Üsküdar Marmara: 29 – Kartal Marmara: 30

Haftanın Takımı: Kartal Marmara
Haftanın Oyuncusu: Ege Kaan Özalp (Kartal Marmara)
Haftanın Antrenörü: Taygun Erdöl (Kartal Marmara)

Haftanın Beşi

Ege Kaan Özalp (Kartal Marmara)
Baha Akyıldız (Kartal Marmara)
İlker Neslioğlu (Kartal Marmara)
Efe Kadaifçioğlu (Üsküdar Marmara)
Emirhan Övünç (İstanbul Marmara)

U18 KATEGORİSİ

İstanbul Marmara: 44 – Kartal Marmara: 31
Üsküdar Marmara: 28 – Pınar Karşıyaka İstanbul: 46

Haftanın Takımı: Pınar Karşıyaka İstanbul
Haftanın Oyuncusu: Muhammed Velilyayev (İstanbul Marmara)
Haftanın Antrenörü: Uğur Kavak (Pınar Karşıyaka İstanbul

Haftanın Beşi

Muhammed Velilyayev (İstanbul Marmara)
Arda Şat (Kartal Marmara)
Bünyamin Karlıoğlu (Pınar Karşıyaka İstanbul)
Semih Sınmaz (Üsküdar Marmara)
Umut Karakaya (Pınar Karşıyaka İstanbul)

Haftanın İkinci Beşi

Ege Kaan Özpek (Kartal Marmara)
Yunus Emre Kurtuluş (Pınar Karşıyaka)
Ulaş Berk Sekban (Üsküdar Marmara)
Berkay Alemdar (İstanbul Marmara)
Rüzgar Emre Övünç (İstanbul Marmara)

U18 KATEGORİSİ

İstanbul Anadolu GSK: 29 – Dinamo: 28

Haftanın Takımı: İstanbul Anadolu GSK
Haftanın Oyuncusu: Tuğçe Çoltu (Dinamo)
Haftanın Antrenörü:

Haftanın Beşi

İlayda Özkan (Dinamo)
Tuğçe Çoltu (Dinamo)
Doğa Tutku Bastoncu (İstanbul Anadolu GSK)
Sefa Nur Baylan (İstanbul Anadolu GSK)
Sude Naz Kılıç (İstanbul Anadolu GSK)

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...