Marmara Basketbol Ligi 10. Hafta Panoraması

Marmara Basketbol Ligi’nde 19 karşılaşmanın oynandığı 10. hafta maçları geride kalırken haftanın panoraması da ortaya çıktı.

Büyük bir çekişmeye sahne olan haftada sporcular yine ellerinden gelen en iyi performansı ortaya koymaya çalıştı. 11-12 Şubat tarihlerinde oynanan müsabakaların ardından ortaya çıkan tablo şu şekilde oluştu.

U9 KATEGORİSİ

Özü Spor Okulları: 9 – Üsküdar Marmara: 17
Kartal Marmara: 7 – Dev Ataşehir: 22
Pınar Karşıyaka İstanbul: 11 – İstanbul Marmara: 14

Haftanın Takımı: Dev Ataşehir
Haftanın Oyuncusu: Lemi Berk Çalışkan (Dev Ataşehir)
Haftanın Antrenörü: Murat Eşkar (Dev Ataşehir)

Haftanın Beşi

Lemi Berk Çalışkan (Dev Ataşehir)
Alperen Coşkun (Üsküdar Marmara)
Musa Emeksiz (Pınar Karşıyaka İstanbul)
Batu Tütüncüoğlu (Kartal Marmara)
Kaan Eren Aslan (Dev Ataşehir)

U10 KATEGORİSİ

Allstars İstanbul Beyaz: 19 – Kadıköy Halk Eğitim Merkezi: 14
Kartal Marmara: 33 – Allstars İstanbul Lacivert: 14
Pınar Karşıyaka İstanbul: 19 – Küçükyalı Gelişim: 21

Haftanın Takımı: Kartal Marmara
Haftanın Oyuncusu: Ahmet Mert Arda (Küçükyalı Gelişim)
Haftanın Antrenörü: Arda Akmehmet (Kartal Marmara)

Haftanın Beşi

Ahmet Mert Arda (Küçükyalı Gelişim)
Onuralp Çakır (Allstars İstanbul Beyaz)
Bilal Zorbozan (Kartal Marmara)
Berk Ayçiçek (Kartal Marmara)
Eylül Yaylalı (Allstars İstanbul Lacivert)

Haftanın İkinci Beşi

Yağız Subaşı (Kadıköy Halk Eğitim Merkezi)
Kadir Efe Emirzeoğlu (Kartal Marmara)
Arda Bulut (Pınar Karşıyaka İstanbul)
Kuzey Torlak (Kartal Marmara)
Kerem Demir (Kadıköy Halk Eğitim Merkezi)

U11 KATEGORİSİ

Kartal Akademi: 21 – Asya Kartalları Beyaz: 41
Üsküdar Marmara: 43 –
Asya Kartalları Siyah: 22
Elit Akademi: 23 – İstanbul Marmara: 46

Haftanın Takımı: Üsküdar Marmara
Haftanın Oyuncusu: Batu Ertuğ (Üsküdar Marmara)
Haftanın Antrenörü: Doğukan Demirsoy (Üsküdar Marmara)

Haftanın Beşi

Batu Ertuğ (Üsküdar Marmara)
Yağız Ali Gülenç (İstanbul Marmara)
Mustafa Ada Solmaz (Asya Kartalları Beyaz)
Çınar Çakarlı (Asya Kartalları Siyah)
Onur Bayraktar (Elit Akademi)

Haftanın İkinci Beşi

Ege Kayran (Elit Akademi)
Emir İmal (İstanbul Marmara)
Betül Narin (Üsküdar Marmara)
Ertuğ Ege Ertem (İstanbul Marmara)
Batu Erdem (Kartal Akademi)

U12 KATEGORİSİ

Allstars İstanbul: 39 – Elit Akademi: 21
Dinamo: 18 – Kadıköy Halk Eğitim Merkezi: 14
Kartal Marmara: 23 – İstanbul Anadolu Gençlik: 20

Haftanın Takımı: Allstars İstanbul
Haftanın Oyuncusu: Emir Berke Yük (Kartal Marmara)
Haftanın Antrenörü: Murat Yaman (Allstars İstanbul)

Haftanın Beşi

Eren Gültekin (Allstars İstanbul)
Emir Berke Yük (Kartal Marmara)
Ömer Akı (Kadıköy Halk Eğitim Merkezi)
Selahattin Yaman (İstanbul Anadolu Gençlik)
Bahadır Erman (Allstars İstanbul)

Haftanın İkinci Beşi

Can Baran Atasoy (İstanbul Anadolu Gençlik)
Barış Coşkun (Dinamo)
Emir Safa Ayürek (Elit Akademi)
Fatih Avcı (Elit Akademi)
Poyraz Yılmaz (Dinamo)

U13 KATEGORİSİ

Boğaziçi Kartalları: 20 – Üsküdar Marmara: 34
Pınar Karşıyaka İstanbul: 26 – İstanbul Marmara: 44
Dinamo: 27 – İstanbul Anadolu Gençlik: 32

Haftanın Takımı: İstanbul Marmara
Haftanın Oyuncusu: Buğra Koç (Boğaziçi Kartalları)
Haftanın Antrenörü: Alp Torun (İstanbul Marmara)

Haftanın Beşi

Buğra Koç (Boğaziçi Kartalları)
Mehmet Erman Akpınar (İstanbul Anadolu Gençlik)
Ekin Polat Kutlu (İstanbul Marmara)
Mert Ardal (Üsküdar Marmara)
Deniz Turgay (Dinamo)

Haftanın İkinci Beşi

Emre Eyilik (Dinamo)
Arda Çeviker (İstanbul Marmara)
Arda Ünlü (Pınar Karşıyaka İstanbul)
Mustafa Emre Aktaş (Üsküdar Marmara)
Ahmet Ömer Timur (İstanbul Anadolu Gençlik)

U14 KATEGORİSİ

İstanbul Anadolu Gençlik: 44 – Kartal Marmara: 40

Haftanın Takımı: İstanbul Anadolu Gençlik
Haftanın Oyuncusu: İlhan Yavuz Ataol (İstanbul Anadolu Gençlik)
Haftanın Antrenörü: Cemal Çelebi (İstanbul Anadolu Gençlik)

Haftanın Beşi

 İlhan Yavuz Ataol (İstanbul Anadolu Gençlik)
Alperen Poyrazoğlu (Kartal Marmara)
Buğra Ergül (İstanbul Anadolu Gençlik)
Batuhan Kadıoğlu (Kartal Marmara)
Çağan Karacaoğlu (İstanbul Anadolu Gençlik)

U18 KATEGORİSİ

Kartal Akademi: 36 – Üsküdar Marmara: 34

Haftanın Takımı: Kartal Akademi
Haftanın Oyuncusu: Ulaş Berk Sekban (Üsküdar Marmara)
Haftanın Antrenörü: Korur Ölmez (Kartal Akademi)

Haftanın Beşi

Ulaş Berk Sekban (Üsküdar Marmara)
Berat İpekçi (Kartal Akademi)
Zafer Çağrı Çanacık (Kartal Akademi)
Semih Sınmaz (Üsküdar Marmara)
Furkan Bozkurt (Kartal Akademi)

U18-W KATEGORİSİ

İstanbul Marmara Beyaz: 11 – Dinamo: 38
İstanbul Marmara Bordo: 16 – Heybeliada Cesaret Derneği: 31

Haftanın Takımı: Heybeliada Cesaret Derneği
Haftanın Oyuncusu: Nurbahar Polat (Heybeliada Cesaret Derneği)
Haftanın Antrenörü: Aras Büyükoğlu (Dinamo)

Haftanın Beşi

Nurbahar Polat (Heybeliada Cesaret Derneği)
Yasemin Ünal (Heybeliada Cesaret Derneği)
Tuğçe Çoltu (Dinamo)
Ayşe Beren Güler (İstanbul Marmara Bordo)
Ecem Yağmur Kamçı (İstanbul Marmara Beyaz)

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...