Sosyal Medya:

Haberler

U16 Yıldız Erkekler AA Türkiye Şampiyonası’nda 2. Gün Geride Kaldı

9-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenmekte olan U16 Yıldız Erkekler AA Türkiye Şampiyonası’nda ikinci gün geride kaldı.

Şampiyonada ikinci gün oynanan karşılaşmalarda alınan sonuçlar ve oluşan puan durumları şu şekilde;

A GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 BANVİT BASKETBOL 2 2 0 175 132 0 0 4
2 KARŞIYAKA 2 1 1 148 130 0 0 3
3 SAKARYA BLD. 2 1 1 132 163 0 0 3
4 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 2 0 2 118 148 0 0 2
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
09 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS200 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 60 80 KARŞIYAKA
09 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS196 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu BANVİT BASKETBOL 105 64 SAKARYA BLD.
10 Mayıs 2017 Çarşamba
11:00
ETS209 A İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu KARŞIYAKA 68 70 BANVİT BASKETBOL
10 Mayıs 2017 Çarşamba
13:00
ETS208 A İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu SAKARYA BLD. 68 58 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
11 Mayıs 2017 Perşembe
15:00
ETS214 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ BANVİT BASKETBOL
11 Mayıs 2017 Perşembe
17:00
ETS216 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu KARŞIYAKA SAKARYA BLD.

B GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 ANADOLU EFES 2 2 0 184 129 0 0 4
2 TÜRK TELEKOM 2 2 0 171 158 0 0 4
3 İSTANBUL D.S.İ. 2 0 2 144 174 0 0 2
4 BEŞİKTAŞ 2 0 2 143 181 0 0 2
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
09 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS201 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu TÜRK TELEKOM 92 86 İSTANBUL D.S.İ.
09 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS199 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu ANADOLU EFES 102 71 BEŞİKTAŞ
10 Mayıs 2017 Çarşamba
15:00
ETS205 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu İSTANBUL D.S.İ. 58 82 ANADOLU EFES
10 Mayıs 2017 Çarşamba
17:00
ETS207 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu BEŞİKTAŞ 72 79 TÜRK TELEKOM
11 Mayıs 2017 Perşembe
15:00
ETS218 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu TÜRK TELEKOM ANADOLU EFES
11 Mayıs 2017 Perşembe
17:00
ETS219 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu İSTANBUL D.S.İ. BEŞİKTAŞ
C GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 TED ANKARA KOLEJİ 2 2 0 179 125 0 0 4
2 FENERBAHÇE 2 1 1 167 157 2 0 3
3 SELÇUKLU BELEDİYESİ 2 1 1 139 140 1 0 3
4 NİLÜFER BELEDİYE 2 0 2 98 161 0 0 2
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
09 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS198 C İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu FENERBAHÇE 80 81 TED ANKARA KOLEJİ
09 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS197 C İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu NİLÜFER BELEDİYE 53 63 SELÇUKLU BELEDİYESİ
10 Mayıs 2017 Çarşamba
15:00
ETS210 C İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu TED ANKARA KOLEJİ 98 45 NİLÜFER BELEDİYE
10 Mayıs 2017 Çarşamba
17:00
ETS212 C İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu SELÇUKLU BELEDİYESİ 76 87 FENERBAHÇE
11 Mayıs 2017 Perşembe
11:00
ETS213 C İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu FENERBAHÇE NİLÜFER BELEDİYE
11 Mayıs 2017 Perşembe
13:00
ETS211 C İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu TED ANKARA KOLEJİ SELÇUKLU BELEDİYESİ
D GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 TOFAŞ 2 1 1 124 122 3 2 3
2 GELİŞİM KOLEJİ 2 1 1 105 103 3 2 3
3 GALATASARAY 2 1 1 132 131 3 1 3
4 MAVİŞEHİR GENÇLİK 2 1 1 110 115 3 -5 3
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
09 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS202 D İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu MAVİŞEHİR GENÇLİK 55 50 GELİŞİM KOLEJİ
09 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS203 D İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu TOFAŞ 76 67 GALATASARAY
10 Mayıs 2017 Çarşamba
11:00
ETS204 D İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GELİŞİM KOLEJİ 55 48 TOFAŞ
10 Mayıs 2017 Çarşamba
13:00
ETS206 D İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY 65 55 MAVİŞEHİR GENÇLİK
11 Mayıs 2017 Perşembe
11:00
ETS215 D İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu MAVİŞEHİR GENÇLİK TOFAŞ
11 Mayıs 2017 Perşembe
13:00
ETS217 D İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu GELİŞİM KOLEJİ GALATASARAY

ALTYAPIBASKET.COM ÜYESİ KULÜPLER

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler