İzmir’de Sezon Başlıyor | İşte İlk Haftanın Programı

İzmir basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu açılış haftası programı İl Basketbol Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte 21 – 27 Ekim 2017 tarihleri arasında oynanacak olan maçların programı;

  SALON HALKAPINAR S.S.    
21.10.2017 10:00 İZMİR GENÇLİK SK KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK U 15 A ERKEKLER A GR 1.TUR
21.10.2017 11:30 EGE SPORTİF BASKETBOL KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SK U 18 A ERKEKLER A GR 1. TUR
21.10.2017 13:00 EGE BASKETBOL AKADEMİ S.K. MEGA BASKETBOL S.K. U 18 A ERKEKLER A GR 1. TUR
21.10.2017 14:30 MEGA BASKETBOL SK ŞİRİNYER DORUK SK U 15 A ERKEKLER C GR 1.TUR
         
  SALON CUMHURİYET MAH. S.S    
21.10.2017 10:00 ALTAY SK MAVİŞEHİR GENÇLİKSK U 15 A ERKEKLER B GR 1.TUR
21.10.2017 11:30 EGE ASİST GENÇLİK S.K. İZMİR ÇAPA S.K. U 18 A ERKEKLER B GR 1. TUR
21.10.2017 13:00 BANVİT BASKETBOL İZMİR SK İZMİR ÇAPA SK U 15 A ERKEKLER A GR 1.TUR
21.10.2017 14:30 BANVİT BASKETBOL İZMİR SK İZMİR EGE BASKETBOL S.K. U 18 A ERKEKLER A GR 1. TUR
         
  SALON VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN S.S.    
21.10.2017 10:00 YARIMADA SK BOSSAN SK U 15 A ERKEKLER C GR 1.TUR
21.10.2017 11:30 İZMİR YÜKSELİŞ SK YAKAKÖY SK U 15 A ERKEKLER D GR 1.TUR
21.10.2017 13:00 EGE FİNAL SK URLA BELEDİYE SK U 15 A ERKEKLER D GR 1.TUR
         
  SALON ÇİĞLİ İZTİK S.S.    
21.10.2017 10:00 AS SPORTİF SK BALÇOVA ANADOLU GENÇLİK SK U 15 A ERKEKLER B GR 1.TUR
21.10.2017 11:30 İZMİR GENÇ UMUTLAR SK MENEMEN FİGES SK U 15 A ERKEKLER C GR 1.TUR
21.10.2017 13:00 MENEMEN BEL. S.K. OLUŞUM BASKETBOL S.K. U 16 A ERKEKLER A GR 1.TUR
         
  SALON CUMHURİYET MAH. S.S    
22.10.2017 10:00 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI S.K. EGE ASİST SK U 18 A ERKEKLER A GR 1. TUR
22.10.2017 11:30 EGE ASİST SK BERGAMA BELEDİYE SK U 15 A ERKEKLER A GR 1.TUR
22.10.2017 13:00 BORNOVA SPORTİFS.K. BERGAMA BELEDİYE S.K. U 18 A ERKEKLER A GR 1. TUR
22.10.2017 14:30 URLA YILDIZLARI SK BERGAMA BELEDİYE SK U 15 A KIZLAR FİNAL GR
         
  SALON HALKAPINAR S.S    
22.10.2017 10:00 ROTA KOLEJİ S.K. BOSSAN SPOR KULÜBÜ U 18 A ERKEKLER B GR 1. TUR
22.10.2017 11:30 ROTA KOLEJİ SK YÜKSELİŞ BASKETBOL SK U 15 A ERKEKLER B GR 1.TUR
22.10.2017 13:00 İZMİR DSİ .S.K. YÜKSELİŞ BASKETBOL SK. U 18 A ERKEKLER C GR 1. TUR
22.10.2017 14:30 YARIMADA S.K. ŞİRİNYER DORUK SK. U 16 A ERKEKLER A GR 1.TUR
22.10.2017 16:00 KARATAŞ SPOR KULÜBÜ AS SPORTİF SK. U 16 A ERKEKLER A GR 1.TUR
         
  SALON SERDAR YERELİ S.S.    
         
22.10.2017 15:30 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLAR S.K. ROTEK S.K. U 18 A ERKEKLER D GR 1. TUR
22.10.2017 17:00 KARŞIYAKA GİRNE SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL S.K. U 18 A ERKEKLER C GR 1. TUR
         
  SALON VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN S.S.    
22.10.2017 10:00 İZMİR EGE BASKETBOL S.K. MAVİŞEHİR İHTİSAS S.K. U 16 A ERKEKLER B GR 1.TUR
22.10.2017 11:30 İZMİR BOĞALARI S.K. MENEMEN FİGES S.K. U 16 A ERKEKLER B GR 1.TUR
22.10.2017 13:00 PETKİM SPOR KULÜBÜ ÇAYIRLIBAHÇE S.K. U 16 A ERKEKLER D GR 1.TUR
22.10.2017 14:30 EGE ELİT S.K. ALTAY S.K. U 16 A ERKEKLER C GR 1.TUR
22.10.2017 16:00 BANVİT BASKETBOL İZMİR SİBA S.K. U 16 A ERKEKLER C GR 1.TUR
         
  SALON HALKAPINAR S.S    
23.10.2017 18:30 EGE ASİST BASKETBOL S.K BORNOVA BEL.G.S.K. U 16 AA ERKEKLER FİNAL GR
23.10.2017 20:00 GELİŞİM KOLEJİ S.K. ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI S.K. U 16 AA ERKEKLER FİNAL GR
         
  SALON CUMHURİYET MAH. S.S    
23.10.2017 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ U 16 A ERKEKLER A GR 1.TUR
23.10.2017 20:00 İ.B.B. SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK BASKETBOL SK U 18 A ERKEKLER C GR 1. TUR
         
  SALON ÇİĞLİ İZTİK S.S.    
23.10.2017 18:30 BATI MAKİNA SANAYİ (BMS) SK KARŞIYAKA BASKETBOL YILD. SK U 15 A KIZLAR FİNAL GR
23.10.2017 20:00 MENEMEN FİGES SK BUCA GENÇLİK SK U 16 A KIZLAR FİNAL GR
         
  SALON SERDAR YERELİ S.S.    
23.10.2017 18:30 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL S.K. EGE BASKETBOL AKADEMİ S.K. U 16 A ERKEKLER C GR 1.TUR
23.10.2017 20:00 ALTAY S.K. PETKİM SPOR KULÜBÜ U 18 A ERKEKLER B GR 1. TUR
         
  SALON BALÇOVA S.S.    
24.10.2017 18:30 MENDERES BEL. EĞ. KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ EGE ELİT S.K. U 18 A ERKEKLER C GR 1. TUR
24.10.2017 20:00 YAKAKÖY SPOR .K. ÇAYIRLIBAHÇE S.K. U 18 A ERKEKLER D GR 1. TUR
         
  SALON VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN S.S.    
24.10.2017 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ S.K. ROTA KOLEJİ S.K. U 16 A ERKEKLER C GR 1.TUR
24.10.2017 20:00 EGE ASİST GENÇLİK S.K. MAVİŞEHİR S.K. U 16 A ERKEKLER B GR 1.TUR
         
  SALON CUMHURİYET MAH. S.S    
24.10.2017 18:00 BORNOVA BEL. GEN. S.K. YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR KULÜBÜ U 18 A ERKEKLER A GR 1. TUR
         
  SALON HALKAPINAR S.S.    
24.10.2017 20:00 MENEMEN FİGES S.K. İZMİR BOĞALARI S.K. U 18 A ERKEKLER D GR 1. TUR
         
  SALON SERDAR YERELİ S.S.    
25.10.2017 18:30 GELİŞİM KOLEJİ ÖBEK BOĞAZİÇİ S.K. U 15 AA ERKEKLER FİNAL GR
25.10.2017 20:00 NUMBER ONE BASKETBOL AKADEMİ SK SİBA S.K. U 15 A ERKEKLER C GR 1.TUR
         
  SALON CUMHURİYET MAH. S.S    
25.10.2017 18:30 BAYRAKLI BELEDİYE SK BATI MAKİNA SAN.(BMS) SK U 18 A KIZLAR FİNAL GR
25.10.2017 20:00 KARŞIYAKA MAVİŞEHİR YILDIZLARI S.K. U 15 AA ERKEKLER FİNAL GR
         
  SALON HALKAPINAR S.S.    
25.10.2017 18:30 İ.B.B SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK SK U 18 A KIZLAR FİNAL GR
25.10.2017 20:00 İ.B.B. SPOR KULÜBÜ BORNOVA SPORTİFS.K. U 16 A ERKEKLER B GR 1.TUR
         
  SALON ÇİĞLİ İZTİK S.S.    
25.10.2017 18:30 URLA BELEDİYE GENÇLİK SK ÖRENGÜCÜ SK U 16 A KIZLAR FİNAL GR
25.10.2017 20:00 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLAR S.K. BORNOVA 1881 S.K. U 16 A ERKEKLER D GR 1.TUR
         
  SALON CUMHURİYET MAH S.S.    
26.10.2017 18:00 KARŞIYAKA S.K. MAVİŞEHİR YILDIZLARI S.K. U 16 AA ERKEKLER FİNAL GR
         
  SALON HALKAPINAR S.S.    
26.10.2017 20:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SK EGE ELİT SK U 15 A ERKEKLER A GR 1.TUR
         
  SALON VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN S.S.    
26.10.2017 18.30 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ ROTEK S.K. U 16 A ERKEKLER D GR 1.TUR
26.10.2017 20:00 İZMİR EGE BASKETBOL SK ÇOVAKSK U 15 A ERKEKLER A GR 1.TUR
         
  SALON BALÇOVA S.S.    
26.10.2017 18:30 KARATAŞ SK OLUŞUM BASKETBOL SK U 15 A ERKEKLER D GR 1.TUR
26.10.2017 20:00 MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR K. AL SANCAK S.K. U 18 A ERKEKLER D GR 1. TUR
         
  SALON HALKAPINAR S.S.    
27.10.2017 18:30 ÖRENGÜCÜ SK BORNOVA BECKER SK U 18 A KIZLAR FİNAL GR
27.10.2017 20:00 URLA BELEDİYE GENÇLİKSK BORNOVA BECKER SK U 15 A KIZLAR FİNAL GR
         
  SALON CUMHURİYET MAH S.S.    
27.10.2017 18:30 BAYRAKLI BELEDİYE SK KARŞIYAKA BASKETBOL YILD. SK U 16 A KIZLAR FİNAL GR
27.10.2017 20:00 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS S.K. B.M.S. S.K U 18 A ERKEKLER B GR 1. TUR
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...