İzmir’de 2. Hafta Programı Belli Oldu

İzmir basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu ikinci hafta programı İl Basketbol Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte 28 Ekim – 3 Kasım 2017 tarihleri arasında oynanacak olan maçların programı;

  28.10.2017   HALKAPINAR S.S.  
10:00 YARIMADA S.K.   İZMİR GENÇLİK S.K U 16 A E A GR 1.TUR
11:30 BATI MAKİNA SANAYİ (BMS)   URLA YILDIZLARI SK U 15 A K FİNAL GR
13:00 MENEMEN FİGES SK   EGE ELİT SK BÜYÜK ERKEK AA
14:30 İZMİR EGE BASKETBOL S.K.   MENEMEN FİGES S.K. U 16 A E B GR 1.TUR
16:00 MEGA BASKETBOL SK   SİBA S.K. U 15 A E C GR 1.TUR
         
  28.10.2017   CUMHURİYET MAH. S.S  
10:00 İZMİR DSİ .S.K.   KARŞIYAKA GİRNE S.K U 18 A E C GR 1. TUR
11:30 İ.B.B. SPOR KULÜBÜ   EGE ASİST GENÇLİK S.K. U 16 A E B GR 1.TUR
13:00 YAKAKÖY SK   KARŞIYAKA BASKETBOL YILD. U 18 A E D GR 1. TUR
14:30 MENDERES BEL. EĞ. KÜLTÜR   BATI BASKETBOL S.K. U 18 A E C GR 1. TUR
16:00 ŞİRİNYER DORUK S.K.   OLUŞUM BASKETBOL S.K. U 16 A E A GR 1.TUR
         
  28.10.2017   ÇİĞLİ İZTİK S.S.  
10:00 BANVİT BASKETBOL İZMİR   İZMİR YÜKSELİŞ S.K. U 16 A E C GR 1.TUR
11:30 PETKİM SPOR KULÜBÜ   ROTEK S.K. U 16 A E D GR 1.TUR
13:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ   AS SPORTİF S.K. U 16 A E A GR 1.TUR
         
  29.10.2017   HALKAPINAR S.S  
10:00 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK   EGE BASKETBOL AKADEMİ SK BÜYÜK ERKEK AA
11:30 BORNOVA SPORTİFS.K.   EGE BASKETBOL AKADEMİ S.K. U 18 A E A GR 1. TUR
13:00 BANVİT BASKETBOL İZMİR   MEGA BASKETBOL S.K. U 18 A E A GR 1. TUR
14:30 BANVİT BASKETBOL İZMİR SK   EGE ASİST SK U 15 A E A GR 1.TUR
16:00 ALTAY S.K.   EGE ASİST SK U 18 A E B GR 1. TUR
         
  29.10.2017   CUMHURİYET MAH. S.S  
10:00 YENİ KARŞIYAKA YALI S.K   İZMİR EGE BASKETBOL S.K. U 18 A E A GR 1. TUR
11:30 NUMBER ONE BASKETBOL A.   BOSSAN SK U 15 A E C GR 1.TUR
13:00 EGE SPORTİF BASKETBOL   BERGAMA BELEDİYE S.K. U 18 A E A GR 1. TUR
14:30 İZMİR GENÇLİK SK   BERGAMA BELEDİYE SK U 15 A E A GR 1.TUR
16:00 BORNOVA BECKER SK   BERGAMA BELEDİYE SK U 15 A K FİNAL GR
         
  29.10.2017   SERDAR YERELİ S.S.  
10:00 ALTAY SK   MAVİŞEHİR GENÇLİKSK U 15 A E B GR 1.TUR
11:30 ÇOVAKSK   BALÇOVA ANADOLU GSK U 15 A E B GR 1.TUR
13:00 İZMİR GENÇ UMUTLAR SK   YARIMADA SK U 15 A E C GR 1.TUR
14:30 YARIMADA S.K.   İZMİR BOĞALARI S.K. U 18 A E D GR 1. TUR
         
  29.10.2017   ÇİĞLİ İZTİK S.S.  
10:00 MENEMEN FİGES SK   BAYRAKLI BELEDİYE SK U 16 A K FİNAL GR
11:30 ŞİRİNYER DORUK SK   MENEMEN FİGES SK U 15 A E C GR 1.TUR
13:00 URLA BELEDİYE GENÇLİKSK   KARŞIYAKA BASKETBOL YILD. U 15 A K FİNAL GR
14:30 YAKAKÖY SK   URLA BELEDİYE SK U 15 A E D GR 1.TUR
16:00 EGE ELİT S.K.   ROTA KOLEJİ S.K. U 16 A E C GR 1.TUR
         
  30.10.2017   HALKAPINAR S.S  
18:30 EGE ASİST BASKETBOL S.K   ÖBEK BOĞAZİÇİ S.K. U 16 AA E FİNAL GR
20:00 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS S.K.   BOSSAN SPOR KULÜBÜ U 18 A E B GR 1. TUR
         
  30.10.2017   CUMHURİYET MAH. S.S  
18:30 MENEMEN BELEDİYE SK   BUCA GENÇLİK SK U 18 A K FİNAL GR
20:00 BORNOVA BEL. GEN. S.K.   İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ U 18 A E A GR 1. TUR
         
  30.10.2017   ÇİĞLİ İZTİK S.S.  
18:30 İZMİR EGE BASKETBOL SK   MAVİŞEHİR GENÇLİKSK U 15 A E A GR 1.TUR
20:00 URLA BELEDİYE GENÇLİK SK   KARŞIYAKA BASKETBOL YILD. U 16 A K FİNAL GR
         
  30.10.2017   SERDAR YERELİ S.S.  
18:30 ÖRENGÜCÜ SK   BATI MAKİNA SAN.(BMS) SK U 18 A K FİNAL GR
20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BEL.GENÇ.SK   BAYRAKLI BELEDİYE SK U 18 A K FİNAL GR
         
  31.10.2017   BALÇOVA S.S.  
18:30 KARATAŞSK   EGE FİNAL SK U 15 A E D GR 1.TUR
20:00 EGE BASKETBOL AKADEMİ S.K.   SİBA S.K. U 16 A E C GR 1.TUR
         
  31.10.2017   VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN S.S.  
18:30 BORNOVA BECKER SK   BUCA GENÇLİK SK U 16 A K FİNAL GR
20:00 EGE ELİT SK   İZMİR ÇAPA SK U 15 A E A GR 1.TUR
         
  31.10.2017   CUMHURİYET MAH. S.S  
18:00 MENEMEN FİGES S.K.   ROTEK S.K. U 18 A E D GR 1. TUR
         
  31.10.2017   HALKAPINAR S.S.  
20:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL S.K.   BORNOVA 1881 S.K. U 16 A E D GR 1.TUR
         
  01.11.2017   SERDAR YERELİ S.S.  
18:30 AS SPORTİF SK   ROTA KOLEJİ SK U 15 A E B GR 1.TUR
20:00 ROTA KOLEJİ S.K.   İZMİR ÇAPA S.K. U 18 A E B GR 1. TUR
         
  01.11.2017   CUMHURİYET MAH S.S.  
18:30 İ.B.B. SPOR KULÜBÜ   YÜKSELİŞ BASKETBOL SPOR K. U 18 A E C GR 1. TUR
20:00 İZMİR GENÇLİK SK   MAVİ EGE SK BÜYÜK ERKEK AA
         
  01.11.2017   HALKAPINAR S.S.  
18:30 B.M.S. S.K   PETKİM SPOR KULÜBÜ U 18 A E B GR 1. TUR
20:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SK   KARŞIYAKA BASKETBOL YILD. U 15 A E A GR 1.TUR
         
  01.11.2017   VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN S.S.  
18:30 MENEMEN BEL. S.K.   KARATAŞ SPOR KULÜBÜ U 16 A E A GR 1.TUR
20:00 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL S.K.   ALTAY S.K. U 16 A E C GR 1.TUR
         
  02.11.2017   ÇİĞLİ İZTİK S.S.  
18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SK   OLUŞUM BASKETBOL SK U 15 A E D GR 1.TUR
20:00 ALTAY SK   YÜKSELİŞ BASKETBOL SK U 15 A E B GR 1.TUR
         
  02.11.2017   CUMHURİYET MAH. S.S.  
18:00 EGE ASİST GENÇLİK S.K.   ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI S.K. U 18 A E B GR 1. TUR
         
  02.11.2017   HALKAPINAR S.S.  
20:00 MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR K.   ÇAYIRLIBAHÇE S.K. U 18 A E D GR 1. TUR
         
  02.11.2017   BALÇOVA S.S.  
18:30 PERİYOD SPOR KULÜBÜ   EGE ELİT S.K. U 18 A E C GR 1. TUR
20:00 KARATAŞ SK   9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS BÜYÜK ERKEK AA
         
  02.11.2017   VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN S.S.  
18:30 İZMİR BOĞALARI S.K.   MAVİŞEHİR S.K. U 16 A E B GR 1.TUR
20:00 MAVİŞEHİR İHTİSAS S.K.   BORNOVA SPORTİFS.K. U 16 A E B GR 1.TUR
         
  03.11.2017   HALKAPINAR S.S.  
18:30 BORNOVA BEL.G.S.K.   MAVİŞEHİR YILDIZLARI S.K. U 16 AA E FİNAL GR
20:00 KARŞIYAKA BASKETBOL YILD..   EGE ASİST SPOR KULÜBÜ U 16 A E D GR 1.TUR
         
  03.11.2017   CUMHURİYET MAH. S.S  
18:30 BOSSAN SK   MENEMEN BELEDİYE SK BÜYÜK ERKEK AA
20:00 GELİŞİM KOLEJİ S.K.   KARŞIYAKA S.K. U 16 AA E FİNAL GR

Kaynak: tbf.org.tr/izmir

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...