İzmir’de 16. Haftanın Programı Belli Oldu

İzmir basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu 16. hafta karşılaşmaları 10 – 16 Şubat 2018 tarihleri arasında oynanacak. 

HAFTANIN PROGRAMI

  10.02.2018   HALKAPINAR S.S  
10:00 EGE BASKET SK   ROTEK SK U14A ERK.3.GR
11:30 YENİ KARŞIYAKAYALI SK   MENDERES BELEDİYE EĞT.KÜLT.SK U14A ERK.2.GR
13:00 YELKİ BELEDİYE SK   İNOVİTAL MENEMEN FİGES SK U14A ERK.4.GR
14:30 BOSSAN SK   INOVITAL MENEMEN FİGES SK U18A 2.TUR B GR
         
  10.02.2018   CUMHURİYET MAH. S.S  
10:00 İZMİR YÜKSELİŞ SK   İZMİRSPOR SK U14A ERK.1.GR
11:30 KARŞIYAKA BASKETBOL YILD. SK   ŞİRİNYER SPOR U14A ERK.6.GR
13:00 ALTAY SK   KARŞIYAKA BASKETBOL YILD. SK U14 KIZ ELE. 1.GR
14:30 ŞİRİNYER DORUK SK   İZMİRBÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SK U14 KIZ ELE. 2.GR
         
  10.02.2018   BALÇOVA S.S.  
10:00 SAKİNŞEHİR SEFERİHİSAR SK   EGE FİNALSK U14A ERK.1.GR
11:30 BATIYAKA SK   NUMBER ONE BASK.AKAD.SK U14A ERK.3.GR
13:00 URLA YILDIZLARI SK   EGE GELİŞİM SANAT SK U14 KIZ ELE. 1.GR
14:30 GENÇ UMUTLAR SK   İZMİR ATEŞ SK U14A ERK.5.GR
         
  11.02.2018   CUMHURİYET MAH. S.S  
10:00 BORNOVA BECKER SK   KARŞIYAKA BASKETBOL YILD. SK U 16 A K FİNAL GR
11:30 MAVİŞEHİR GENÇLİK SK   YARIMADA SK U18A 2.TUR B GR
13:00 EGE ELİT SK   BERGAMA BELEDİYE SK U14A ERK.7.GR
14:30 BERGAMA BELEDİYESK   BATI BASKETBOL SK U12A ERK.ELE.3.GR
16:00 BANVİT BASKETBOL İZMİR SK   BATI BASKETBOL SK U18A 2.TUR A GR
         
  11.02.2018   HALKAPINAR S.S.  
10:00 EGE ASİST SK   AL SANCAK SK U18A 2.TUR B GR
11:30 İŞİTME ENGELLİLER BASKETBOL  
13:00 SAKİNŞEHİR SEFERİHİSAR SK   BMS SK U14 KIZ ELE. 1.GR
14:30 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK   9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SK U18A 2.TUR B GR
16:00 EGE BASKETBOL AKADEMİİ SK   YÜKSELİŞ BASKETBOL SK U18A 2.TUR A GR
17:30 URLA YILDIZLARI SK   ŞİRİNYER DORUK SK U14A ERK.8.GR
         
  11.02.2018   SERDAR YERELİ S.S.  
10:00 KARATAŞ SK   ENİYİ BEST GELİŞİM SK U14A ERK.6.GR
11:30 KARŞIYAKA SK   TORBALI BELEDİYE SK U14A ERK.8.GR
13:00 TİRE 1922 SK   MEGA BASKETBOL SK U14 KIZ ELE. 2.GR
14:30 İN0VİTAL MENEMEN FİGES   GÜZELBAHÇE BELEDİYE SK U12A ERK.ELE.4.GR
         
  11.02.2018   ÇİĞLİ İZTİK S.S.  
10:00 MAVİŞEHİR YILDIZLAR SK   BORNOVA BELEDİYE GSK U14 KIZ ELE. 2.GR
11:30 MAVİŞEHİR YILDIZLAR SK   FORBES TORBALI GSK U12A ERK.ELE.5.GR
13:00 BUCA GENÇLİK SK   İZMİR KARABAĞLAR BELEDİYE SK U14 KIZ ELE. 2.GR
14:30 ROTA KOLEJİ SK   İZMİR BOĞALARI SK U14A ERK.6.GR
         
  12.02.2018   HALKAPINAR S.S.  
18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK   EGE ELİT SK U18A 2.TUR A GR
20:00 EGE ELİT SK   MAVİŞEHİR GENÇLİK SK U15A ERKEK FİNAL
         
  12.02.2018   CUMHURİYET MAH. S.S  
18:30 MENEMEN FİGES SK   MENEMEN BELEDİYE SK BÜYÜK ERKEK AA
20:00 BORNOVA BELEDİYE GSK   İZMİR GENÇLİK SK U18A 2.TUR A GR
         
  12.02.2018   ÇİĞLİ İZTİK S.S.  
18:30 BUCA GENÇLİK SK   KARŞIYAKA BASKETBOL YILD. SK U 16 A K FİNAL GR
20:00 BANVİT BASKETBOL İZMİR SK   İZMİR YÜKSELİŞ SK U15A ERKEK FİNAL
         
  12.02.2018   SERDAR YERELİ S.S.  
18:30 URLA BELEDİYE GENÇLİK SK   BAYRAKLI BELEDİYE SK U 16 A K FİNAL GR
20:00 BOSSAN SK   ROTA KOLEJİ U15A ERKEK FİNAL
         
  13.02.2018   BALÇOVA S.S.  
18:30 MAVİŞEHİR İHTİSAS SK   BANVİT BASKETBOL İZMİR SK U14A ERK.5.GR
20:00 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SK   EGE BASKETBOL AKADEMİ SK BÜYÜK ERKEK AA
         
  13.02.2018   CUMHURİYET MAH S.S.  
18:00 BOSSAN SK   İZMİR GENÇLİK SK BÜYÜK ERKEK AA
         
  13.02.2018   HALKAPINAR S.S  
20:00 BÜYÜK MEGA SK   BORNOVA BELEDİYE GSK U14A ERK.7.GR
         
  14.02.2018   SERDAR YERELİ S.S.  
18:30 ALTAY SK   İZMİRYÜKSELİŞ SK U16A ERKEK FİNAL
20:00 YARIMADA GSK   GELİŞİM KOLEJİ SK U14A ERK.8.GR
         
  14.02.2018   CUMHURİYET MAH S.S.  
18:30 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLAR SK   MAVİŞEHİR SK U16A ERKEK FİNAL
20:00 METROPOL SK   YAKAKÖY SK U12A ERK.ELE.7.GR
         
  14.02.2018   HALKAPINAR S.S.  
18:30 SİBA SK   EGE ASİST SK U16A ERKEK FİNAL
20:00 EGE ASİST GENÇLİK SK   SİBA SK U14A ERK.1.GR
         
  15.02.2018   CUMHURİYET MAH. S.S  
18:00       U 18 A ERKEK FİNAL
         
  15.02.2018   HALKAPINAR S.S.  
20:00       U 18 A ERKEK FİNAL
         
  15.02.2018   ÇİĞLİ İZTİK S.S.  
18.30 BORNOVA SPORTİF SK   BOSSAN SK U14A ERK.4.GR
20:00 İZMİR ÇAPA SK   KARŞIYAKA BELEDİYE GSK U14A ERK.7.GR
         
  15.02.2018   BALÇOVA S.S.  
18:30       U 18 A ERKEK FİNAL
20:00 GAZİEMİR BELEDİYE GSK   MAVİŞEHİR GENÇLİK SK U12A ERK.ELE.6.GR
         
  16.02.2018   HALKAPINAR S.S.  
18:30 EGE GENÇLİK BASKETBOL SK   SB SPORTİF SK U12A ERK.ELE.5.GR
20:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SK   MAVİŞEHİR KOLEJİ SK U14A ERK.2.GR
         
  16.02.2018   CUMHURİYET MAH. S.S  
18:30 PINARGÜCÜ SK   ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK U12A ERK.ELE.7.GR
20:00 ŞİRİNYER DORUK SK   ENİYİ BEST GELİŞİM SK U12A ERK.ELE.7.GR

Kaynak: tbf.org.tr/izmir

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...