İzmir’de 15. Hafta Programı (3-9 Şubat) Açıklandı

İzmir basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu 15. hafta maç programı İzmir İl Basketbol Temsilciliği tarafından açıklandı. 

HAFTANIN PROGRAMI (3 – 9 Şubat)

  03.02.2018   HALKAPINAR S.S.  
10:00 YARIMADA SK   9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS U18A 2.TUR B GR
11:30 YARIMADA GSK   İZMİR GENÇLİK BASKETBOL U14A ERK.8.GR
13:00 YARIMADA GSK   İZMİRSPOR SK U12A ERK.ELE.1.GR
14:30 YAKAKÖY SK   MENDERES BELEDİYE EĞT.KÜLT.SK U14A ERK.2.GR
         
  03.02.2018   CUMHURİYET MAH. S.S  
10:00 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLAR   BOSSAN SK U18A 2.TUR B GR
11:30 SAKİNŞEHİR SEFERİHİSAR   MAVİŞEHİR GENÇLİK U14A ERK.1.GR
13:00 INOVITAL MENEMEN FİGES   AL SANCAK SK U18A 2.TUR B GR
14:30 KARŞIYAKA BASKETBOL YILD.   PETKİM SK U16A E 2.TUR B GR
         
  03.02.2018   ÇİĞLİ İZTİK S.S.  
10:00 YÜKSELİŞ BASKETBOL SK   İZMİR YILDIZLAR SK U12A ERK.ELE.2.GR
11:30 YÜKSELİŞ BASKETBOL SK   BATI BASKETBOL SK U18A 2.TUR A GR
13:00 İZMİR YÜKSELİŞ SK   SİBA SK U14A ERK.1.GR
14:30 SİBA SK   KARŞIYAKA GİRNE SK U12A ERK.ELE.4.GR
         
  03.02.2018   BALÇOVA S.S.  
10:00 İZMİR YENİ NESİL SK   BANVİT BASKETBOL İZMİR U12A ERK.ELE.2.GR
11:30 BANVİT BASKETBOL İZMİR   İZMİR ATEŞ SK U14A ERK.5.GR
13:00 KARATAŞ SK   İZMİR BOĞALARI SK U14A ERK.6.GR
14:30 ENİYİ BEST GELİŞİM SK   ŞİRİNYER SPOR U14A ERK.6.GR
         
  04.02.2018   CUMHURİYET MAH. S.S  
10:00 ŞİRİNYER DORUK SK   GELİŞİM KOLEJİ SK U14A ERK.8.GR
11:30 KARŞIYAKA BASKETBOL YILD.   YÜKSELİŞ BASKETBOL SK U14A ERK.6.GR
13:00 KARŞIYAKA BASKETBOL YILD.   BORNOVA BELEDİYE GSK U12A ERK.ELE.1.GR
14:30 KARATAŞ SK   ŞİRİNYER SK U12A ERK.ELE.5.GR
         
  04.02.2018   HALKAPINAR S.S.  
10:00 YELKİ BELEDİYE SK   BMS SK U14A ERK.4.GR
11:30 ALTAY SK   BMS SK U14 KIZ ELE. 1.GR
13:00 ALTAY SK   İNOVİTAL MENEMEN FİGES U14A ERK.4.GR
         
  04.02.2018   SERDAR YERELİ S.S.  
10:00 TİRE 1922 SK   BORNOVA 1881 SK U12A ERK.ELE.4.GR
11:30 URLA YILDIZLARI SK   TORBALI BELEDİYE SK U14A ERK.8.GR
13:00 PETKİM SK   OLUŞUM BASKETBOL SK U12A ERK.ELE.3.GR
14:30 MAVİŞEHİR İHTİSAS SK   OLUŞUM BASKETBOL SK U14A ERK.5.GR
         
  04.02.2018   ÇİĞLİ İZTİK S.S.  
10:00 İZMİR GENÇLİK BASKETBO   ROTEK SK U12A ERK.ELE.1.GR
11:30 EGE ASİST SK   NUMBER ONE BASK.AKAD. U14A ERK.3.GR
13:00 EGE ASİST SK   MENEMEN BELEDİYE SK U12A ERK.ELE.3.GR
         
  05.02.2018   HALKAPINAR S.S.  
18:30 BÜYÜK MEGA SK   KARŞIYAKA BELEDİYE GSK U14A ERK.7.GR
20:00 YARIMADA SK   INOVITAL MENEMEN FİGES U18A 2.TUR B GR
         
  05.02.2018   CUMHURİYET MAH. S.S  
18:30 MENEMEN BELEDİYE SK   BATI MAKİNA SAN.(BMS) SK U 18 A K FİNAL GR
20:00 BORNOVA BECKER SK   BUCA GENÇLİK SK U 18 A K FİNAL GR
         
  05.02.2018   ÇİĞLİ İZTİK S.S.  
18:30 GENÇ KARŞIYAKALILAR SK   EGE GELİŞİM SANAT SK U12A ERK.ELE.2.GR
20:00 GELİŞİM KOLEJİ SK   KARŞIYAKA SK U12A ERK.ELE.6.GR
         
  05.02.2018   SERDAR YERELİ S.S.  
18:30 BANVİT BASKETBOL İZMİR   EGE ELİT SK U15A E 2.TUR A GR
20:00 EGE ELİT SK   EGE BASKETBOL AKADEMİİ U18A 2.TUR A GR
         
  06.02.2018   BALÇOVA S.S.  
18:30 URLA BELEDİYE GENÇLİK SK   BUCA GENÇLİK SK U 16 A K FİNAL GR
20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE   BANVİT BASKETBOL İZMİR U18A 2.TUR A GR
         
  06.02.2018   CUMHURİYET MAH. S.S  
18:00 MAVİŞEHİR GENÇLİK SK   EGE ASİST SK U18A 2.TUR B GR
         
  06.02.2018   HALKAPINAR S.S  
20:00 EGE ELİT SK   SYMRNIA İHTİSAS SK U14A ERK.7.GR
         
  07.02.2018   SERDAR YERELİ S.S.  
18:30       U16A E FİNAL GR
20:00 MENEMEN BELEDİYE SK   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BEL.GENÇ.SK U 18 A K FİNAL GR
         
  07.02.2018      
18:30     CUMHURİYET MAH S.S. U16A E FİNAL GR
20:00 BORNOVA BELEDİYE GSK   EGE BASKETBOL AKADEMİ U18A 2.TUR A GR
         
  07.02.2018   HALKAPINAR S.S.  
18:30       U16A E FİNAL GR
20:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SK   BALÇOVA ANADOLU GSK U14A ERK.2.GR
         
  08.02.2018   CUMHURİYET MAH. S.S  
18:00 MAVİŞEHİR GENÇLİK SK   AL SANCAK SK U18A 2.TUR B GR
         
  08.02.2018   HALKAPINAR S.S.  
20:00 EGE ELİT SK   İZMİR GENÇLİK SK U18A 2.TUR A GR
         
  08.02.2018   ÇİĞLİ İZTİK S.S.  
18.30 BORNOVA BECKER SK   BAYRAKLI BELEDİYE SK U 18 A K FİNAL GR
20:00 BUCA GENÇLİK SK   BATI MAKİNA SAN.(BMS) SK U 18 A K FİNAL GR
         
  08.02.2018   BALÇOVA S.S.  
18:30 BOSSAN SK   9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS U18A 2.TUR B GR
20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE   BATI BASKETBOL SK U18A 2.TUR A GR
         
  09.02.2018   HALKAPINAR S.S.  
18:30 BORNOVA BELEDİYE GSK   BANVİT BASKETBOL İZMİR SK U18A 2.TUR A GR
20:00 EGE ELİT SK   YÜKSELİŞ BASKETBOL SK U18A 2.TUR A GR
         
  09.02.2018   CUMHURİYET MAH. S.S  
18:30 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK   EGE ASİST SK U18A 2.TUR B GR
20:00 EGE BASKETBOL AKADEMİ SK   İZMİR GENÇLİK SK U18A 2.TUR A GR
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...