Pınar Karşıyaka U16 Yıldız Basketbol Takımının Antrenörü Belli Oldu

Pınar Karşıyaka U16 Yıldız Erkek Basketbol takımında Evren Karademir’in ayrılmasının ardından göreve Deniz Atak getirildi.

İşte kulüp tarafından yapılan açıklama;

Sezona Evren Karademir’in antrenörlüğünde başlayan U16 takımımızda, coach Evren Karademir’in kulüpten ayrılması sebebi ile antrenör değişikliği yaşanmıştır.

Buna göre u16 takımımızın yeni antrenörü, tecrübeli isim Deniz Atak olmuştur. Evren Karademir’e emeklerinden ötürü teşekkür ederken, yeni antrenörümüz Deniz Atak’a da yeni görevinde can-ı gönülden başarılar dileriz.

1967 Ankara doğumlu olan Deniz Atak, antrenörlük kariyerine 1992 de Ted Ankara Kolejlilerde başladı. 1997-2006 yılları arasında Tuborg A takım yardımcı antrenörlüğü ve altyapı antrenörlükleri görevlerinde bulunan Deniz Atak, 2000-2003 yılları arasında da Ümit Milli takımda yardımcı antrenör olarak görev yaptı. 2006-2010 yılları arasında Türk Telekom altyapı sorumlusu olarak çalışan Atak, daha sonra sırası ile Türk Telekom pilot takımı, Gelişim Koleji, Gediz Üniversitesi ve Afyon Belediye takımları ile TBL’de head coachluk deneyimleri yaşadı.

''U 16 Takımımızda Antrenör Değişikliği''Sezona Evren Karademir'in antrenörlüğünde başlayan u16 takımımızda, coach…

KSK Basketbol Altyapı paylaştı: 9 Ağustos 2017 Çarşamba

Etiketler:,
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...