İzmir’de İkinci Haftanın Programı Belli Oldu

İzmir basketbol altyapı liglerinde 2018 – 2019 sezonu heyecanı devam ederken, ikinci haftanın programı İl Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte ikinci haftanın programı;

  22.09.2018 HALKAPINAR  S.S.
11:30 EGE ASİST BASKETBOL SK- A İZMİRSPOR SK U14 ERK ALT KLAS B GR
13:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SK- B YÜKSELİŞ BASKETBOLSK- B U14 ERK ALT KLAS F GR
14:30 BORNOVA 1881 SK KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK- B U14 ERK ALT KLAS E GR
  22.09.2018 CUMHURİYET MAH. S.S
11:30 İZMİR EGE BASKETBOL SK EN İYİ BEST GELİŞİM GSK- A U14 ERK ALT KLAS A GR
13:00 SB SPORTİF SK- B BANVİT BASKETBOL İZMİR  SK- B U14 ERK ALT KLAS D GR
14:30 İNOVİTAL MENEMEN FİGES ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK U14 ERK ALT KLAS G GR
  22.09.2018 SERDAR YERELİ S.S.
11:30 YELKİ BELEDİYE SK FORBES TORBALI GSK U14 ERK ALT KLAS F GR
13:00 OLUŞUM BASKETBOL SK BATI BASKETBOL SK- A U14 ERK ALT KLAS D GR
14:30 BORNOVA SPORTİF SK 1923 AL SANCAK SK U14 ERK ALT KLAS E GR
  23.09.2018 HALKAPINAR  S.S.
11:30 NUMBER 1 BASKETBOL AKADEMİ TORBALI BELEDİYESİ GSK U14 ERK ALT KLAS C GR
13:00 MAVİŞEHİR İHTİSAS SK-A EN İYİ BEST GELİŞİM GSK- B U14 ERK ALT KLAS D GR
14:30 SİBA SK- A KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK- A U14 ERK ALT KLAS D GR
  23.09.2018 HALKAPINAR YENİ S.S.
11:30 EGE ASİST SK-A YENİ KARŞIYAKA YALISPOR-A U16 ERK ALT KLAS B GR
13:00 KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ  SK BATI BASKETBOL SK- A U16 ERK ALT KLAS C GR
14:30 EGE ASİST GENÇLİK SK ROTEK SK U16 ERK ALT KLAS C GR
  23.09.2018 CUMHURİYET MAH. S.S
11:30 BATIYAKA SK EGE BASKETBOL AKADEMİ SK U14 ERK ALT KLAS C GR
13:00 ŞİRİNYER DORUK SK BERGAMA BELEDİYE SK U16 ERK ALT KLAS D GR
14:30 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SK- B BERGAMA BELEDİYE SK U14 KIZ ALT KLAS .B GR
  23.09.2018 SERDAR YERELİ S.S.
11:30 YARIMADA GSK-A BORNOVA BELEDİYESİ GSK U16 ERK ALT KLAS C GR
13:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SK- A ALTINDAĞ ALTINIRMAK SK U16 ERK ALT KLAS D GR
14:30 YARIMADA GSK-B KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI-B U16 ERK ALT KLAS E GR
  24.09.2018 HALKAPINAR  S.S.
18:30 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SK-A BANVİT BASKETBOL İZMİR GELİŞİM SK U14 KIZ ÜST KLS.
20:00 BOSSAN SK RÖNESANS SK U14 KIZ ÜST KLS.
  24.09.2018 HALKAPINAR  YENİ S.S.
18:30 BUCA GENÇLİK SK-B ŞİRİNYER DORUKSPOR U14 KIZ ÜST KLS.
20:00 KARŞIYAKA ALBATROS SK EGE MEGA SK U14 KIZ ÜST KLS.
24.09.2018 CUMHURİYET MAH. S.S
18:30 GELİŞİM KOLEJİ-B ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KUL. U16 ERKEK ÜST KLS.
20:00 BORNOVA SPORTİF SK EGE ÜNİVERSİTESİ GSK BÜYÜK ERKEK
24.09.2018 SERDAR YERELİ S.S.
18:30 EGE GELİŞİM SANAT GSK-A MAVİŞEHİR SK U14 KIZ ÜST KLS.
20:00 İZMİR DOST SK BATI BASKETBOL SK- B U16 ERK ALT KLAS D GR
25.09.2018 HALKAPINAR  S.S.
20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK.-A BORNOVA BELEDİYE  GSK -A U14 ERKEK ÜST KLS.
25.09.2018 HALKAPINAR  YENİ S.S.
18:30 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B GENÇ KARŞIYAKALILAR SPOR KUL. U14 ERKEK ÜST KLS.
20:00 İNOVİTAL MENEMEN FİGES-A ROTA KOLEJİ SK-B U16 ERK ALT KLAS B GR
25.09.2018 CUMHURİYET MAH. S.S
18:00 KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİS..SK-B PETKİM SK U18 ERK ALT KLAS C GR
25.09.2018 BALÇOVA S.S.
18:30 İZMİR GENÇ UMUTLAR SK BALÇOVA ANADOLU GSK U16 ERK ALT KLAS C GR
20:00 OLUŞUM BASKETBOL SK EGE FİNAL SK U16 ERK ALT KLAS D GR
25.09.2018 SERDAR YERELİ S.S.
18:30 MAVİŞEHİR SK SAKİNŞEHİR SEFERİHİSAR SK U16 ERK ALT KLAS A GR
20:00 BÜYÜK MEGA BASKETBOL SK-B TORBALI BELEDİYESİ GSK U16 ERK ALT KLAS B GR
25.09.2018 ÇİĞLİ İZTİK S.S.
18:30 MAVİŞEHİR GENÇLİK SK- B BANVİT BASKETBOL İZMİR GELİŞİM SK U14 ERK ALT KLAS H GR
20:00 EGE ASİST BASKETBOL İHTİSAS SK- A PETKİM SK U14 ERK ALT KLAS C GR
26.09.2018 HALKAPINAR  S.S.
18:30 YAKAKÖY SK İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK U16 ERK ALT KLAS B GR
20:00 GELİŞİM KOLEJİ SK ÇEŞME BELEDİYESPOR BÜYÜK ERKEK
26.09.2018 HALKAPINAR  YENİ S.S.
18:30 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI-A EGE GENÇLİK BASKETBOL SK U16 ERK ALT KLAS A GR
20:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KUL-A U14 ERKEK ÜST KLS.
26.09.2018 CUMHURİYET MAH. S.S
18:30 ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KUL.-A U14 ERKEK ÜST KLS.
20:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A EGE ELİT SPOR KULÜBÜ U14 ERKEK ÜST KLS.
26.09.2018 SERDAR YERELİ S.S.
18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GSK ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK-B U18 ERKEK ÜST KLS.
20:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK-A U18 ERKEK ÜST KLS.
26.09.2018 ÇİĞLİ İZTİK S.S.
18:30 MAVİŞEHİR SK- B EGE GELİŞİM SANAT GENÇLİK SK- B U14 ERK ALT KLAS J GR
20:00 İNOVİTAL MENEMEN FİGES -B BATIYAKA SK U16 ERK ALT KLAS C GR
27.09.2018 CUMHURİYET MAH. S.S
18:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SK-A İZMİR YÜKSELİŞ SK U18 ERK ALT KLAS D GR
27.09.2018 BALÇOVA S.S.
18:30 YELKİ BELEDİYE SK 1923  AL SANCAK SK U16 ERK ALT KLAS F GR
20:00 SİBA SK İZMİRSPOR SK U18 ERK ALT KLAS B GR
27.09.2018 SERDAR YERELİ S.S.
18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK BAYRAKLI BELEDİYESİ SK U18 GENÇ KIZ
20:00 BORNOVA SPORTİF SK EGE GELİŞİM SANAT GENÇLİK SK U16 ERK ALT KLAS E GR
27.09.2018 ÇİĞLİ İZTİK S.S.
18:30 RÖNESANS SK KARABAĞLAR BELEDİYE GSK U16 KIZ ÜST KLASMAN
20:00 EDBA – B BOSSAN SK U14 ERK ALT KLAS C GR
28.09.2018 HALKAPINAR  S.S.
18:30 GELİŞİM KOLEJİ-A GELİŞİM KOLEJİ-B U16 ERKEK ÜST KLS.
20:00 KARŞIYAKA ALBATROS SK-A URLA BELEDİYESİ GSK U16 KIZ ÜST KLASMAN
28.09.2018 CUMHURİYET MAH. S.S
18:30 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİS.SK BÜYÜK ERKEK
20:00 MAVİEGE SK EGE ÜNİVERSİTESİ GSK BÜYÜK ERKEK
28.09.2018 SERDAR YERELİ S.S.
18:30 BORNOVA SPORTİF SK SELÇUK EFES SK BÜYÜK ERKEK
20:00 İNOVİTAL MENEMEN FİGES İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK BÜYÜK ERKEK
28.09.2018 ÇİĞLİ İZTİK S.S.
18:30 SPOYAD SK EGE GENÇLİK BASKETBOL SK- A U14 ERK ALT KLAS B GR
20:00 BUCA GENÇLİK SK-A BERGAMA BELEDİYE SK U16 KIZ ÜST KLASMAN
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...