İzmir’de 23. Hafta Programı Belli Oldu

İzmir basketbol altyapı liglerinde 2018 – 2019 sezonu 23. hafta heyecanı 23 Şubat 2019 Cumartesi günü oynanacak maçlarla başlayacak.

HAFTANIN PROGRAMI

  23.02.2019 CUMHURİYET MAH. S.S
10:00 EGE GELİŞİM SANAT GSK EKOL BASKETBOL U10 ERK ELE B GR
11:30 EGE GENÇLİK BASKETBOL KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLAR U10 ERK ELE A GR
13:00 BANVİT BASKETBOL İZMİR GEL. YÜKSELİŞ BASKETBOL U10 ERK ELE A GR
14:30 TAKEV SPOR KULÜBÜ BANVİT BASKETBOL İZMİR GEL. U12 K ELEME B GR
16:00 TAKEV SPOR KULÜBÜ PINARGÜCÜ SPOR KULÜBÜ U11 ERK ELE A GR
  23.02.2019 HALKAPINAR  SALON 1
10:00 BAYRAKLI BELEDİYESİ BÜYÜK MEGA BASKETBOL U12 ERK ELEME H GR
11:30 BÜYÜK MEGA BASKETBOL İZMİR YILDIZLAR U10 ERK ELE B GR
13:00 YELKİ BELEDİYE OLUŞUM BASKETBOL U10 ERK ELE D GR
14:30 ŞİRİNYER DORUK İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE U12 ERK ELEME F GR
16:00 YELKİ BELEDİYE MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B U11 ERK ELE C GR
  23.02.2019 BALÇOVA S.S.
10:00 NARLIDERE BELEDİYESİ GAZİEMİR BASKETBOL U12 ERK ELEME D GR
11:30 YARIMADA MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A U10 ERK ELE B GR
13:00 BORNOVA SPORTİF GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ U11 ERK ELE B GR
14:30 YARIMADA GÜZELBAHÇE BELEDİYESİ U12 ERK ELEME G GR
16:00 EGE ASİST SPORKULÜBÜ GÜZELBAHÇE BELEDİYESİ U10 ERK ELE D GR
23.02.2019 ÇİĞLİ İZTİK S.S.
11:00 YENİ KARŞIYAKA YALI MENEMEN BELEDİYE U10 ERK ELE E GR
12:30 MAVİŞEHİR GSK BATIYAKA SPOR KULÜBÜ U12 ERK ELEME B GR
14:00 YENİ KARŞIYAKA YALI BERGAMA MOTORSİKLET U12 ERK ELEME A GR
15:30 SB SPORTİF EGE ASİST BASKETBOL İHTİSAS U12 ERK ELEME B GR
17:00 ÇİĞLİ BELEDİYE İZMİR KOLEJLİLER U10 ERK ELE E GR
  24.02.2019 HALKAPINAR  SALON 1
10:00 YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ NUMBER 1 BASKETBOL AKAD. U10 ERK ELE C GR
11:30 BATI BASKETBOL KARATAŞ SPOR KULÜBÜ U10 ERK ELE E GR
13:00 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ U10 ERK ELE E GR
14:30 URLA BELEDİYESİ GSK İZMİR BÜYÜKŞEHİR BEL. -A U12 K ELEME B GR
16:00 EGE BASKET SPOR KULÜBÜ EN İYİ BEST GELİŞİM GENÇLİK U10 ERK ELE C GR
24.02.2019 HALKAPINAR  SALON 2
10:00 EGE GELİŞİM SANAT GSK YARIMADA U12 K ELEME B GR
11:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ BUCA GSK U12 K ELEME C GR
13:00 EGE ASİST BASKETBOL İZMİRSPOR KULÜBÜ U10 ERK ELE D GR
14:30 ÇOVAK İZMİR BAHÇELİEVLER U10 ERK ELE C GR
16:00 BÜYÜK MEGA BASKETBOL İZMİR ALTINŞEHİR U11 ERK ELE D GR
  24.02.2019 CUMHURİYET MAH. S.S
10:00 AS SPORTİF MAVİŞEHİR GSK – A U10 ERK ELE D GR
11:30 AS SPORTİF 9 EYLÜL BASKETBOL İHT – B U12 ERK ELEME F GR
13:00 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI GENÇ KARŞIYAKALILAR U12 ERK ELEME B GR
14:30 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS NERGİZ SPOR KULÜBÜ U10 ERK ELE A GR
16:00 SPOYAD SPOR KULÜBÜ EDBA SPOR KULÜBÜ U12 ERK ELEME A GR
  25.02.2019 HALKAPINAR  SALON 1
18:30 KARŞIYAKA BEL.SK-B YELKİ BELEDİYE SK U14 E.ALT KL FİNAL 7/2
20:00 ŞİRİNYER DORUK SK-B TAKEV SK U14 E.ALT KL FİNAL 8/2
  25.02.2019 HALKAPINAR  SALON 2
18:30 İZMİR EGE BASKETBOL SK YAKAKÖY SK U14 E.ALT KL FİNAL 2/2
20:00 BATI BASKETBOL SK-B SİBA SK-A U14 E.ALT KL FİNAL 4/2
25.02.2019 CUMHURİYET MAH. S.S
18:30 PETKİM SK URLA YILDIZLARI GSK-A U14 E.ALT KL FİNAL 3/2
20:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A EGE GENÇLİK BASKETBOL – A U14 E.ALT KL FİNAL 1/2
26.02.2019 HALKAPINAR  SALON 1
20:00 SB SPORTİF SK-A İZMİR YÜKSELİŞ SK U14 E.ALT KL FİNAL 11/2
26.02.2019 HALKAPINAR  SALON 2
18:30 YÜKSELİŞ BASKETBOL SK-A SİBA SK-B U14 E.ALT KL FİNAL 14/2
20:00 EGE BORNOVA SK KARŞIYAKA BEL. SK-A U14 E.ALT KL FİNAL 6/2
26.02.2019 CUMHURİYET MAH. S.S
20:00 BOSSAN SK MAVİŞEHİR İHTİSAS SK-A U14 ERK.ALT KL FİNAL 5/2
26.02.2019 BALÇOVA S.S.
18:30 BALÇOVA BEL.TER.SK PERİYOT SK U14 E.ALT KL FİNAL 10/2
20:00 BANVİT BASKETBOL İZMİR-A URLA YILDIZLARI GSK-B U14 E.ALT KL FİNAL 12/2
26.02.2019 ÇİĞLİ İZTİK S.S.
18:30 BORNOVA BELEDİYE GSK-B KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI – B U14 E.ALT KL FİNAL 9/2
20:00 ŞİRİNYER DORUK SK-A EGE ASİST BASKETBOL SK-B U14 E.ALT KL FİNAL 13/2
27.02.2019 HALKAPINAR  SALON 1
18:30 ROTA KOLEJİ  SK EGE BASKETBOL AKADEMİ SK U18 E ALT KL A GR
20:00 SİBA SK BOSSAN SK U18 E ALT KL B GR
27.02.2019 HALKAPINAR  SALON 2
18:30 AS SPORTİF GSK İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE U14 KIZ ALT KL .A GR
20:00 URLA BELEDİYESİ GSK KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI U14  KIZ ALT KL .A GR
27.02.2019 CUMHURİYET MAH. S.S
18:30 ALTAY SK İZMİR KOLEJLİLER SK U14 KIZ ALT KL .B GR
20:00 KARATAŞ SK-A BORNOVA BELEDİYESİ GSK U14 KIZ ALT KL .B GR
27.02.2019 ÇİĞLİ İZTİK S.S.
18:30 EGE GELİŞİM SANAT GSK ŞİRİNYERSPOR U16 ERK ALT KL E GR
20:00 BUCA GENÇLİK SK- A EGE GELİŞİM SANAT GSK- B U14 KIZ ALT KL .B GR
28.02.2019 HALKAPINAR  SALON 1
20:00 SAKİNŞEHİR SEFERİHİSAR MAVİŞEHİR SK U16 KIZ ALT KL B GR
28.02.2019 CUMHURİYET MAH. S.S
20:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SK- A SİBA SK U16 ERK ALT KL D GR
28.02.2019 BALÇOVA S.S.
19:00 KARATAŞ SK GAZİEMİR BELEDİYESİ GSK U18 ERK ALT KL A GR
28.02.2019 ÇİĞLİ İZTİK S.S.
18:30 İZMİR EGE BASKETBOL SK OLUŞUM BASKETBOL SK U16 ERK ALT KL D GR
20:00 İZMİR BAHÇELİEVLER SK SB SPORTİF SK U16 ERK ALT KL G GR
1.03.2019 HALKAPINAR  SALON 1
18:30 EGE GENÇLİK BASKETBOL SK İZMİRSPOR SK U18 ERK ALT KL B GR
20:00 ALTAY SK ŞİRİNYER DORUKSPOR U16 KIZ ALT KL .A GR
1.03.2019 CUMHURİYET MAH. S.S
18:30 MAVİŞEHİR KOLEJİ SK-B MENEMEN BELEDİYE SK U18 ERK ALT KL B GR
20:00 İZMİR BOĞALARI SK ROTEK SK U18 ERK ALT KL A GR

Kaynak: tbf.org.tr/izmir