İzmir U-16 Yıldız Erkeklerde Final Grubu Başlıyor

İzmir U-16 Yıldız Erkekler A Ligi’nde ikinci tur heyecanı geride kalırken, Final Grubu’nda yer alacak olan altı takım belli oldu. 

12 takımın katılımıyla tek devreli lig usulüne göre oynanana 2.Tur müsabakaları sonucu her grubun ilk üç (3) takımı Final grubuna yükselme başarısı gösterdi. Final grubu müsabakaları tek devreli lig usulüne göre oynanacak ve sıralama belli olacak.

İZMİR U16E A LİGİ FİNAL GRUBU İÇİN TIKLAYINIZ

İzmir U-16 Yıldız Erkekler A Ligi 2. Tur A Grubu’nda oynadığı 5. maçı da kazanan Siba, lider olarak Final Grubu’na yükseldi. Tek yenilgiyle ikinci sırada yer alan Altay Basketbol ve grubu üçüncü sırada tamamlayan İzmir Yükseliş, Final Grubu’na yükselen diğer takımlar oldu. Oluşum Basketbol, Şirinyer Doruk ve İzmir Gençlik Basketbol ise sezonu tamamladı.

İZMİR U16E A LİGİ 2. TUR A GRUBU PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

B GRUBU’NDA MAVİŞEHİR VE EGE ASİST GARANTİLEDİ

 İzmir U-16 Yıldız Erkekler A Ligi 2. Tur B Grubu’nda dörder galibiyeti bulunan takımlardan Mavişehir Spor Kulübü lider olarak bir üst tura çıkarken, Ege Asist Spor Kulübü de ikinci sırayı alarak Final Grubu’na yükseldi. Bu grupta Final Grubu’na yükselen son takım ise Karşıyaka Basketbol Yıldızları oldu.
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...