İstanbul’da U13 ve U14 Küçük Erkekler Grupları Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017-2018 sezonu heyecanı yaşanırken, U13 ve U14 Küçük Erkekler grupları belli oldu.

İSTANBUL U13 ERKEKLER AA LİGLERİ

U13 AA ERKEKLER LİGİ  
         
  A GRUP AVRUPA   B GRUP ASYA  
1 İBB 1 İSTANBUL DSİ  
2 DARÜŞŞAFAKA 2 AÇI GENÇLİK  
3 ANADOLU EFES 3 PAMUKSPOR  
4 FMV IŞIKSPOR 4 İTO  
5 BORUSAN OTOMOTİV 5 TEŞVİKİYE AKADEMİ  
6 GALATASARAY 6 FENERBAHÇE  
7 BEŞİKTAŞ 7 SUADİYE BASKETBOL  
         
U13 AA ERKEKLER LİGİ FİNAL GRUBU  
         
1. GRUP 2. GRUP  
1 A1 1 B1  
2 B2 2 A2  
3 A3 3 B3  
4 B4 4 A4  
         
U13 AA ERKEKLER LİGİ FİNAL GRUBU ELEME MAÇLARI  
         
1 1.GRUP 1.’Sİ 2.GRUP 2.’Sİ YF
2 2.GRUP 1.’Sİ 1.GRUP 2.’Sİ YF
1 1. MAÇ MAGLUBU 2. MAÇ MAGLUBU 3–4
4 1. MAÇ GALİBİ 2. MAÇ GALİBİ FİNAL
U13 AA ERKEKLER LİGİ KLASMAN GRUBU  
1 A5  
2 B5  
3 A6  
4 B6  
5 A7  
6 B7

İSTANBUL U13 ERKEKLER A+ LİGLERİ

U13 A+ ERKEKLER LİGİ
       
  A GRUP AVRUPA   B GRUP AVRUPA
1 BAHÇELİEVLER KUMPORT ORTAOKULU 1 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE
2 ORİON 2 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT.
3 İSTBOL 3 ANKA BASKETBOL AKADEMİ
4 AVCILAR TANYILDIZI 4 FLORYA ELİT
5 YILDIRIM BOSNA 5 TEŞVİKİYE
6 BASKETS 6 BİZİMKENT
7 ÇATALCA BASKETBOL    
       
       
U13 A+ ERKEKLER LİGİ
       
  C GRUP ASYA   D GRUP ASYA
1 DUDULLU ORG. SAN. 1 MVP
2 FESA 2 BEYLERBEYİ
3 FMV ERENKÖY IŞIK 3 ALLSTARS İSTANBUL
4 ATAŞEHİR GENÇLİK 4 İSTANBUL KARTAL GENÇLİK
5 TİTAN AKADEMİ 5 DEV ATAŞEHİR
6 KIZILTOPRAK 6 AKADEMİ İSTANBUL
7 BEYKOZ GENÇLİK    
       
U13 A+ ERKEKLER LİGİ FİNAL GRUBU (AVRUPA)
1 A1
2 B1
3 A2
4 B2
5 A3
6 B3
       
U13 A+ ERKEKLER LİGİ FİNAL GRUBU (ASYA)
1 A1
2 B1
3 A2
4 B2
5 A3
6 B3
1 AVRUPA 1. ASYA 4. 3 ASYA 1. AVRUPA 4. ÇF
2 AVRUPA 2. ASYA 3. 4 ASYA 2. AVRUPA 3. ÇF
5 1. MAÇ GALİBİ 4. MAÇ GALİBİ 6 3. MAÇ GALİBİ 2. MAÇ GALİBİ YF
7 5. MAÇ MAĞLUBU 6. MAÇ MAĞLUBU 8 5. MAÇ GALİBİ 6. MAÇ GALİBİ 3–4 ve FİNAL

İSTANBUL U13 ERKEKLER A LİGLERİ

U13 A ERKEKLER LİGİ
           
  A GRUP AVRUPA   B GRUP AVRUPA   C GRUP AVRUPA
1 BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR 1 TRUVA GENÇLİK 1 AVRUPA KARŞIYAKA
2 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK 2 MODA BASKETBOL ATLETİK 2 ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO
3 SİSTEM GENÇLİK 3 PERTEVNİYAL LİSESİ 3 ELİT ATLETİK
4 AYKA 4 İSTANBUL KAYAŞEHİR 4 GELECEK NESİL
5 BAHÇELİEVLER BEŞYILDIZ 5 YILDIRIMSPOR GENÇLİK 5 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR
6 AKADEMİ REKREASYON 6 EMLAK KONUT 6 ATAKENT GENÇLİK
7 MEGABASKET 7 ŞİŞLİ 7 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER
8 ŞEFKATGÜCÜ 8 ATLETİK BAHÇEŞEHİR 8 DOSTLUKSPOR
9 ROTARY 100.YIL AND. LİS. 9 GÖKBURGAZ GENÇLİK 9 KUTUP YILDIZI
10 BEŞYILDIZ 10 ALTINELLER 10 İSTANBUL ÜNİRVERSİTESİ
11 TEPEBASKET        
           
U13 A ERKEKLER LİGİ
           
  D GRUP ASYA   E GRUP ASYA   F GRUP ASYA
1 MODA 1 TAKIM YILDIZLARI 1 MAVİ BİRLİK
2 FENERBAHÇE KOLEJİ 2 GENÇ PAŞABAHÇE 2 ATAŞEHİR KARTALLARI
3 EKARE 3 SANCAKTEPE İSTANBUL 3 TEKYILDIZ
4 HAYDARPAŞA LİSESİ 4 ES SPOR 4 2014 MALTEPE GENÇLİK
5 BOĞAZİÇİ 5 KÜÇÜKYALI GELİŞİM 5 ADA YILDIZLARI
6 BALKAN YEŞİLBAĞLAR 6 BİRSEL VARDARLI 6 ATAŞEHİR YILDIZLARI
7 POTANIN KARTALLARI 7 UNİBASKET 7 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK
8 POTANIN ASLANLARI 8 GÜMÜŞSUYU 8 GELECEĞİN YILDIZLARI
9 PENDİK BELEDİYESİ 9 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR 9 ASYA KARTALLARI
10 İSTANBUL ATA 10 ARMADA 10 BATI
U13 A ERKEKLER LİGİ ELEME MAÇLARI (AVRUPA)  
         
1 A GRUP BİRİNCİSİ B GRUP İKİNCİSİ  
2 B GRUP BİRİNCİSİ C GRUP İKİNCİSİ  
3 C GRUP BİRİNCİSİ A GRUP İKİNCİSİ  
         
Eleme maçlarını kazanan takımlar tek devreli lig usulü maçlar yapıp Avrupa Grubu’nun ilk 3 (üç) takımı belirlenir.  
 
         
U13 A ERKEKLER LİGİ ELEME MAÇLARI (ASYA)  
         
1 D GRUP BİRİNCİSİ E GRUP İKİNCİSİ  
2 E GRUP BİRİNCİSİ F GRUP İKİNCİSİ  
3 F GRUP BİRİNCİSİ D GRUP İKİNCİSİ  
         
Eleme maçlarını kazanan takımlar tek devreli lig usulü maçlar yapıp Asya Grubu’nun ilk 3 (üç) takımı belirlenir.  
 
         
U13 A ERKEKLER LİGİ FİNAL FOUR  
         
1 AVRUPA 1. ASYA 2. YF
2 ASYA 1. AVRUPA 2. YF
4 1. MAÇ MAGLUBU 2. MAÇ MAGLUBU 3–4
4 1. MAÇ GALİBİ 2. MAÇ GALİBİ FİNAL

İSTANBUL U14 ERKEKLER AA LİGLERİ

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...