İstanbul’da 9. Haftanın Programı Açıklandı

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2016-2017 sezonu dokuzuncu hafta programı İl Basketbol Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte 19-25 Kasım 2016 tarihleri arasında oynanacak olan maçların programı;

19.11.2016 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
10:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK ROBERT KOLEJ
11:30 İTO ATL VEFA
13:00 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. BASKETS
14:30 AYAZAĞA BAYRAMPAŞA SANCAK
16:00 İSTANBUL GELİŞİM YEŞİLYURT
17:30 TRUVA GENÇLİK BOSNA BASKET
S. KOM. : İBRAHİM DURGUN
19.11.2016 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
09:30 PERTEVNİYAL İSTANBUL PANTERLERİ
11:00 BAHÇELİEVLER BASKETBOL PERTEVNİYAL LİSESİ
12:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE ATAKENT GENÇLİK
S. KOM. : ERSİN ÇELİK
19.11.2016 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
11:30 BALKAN YEŞİLBAĞLAR SUADİYE GENÇLİK
13:00 İSTANBUL ATA KAAN
14:30 POTANIN KARTALLARI GENÇ KIZILTOPRAKLILAR
S. KOM. : AHMET YÜKSELDİ
19.11.2016 CUMARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
10:00 FENERBAHÇE KOLEJİ İSTANBUL AND. YILDIZLARI
11:30 ALLSTARS İSTANBUL MAVİ BİRLİK
13:00 UNİBASKET DOĞA KOLEJİ
14:30 SUADİYE YILDIZLARI ARMADA
16:00 PAŞABAHÇE BEYLERBEYİ
17:30 SANCAKTEPE BELEDİYE TEK YILDIZ
S. KOM. : ORHAN TAGA
19.11.2016 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
10:00 İSTANBUL KARŞIYAKA ASFA
11:30 KURTKÖY YILDIZLARI TİTAN AKADEMİ
13:00 PENDİK BELEDİYESİ GENÇ İSTANBULGÜCÜ
14:30 ANATOLYA TURKUAZ ELİT AKADEMİ
S. KOM. : ABBAS ÜNAY
20.11.2016 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
09:30 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK BAKIRKÖYSPOR
11:00 HAZNEDAR DORUK BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK
12:30 İTÜ GVO AYAZAĞA CENNET
S. KOM. : BAKİ GÜNER
20.11.2016 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
10:00 AVCILAR TANYILDIZI ATAKENT SPOR KOLEJLİLER
11:30 MEGABASKET BALSK
13:00 YAKIN DOĞU ÜNİ. BGD ASYA KARTALLARI
14:30 BOSNA BASKET ÇATALCA BASKETBOL
16:00 İSTANBUL BOĞALARI AYKA
17:30 ROTARY 100. YIL AND. LİS. BORUSAN OTOMOTİV
S. KOM. : NEJDET SERÇEK
20.11.2016 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
11:30 ALLSTARS İSTANBUL KAAN
13:00 MEHMET ERDEM MARMARA AKD BATI
17:00 MAVİ BİRLİK SUADİYE YILDIZLARI
18:30 İSTANBUL ATA MVP
S. KOM. : ABBAS ÜNAY
20.11.2016 PAZAR MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
10:00 MALTEPE DOĞUŞ İDEALTEPE
11:30 DEV ATAŞEHİR BALKAN YEŞİLBAĞLAR
13:00 POTANIN ASLANLARI SANCAKTEPE BELEDİYE
14:30 GENÇ İSTANBULGÜCÜ İSTANBUL AND. GENÇLİK
16:00 ARMADA ATAŞEHİR KARTALLARI
17:30 ATAŞEHİR KARTALLARI İSTANBUL YILDIZLARI BASK.
S. KOM. : ERSUN AKVURAN
20.11.2016 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
12:00 UNİBASKET KURTKÖY YILDIZLARI
13:30 ÇEKMEKÖY BASKET İSTANBUL MARMARA
15:00 DİNAMO BASKETBOLUN YILDIZLARI
16:30 POTANIN KARTALLARI PAMUKSPOR
18:00 POTANIN KARTALLARI BİLFEN
S. KOM. : ORHAN TAGA
21.11.2016 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 GAZİOSMANPAŞA SANCAK İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ
18:30 PERTEVNİYAL ANKA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
20:00 BAŞAKŞEHİR AKADEMİ BORUSAN OTOMOTİV
S. KOM. : ERSİN ÇELİK
21.11.2016 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 DOSTLUKSPOR BAKIRKÖYSPOR
18:30 AKPOLAT TEŞVİKİYE AKADEMİ
20:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL ALLSTARS İSTANBUL
S. KOM. : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
21.11.2016 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 KOCAMUSTAFAPAŞA GSK DAVUTPAŞA
18:30 ÇAKMAKLI BASKETBOL TRUVA GENÇLİK
20:00 GENÇ KOLEJ BASKETBOL BOSNA BASKET
S. KOM. : BAKİ GÜNER
21.11.2016 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 MEGABASKET AVCILAR TANYILDIZI
18:30 BAKIRKÖY SU SPORLARI KURTULUŞ
20:00 İSTBOL BAHÇEŞEHİR ANTSPOR
S. KOM. : NEJDET SERÇEK
21.11.2016 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ ORTAÇEŞME
18:30 AKADEMİ İSTANBUL ÜSKÜDAR BASKETBOL
20:00 DİNAMO BASKETBOLUN YILDIZLARI
S. KOM. : ALİ BOZOĞLU
21.11.2016 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 SUADİYE BASKETBOL DOĞA KOLEJİ
18:30 ATAŞEHİR YILDIZLARI DEĞİŞİM
20:00 OLİMPİK BASKET GENÇ KIZILTOPRAKLILAR
S. KOM. : ERSUN AKVURAN
22.11.2016 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 ERK BASKETBOL AKADEMİ GAZİOSMANPAŞA SANCAK
18:30 BOSNA BASKET BAYRAMPAŞA SANCAK
20:00 BAHÇELİEVLER YILDIZLAR BAYRAMPAŞA SANCAK
S. KOM. : ALPER SEYREK
22.11.2016 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 AKPOLAT İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
18:30 RUMELİ KUPRİVA FYL
20:00 KASIMPAŞA EROK SET VOLEYBOL
S. KOM. : ALİ BOZOĞLU
22.11.2016 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK DOSTLUKSPOR
18:30 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKD YILDIRIM GENÇLİK
20:00 MODA BASKETBOL ATLETİK BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL
S. KOM. : BAKİ GÜNER
22.11.2016 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 GENÇ İSTANBULGÜCÜ İSTANBUL YILDIZLARI BASK.
18:30 İSTANBUL DSİ BEŞİKTAŞ
18:30 BEYKOZ PENDİK BELEDİYESİ
S. KOM. : ABBAS ÜNAY
22.11.2016 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 UNO TED İSTANBUL KOLEJİ
18:30 SUADİYE GENÇLİK ÜSKÜDAR BASKETBOL
20:00 TİTAN AKADEMİ TAKIM YILDIZLARI
S. KOM. : AHMET YÜKSELDİ
22.11.2016 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 AKADEMİ İSTANBUL ELİT AKADEMİ
18:30 GENÇ PAŞABAHÇE HAYDARPAŞA LİSESİ
20:00 FATİH KARAGÜMRÜK KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL
S. KOM. : ERSUN AKVURAN
23.11.2016 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 ENKA BİZİMKENT
18:30 ALTINOVA BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK
20:00 BAYRAMPAŞA ATLETİK BEŞİKTAŞ
S. KOM. : NEJDET SERÇEK
23.11.2016 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 İSTANBULSPOR BAĞCILAR AKADEMİ
18:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK DAMLA YILDIZLAR
20:00 BEYOĞLUSPOR GÖKBURGAZ GENÇLİK
S. KOM. : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
23.11.2016 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 SEFAKÖY BALKAN FATİH VATAN
18:30 RÜZGAR SPOR KULÜBÜ İSTANBUL ANKA
20:00 BAĞCILAR ANKA AKADEMİ REKREASYON
S. KOM. : BAKİ GÜNER
23.11.2016 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 İSTANBUL GENÇLİK GÜCÜ SANCAKTEPE BELEDİYE
18:30 İSTANBUL AND. GENÇLİK İSTANBUL ATA
20:00 UNO UNİBASKET
S. KOM. : İBRAHİM DURGUN
23.11.2016 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 TİTAN AKADEMİ ASFA
18:30 KURTKÖY YILDIZLARI İSTANBUL KARŞIYAKA
20:00 ATLETİK PERFORMANS GENÇLİK POTANIN KARTALLARI
S. KOM. : ERKAN YURTAY
24.11.2016 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 SARIYER BELEDİYESİ İSTBOL
18:30 YILDIRIM GENÇLİK TEŞVİKİYE
20:00 ASİST GENÇ KOLEJ BASKETBOL
S. KOM. : ALPER SEYREK
24.11.2016 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 ŞİŞLİ İTO ATL
18:30 BAKIRKÖY ASLANSPOR AKPOLAT
20:00 FYL MİMAROBA
S. KOM. : ERSİN ÇELİK
24.11.2016 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ
18:30 RÜZGAR SPOR KULÜBÜ BASKETS
20:00 İST. ESENYURT SALON S. TRUVA GENÇLİK
S. KOM. : BAKİ GÜNER
24.11.2016 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 ASYA KARTALLARI AKADEMİ İSTANBUL
18:30 MESUDİYE PAŞABAHÇE
20:00 KAAN MALTEPE DOĞUŞ
S. KOM. : ABBAS ÜNAY
24.11.2016 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 PAMUKSPOR ANATOLYA TURKUAZ
20:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. PENDİK BELEDİYESİ
20:00 POTANIN ASLANLARI SUADİYE YILDIZLARI
S. KOM. : ERKAN YURTAY
24.11.2016 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 TAKIM YILDIZLARI BALKAN YEŞİLBAĞLAR
18:30 GENÇ BOĞALAR ALLSTARS İSTANBUL
20:00 TEK YILDIZ MAVİ BİRLİK
S. KOM. : ERSUN AKVURAN
25.11.2016 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL
18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ BAHÇEŞEHİR BASK. İHT.
20:00 VEFA BEŞİKTAŞ AKADEMİ
S. KOM. : ALPER SEYREK
25.11.2016 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 BAYRAMPAŞA SANCAK İSTANBUL DSİ
18:30 DEV ADAMLAR BAYRAMPAŞA SANCAK
20:00 GELECEK NESİL BASK
S. KOM. : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
25.11.2016 CUMA BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 CENNET İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ
18:30 ŞİŞLİ FATİH VATAN
20:00 ROTARY 100. YIL AND. LİS. KURTULUŞ
S. KOM. : NEJDET SERÇEK
25.11.2016 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 BAHÇELİEVLER YILDIZLAR KOCAMUSTAFAPAŞA GSK
18:30 ASSPOR BEŞ YILDIZ
20:00 BEYLİKDÜZÜ BASK. AKD. ATAŞEHİR SPOR KULÜBÜ
S. KOM. : BAKİ GÜNER
25.11.2016 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
18:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL UNİBASKET
19:30 UNO DEV ATAŞEHİR
S. KOM. : ERKAN YURTAY
25.11.2016 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 ASYA KARTALLARI ALLSTARS İSTANBUL
18:30 ALLSTARS İSTANBUL GELECEĞİN YILDIZLARI
20:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI GENÇ KIZILTOPRAKLILAR
S. KOM. : ALİ BOZOĞLU
25.11.2016 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 FMV ERENKÖY IŞIK ADA YILDIZLARI
18:30 SUADİYE YILDIZLARI İSTANBUL ATA
20:00 ANATOLYA TURKUAZ ROTA AKADEMİ
S. KOM. : AHMET YÜKSELDİ

                                                                       

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...