İstanbul’da 8. Haftanın Programı Açıklandı

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2016-2017 sezonu sekizinci hafta programı İl Basketbol Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte 12 – 18 Kasım 2016 tarihleri arasında oynanacak olan maçların programı;

12.11.2016 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 YAKIN DOĞU ÜNİ. BGD BASKETBOLUN YILDIZLARI U18K A KL GR
11:30 BOSNA BASKET BEŞİKTAŞ U16K A AGR
13:00 DOSTLUKSPOR BAYRAMPAŞA SANCAK U16K A AGR
14:30 PERTEVNİYAL GENÇLİK DİNAMO U18K A KL GR
S. KOM. : NEJDET SERÇEK
12.11.2016 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
09:30 İBB ŞEHİT MUSTAFA ERDOĞAN SİLİVRİ AKADEMİ U16E A 6.GRUP
11:00 BAKIRKÖYSPOR ALLSTARS İSTANBUL U18K A KL GR
12:30 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL ASYA KARTALLARI U18K A KL GR
S. KOM. : ERSİN ÇELİK
12.11.2016 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
15:00 ARMADA UNİBASKET U16E A 26.GRUP
16:30 MAVİ BİRLİK GENÇ BOĞALAR U18E A 32.GRUP
18:00 SUADİYE GENÇLİK TAKIM YILDIZLARI U18E A 31.GRUP
S. KOM. : ABBAS ÜNAY
12.11.2016 CUMARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ATAŞEHİR KARTALLARI KURTKÖY YILDIZLARI U16E A 26.GRUP
11:30 ARMADA POTANIN ASLANLARI U18E A 30.GRUP
13:00 ELİT AKADEMİ PAMUKSPOR U18E A 29.GRUP
14:30 GENÇ İSTANBULGÜCÜ BEYKOZ U18E A 28.GRUP
16:00 BEYLERBEYİ MESUDİYE U18E A 27.GRUP
17:30 DOĞA KOLEJİ UNO U18E A 26.GRUP
S. KOM. : İBRAHİM DURGUN
13.11.2016 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK DOSTLUKSPOR U18K A KL GR
11:30 KASIMPAŞA EROK BAHÇELİEVLER YILDIZLAR U16E A 2.GRUP
13:00 İST. ESENYURT SALON S. ERK BASKETBOL AKADEMİ U16E A 3.GRUP
14:30 BASKETS İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U16E A 4.GRUP
16:00 BOSNA BASKET GAZİOSMANPAŞA SANCAK U16E A 3.GRUP
17:30 BOSNA BASKET FENERBAHÇE U18K A FNL GR
S. KOM. : AHMET YÜKSELDİ
13.11.2016 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AÇI GENÇLİK YAKIN DOĞU ÜNİ. BGD U16K A BGR
11:30 BASK RUMELİ KUPRİVA U16E A 6.GRUP
13:00 VEFA ŞİŞLİ U16E A 5.GRUP
14:30 DEV ADAMLAR İTO ATL U16E A 5.GRUP
16:00 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE ASSPOR U18E A 11.GRUP
17:30 BEYLİKDÜZÜ BASK. AKD. KURTULUŞ U18E A 1.GRUP
S. KOM. : RIZA ÖZCAN
13.11.2016 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 İSTANBUL AND. GENÇLİK ELİT AKADEMİ U16E A 24.GRUP
13:00 GENÇ İSTANBULGÜCÜ AKADEMİ İSTANBUL U16E A 24.GRUP
14:30 GENÇ İSTANBULGÜCÜ BAYRAMPAŞA SANCAK U18K A FNL GR
16:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. GALATASARAY U18K A FNL GR
S. KOM. : ABBAS ÜNAY
13.11.2016 PAZAR MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 MEHMET ERDEM MARMARA AKD SUADİYE GENÇLİK U16E A 25.GRUP
11:30 BATI ÜSKÜDAR BASKETBOL U16E A 25.GRUP
13:00 POTANIN ASLANLARI DEV ATAŞEHİR U16E A 23.GRUP
14:30 SANCAKTEPE BELEDİYE BALKAN YEŞİLBAĞLAR U16E A 23.GRUP
16:00 POTANIN KARTALLARI FENERBAÇE KOLEJİ U16E A 22.GRUP
17:30 PAMUKSPOR İSTANBUL AND. YILDIZLARI U16E A 22.GRUP
S. KOM. : ERSUN AKVURAN
14.11.2016 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TEŞVİKİYE SİLİVRİ AKADEMİ U18E A 4.GRUP
18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ AKPOLAT U16E A 4.GRUP
20:00 DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE BASK. ANADOLU EFES U18E AA AGR
S. KOM. : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
14.11.2016 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İBB İTÜ U18E AA AGR
18:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BEŞİKTAŞ U18K A FNL GR
20:00 BEYLİKDÜZÜ BLD. İSTANBULSPOR YEŞİLYURT U18E AA AGR
S. KOM. : ERSİN ÇELİK
14.11.2016 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBULSPOR BAĞCILAR AKADEMİ U16E A 7.GRUP
18:30 BAHÇELİEVLER BASKETBOL PERTEVNİYAL LİSESİ U16E A 10.GRUP
20:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE ATAKENT GENÇLİK U16E A 8.GRUP
S. KOM. : NEJDET SERÇEK
14.11.2016 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 STARLARIN DOĞUŞU KURTULUŞ U16E A 1.GRUP
18:30 MODA BASKETBOL ATLETİK BAKIRKÖY SU SPORLARI U16E A 1.GRUP
20:00 BEŞ YILDIZ BAYRAMPAŞA SANCAK U16E A 2.GRUP
S. KOM. : BAKİ GÜNER
14.11.2016 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ İTO U18E AA BGR
18:30 KIZILTOPRAK DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U18E AA BGR
20:00 SUADİYE BASKETBOL PERTEVNİYAL GENÇLİK U18E AA BGR
S. KOM. : İBRAHİM DURGUN
14.11.2016 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MVP MAVİ BİRLİK U16E A 21.GRUP
18:30 SUADİYE YILDIZLARI TEK YILDIZ U16E A 21.GRUP
20:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI FESA U18E AA BGR
S. KOM. : ALİ BOZOĞLU
15.11.2016 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAYRAMPAŞA SANCAK BOSNA BASKET U16K A AGR
18:30 BEŞİKTAŞ AYAZAĞA U16K A AGR
20:00 BEŞİKTAŞ UPS U18E AA AGR
S. KOM. : ALPER SEYREK
15.11.2016 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FLORYA ELİT İSTANBUL BASKET U16E AA AGR
18:30 BAKIRKÖYSPOR GALATASARAY U16K A BGR
20:00 GALATASARAY FMV IŞIKSPOR U18E AA AGR
S. KOM. : RIZA ÖZCAN
15.11.2016 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ŞİŞLİ SAĞLIK MES. LİS. GELECEK NESİL GSK U16E A 8.GRUP
18:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TEŞVİKİYE U16K A BGR
20:00 İSTANBUL BOĞALARI BORUSAN OTOMOTİV U16E A 12.GRUP
S. KOM. : NEJDET SERÇEK
15.11.2016 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FESA SELİMİYE U16E AA BGR
18:30 FENERBAHÇE BEYLERBEYİ U16E AA BGR
20:00 FENERBAHÇE İSTANBUL DSİ U18E AA BGR
S. KOM. : AHMET YÜKSELDİ
15.11.2016 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İDEALTEPE ALLSTARS İSTANBUL U16E A 20.GRUP
18:30 ORTAÇEŞME BASKETBOLUN YILDIZLARI U16E A 27.GRUP
20:00 DOĞA KOLEJİ GENÇ KIZILTOPRAKLILAR U16E A 30.GRUP
S. KOM. : ERKAN YURTAY
16.11.2016 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ BOSNA BASKET U18K A FNL GR
18:30 BEŞİKTAŞ İBB U16E AA AGR
20:00 İTÜ FMV IŞIKSPOR U16E AA AGR
S. KOM. : ERSİN ÇELİK
16.11.2016 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU EFES TEŞVİKİYE U16E AA AGR
18:30 UPS GALATASARAY U16E AA AGR
20:00 GALATASARAY GENÇ İSTANBULGÜCÜ U18K A FNL GR
S. KOM. : ALİ BOZOĞLU
16.11.2016 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YEF KASIMPAŞA U16E A 9.GRUP
18:30 ÇATALCA BASKETBOL DOSTLUKSPOR U16K A AGR
20:00 BAYRAMPAŞA SANCAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U18K A FNL GR
S. KOM. : BAKİ GÜNER
16.11.2016 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BASKETBOLUN YILDIZLARI BAKIRKÖYSPOR U18K A KL GR
18:30 FENERBAHÇE İSTANBUL DSİ U18K A FNL GR
20:00 İTO İSTANBUL DSİ U16E AA BGR
S. KOM. : ERKAN YURTAY
16.11.2016 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DİNAMO YAKIN DOĞU ÜNİ. BGD U18K A KL GR
18:30 ALLSTARS İSTANBUL BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK U18K A KL GR
20:00 ASYA KARTALLARI PERTEVNİYAL GENÇLİK U18K A KL GR
S. KOM. : ORHAN TAGA
17.11.2016 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YEŞİLYURT DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE BASK. U18E AA AGR
18:30 ANADOLU EFES İBB U18E AA AGR
20:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL STARLARIN DOĞUŞU U16E A 1.GRUP
S. KOM. : ALPER SEYREK
17.11.2016 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TEŞVİKİYE AKADEMİ U16E A 4.GRUP
18:30 KURTULUŞ ATAŞEHİR SPOR KULÜBÜ U18E A 1.GRUP
20:00 ROTARY 100. YIL AND. LİS. BEYLİKDÜZÜ BASK. AKD. U18E A 1.GRUP
S. KOM. : ERSİN ÇELİK
17.11.2016 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAYRAMPAŞA SANCAK KASIMPAŞA EROK U16E A 2.GRUP
18:30 DOSTLUKSPOR KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U18K A KL GR
20:00 SET VOLEYBOL BEŞ YILDIZ U16E A 2.GRUP
S. KOM. : BAKİ GÜNER
17.11.2016 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ KIZILTOPRAK U16E AA BGR
18:30 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U18E AA BGR
20:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ PERTEVNİYAL GENÇLİK U16E AA BGR
S. KOM. : ERKAN YURTAY
17.11.2016 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ DİNAMO U16E A 27.GRUP
18:30 FESA SUADİYE BASKETBOL U18E AA BGR
20:00 FATİH KARAGÜMRÜK ATAŞEHİR YILDIZLARI U16E A 28.GRUP
S. KOM. : ERSUN AKVURAN
17.11.2016 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL MARMARA TAKIM YILDIZLARI U16E A 29.GRUP
18:30 ÇEKMEKÖY BASKET TİTAN AKADEMİ U16E A 29.GRUP
20:00 KAAN ASYA KARTALLARI U16E A 20.GRUP
S. KOM. : ORHAN TAGA
18.11.2016 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTÜ GALATASARAY U18E AA AGR
18:30 FMV IŞIKSPOR BEŞİKTAŞ U18E AA AGR
20:00 BEŞİKTAŞ AKADEMİ DEV ADAMLAR U16E A 5.GRUP
S. KOM. : ERSİN ÇELİK
18.11.2016 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KURTULUŞ MODA BASKETBOL ATLETİK U16E A 1.GRUP
18:30 UPS BEYLİKDÜZÜ BLD. İSTANBULSPOR U18E AA AGR
20:00 GAZİOSMANPAŞA SANCAK İST. ESENYURT SALON S. U16E A 3.GRUP
S. KOM. : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
18.11.2016 CUMA BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TRUVA GENÇLİK BOSNA BASKET U16E A 3.GRUP
18:30 İTO ATL VEFA U16E A 5.GRUP
20:00 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. BASKETS U16E A 4.GRUP
S. KOM. : NEJDET SERÇEK
18.11.2016 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SUADİYE BASKETBOL OLİMPİK BASKET U16E A 30.GRUP
18:30 PERTEVNİYAL GENÇLİK FENERBAHÇE U18E AA BGR
20:00 İSTANBUL DSİ KIZILTOPRAK U18E AA BGR
S. KOM. : ORHAN TAGA
18.11.2016 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 HAYDARPAŞA LİSESİ TED İSTANBUL KOLEJİ U16E A 31.GRUP
18:30 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL DEĞİŞİM U16E A 28.GRUP
20:00 İTO ATEŞEHİR YILDIZLARI U18E AA BGR
S. KOM. : ALİ BOZOĞLU
18.11.2016 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANATOLYA TURKUAZ İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16E A 32.GRUP
18:30 ROTA AKADEMİ PENDİK BELESİYESİ U16E A 32.GRUP
20:00 GENÇ PAŞABAHÇE UNO U16E A 31.GRUP
S. KOM. : ERKAN YURTAY
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...